• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    best buy?

    Sto manje a da pokrece 1080p igre..ne mora nista ultra bla bla..medium..
  2. AlfaRomeo

    best buy?

    moze sad predlog za napajanje i graficku uz ovaj intel 10100f? Za ssd cu se snaci sam.. intel 10100f h470 ploca 16gb rama napajanje ?? min da potera to sto treba i graficka.. dajte predlog pa cu ja videti polovno sta ima..najbolje bi bilo 2-3 opcije.. Za cs go,minecraft i tako to..uglavnom da...
  3. AlfaRomeo

    Deljenje EON naloga

    Ja gledam SK preko mts adsl..S tim da imam dva naloga Eon. Od kolege koji je klasican eon gradski i od devojke koja ima total tv ..Kolegin radi ali ograniceni kanali npr nema sport klubova,nove,n1 itd.. a kod devojke sve radi :D nemam vpn i to..mozda je to random.
  4. AlfaRomeo

    best buy?

    a da uzmemo mozda nov cpu taj i npr ram,pa da kasnije kupi plocu..Ne znam bas za***ano kad nemas sav kes odjednom..nekako su mi ove ploce krs..h470 nov cpu je oko 10000 mozda manje..
  5. AlfaRomeo

    best buy?

    da taj oglas sam video i ja.
  6. AlfaRomeo

    Telekom Srbija iskustva?

    Veza preko stranke..ocigledna.. :D posle izbora..cepaj zaposli se,nek ti kaplje koji dinar.
  7. AlfaRomeo

    best buy?

    to sam hteo da cujem.. :D
  8. AlfaRomeo

    best buy?

    a uz bolju plocu npr tu b560?
  9. AlfaRomeo

    best buy?

    Jel i kod intela mora da se pazi na ram? mhz i to? i preporuka za ram ako moze.
  10. AlfaRomeo

    best buy?

    Nece samo cs go ali to je prioritetna igra.. taj i3 sa h470 plocom ima sada na oglasima za nekih 115 e? bas jeftino. odlgedao sam ovaj klip ,ne znam dal se isplati dati 100e skoro vise za ryzen..
  11. AlfaRomeo

    best buy?

    nista onda taj ryzen da se kupi..pa sledeci put kad ima para ram i napajanje.. koje napajanje da se gleda(w) i koji ram je neki mininum(mhz i 8gb ili 16??
  12. AlfaRomeo

    best buy?

    Grafika ne postoji i dalje. Nema ni rama,napajanja..Nije za mene ali decko ne ume da stedi i hoce da kupuje kad koliko ima para.. Ako je pametnije da se mozda uzme ram ili napajanje pre cpua i maticne..Ili mozda prvo grafika..sad trenutno on moze da pukne 20000. Sta god kupio za te pare.
  13. AlfaRomeo

    best buy?

    ne za mene..graficka u skladu sa parama za mesec dva i stanja sa cenama.. ta moja grafika je dva puta pecena,dobro je da radi jos. :D
  14. AlfaRomeo

    best buy?

    Da li je jos uvek ryzen 5 1600af sa nekom b350 plocom(nekih 20000 din polovno) best buy za neki casual gejming? Cs Go,pes,fifa..tj generalno za sve na nekom full hd monitoru..nista ultra itd,samo da je npr lupam sad days gone igriv na high u full hdu.. Uz graficku neku kasnije, ali kao...
  15. AlfaRomeo

    Predlog za racunar 40-50k

    Filmove gledam 1 po 1,ne skidam 892 na hard pa da biram. Sto se tice muzike,kad popijem 3-4 piva mogu da slusam i sa vokmena.. Nisu svi kao ti ili ja,samo sam rekao da je dovoljno 120 gb za nekog,nekom je cak i 60 dosta al da ne preterujem.
  16. AlfaRomeo

    Predlog za racunar 40-50k

    Ja na kompu imam windows i evo lista programa prepisujem iz taskbara(chrome,steam,origin,epic,ubisoft,fraps,bsplayer,faceit ac,ccleaner,viber,kodi,teamspeak,diskord),drajveri. Od igrica cs go i imam free jos 27gb od 120. Ne skladistim filmove,muziku,koncerte,pornice itd.. Dal to jos radi neko...
  17. AlfaRomeo

    Predlog za racunar 40-50k

    Nemoj se praviti pametan :D Rekao je "sta god radio 240gb je malo" , e pa nije.
  18. AlfaRomeo

    Predlog za racunar 40-50k

    sto ne bi bilo dosta 240? Ja sam godinama koristio samo 120 gb..Igrao cs go i Pes.. Dokupio sam skoro 240gb zato sto sam se razocarao u pes 2022,pa sam skinuo patch od 200gb za 2021. Mozda covek gleda samo yt i netflix :D
  19. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    I ja sam tako poceo da prelazim ac..Prvi deo sam presoa za nekih 22h, drugi sma igrao 6.5h i batalio..dosadno brate.. Ja te stare delove imam na steamu..ako oces mogu da ti serujem.
Vrh