• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Intel Core i3-10100F 3.60 GHz ASUS PRIME H510M-K GIGABYTE GeForce GTX 1650 OC 4G Kingston hyperbeast 16gb TOSHIBA 1TB P300 SP SSD Ace a55 256GB Lc power lc600h Ms m100 kuciste + rezac, gamepad, tast+mis, usb stick i postarina izadje sve 69.207 din. Sve u jednoj radnji naruceno. Jedino sto...
  2. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Sutra kad bude dosao kod mene sa lovom videcemo koliko ce imati. Pa cu da se vratim na temu da proverim sta moze da se uklopi.
  3. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Vazi hvala javicu sta se na kraju izdesavalo.
  4. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    jbg ja sam mogao da odem juce sa njim u gigatron i uzmem komp za 60000...al ne bi mirno spavao.. video sam i ja za nba..fifa je najzahtevnija..al posto ce on igrati poslednji koja je narodna..to je jos 2019 godina.. radice mu to sto hoce i to je to..
  5. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    skrpio sam ovako nesto.. INTEL CORE I3-10100F 3.60 GHZ (4.30 GHZ) - 9300din ASUS PRIME H510M-K - 8000din PATRIOT Memorija DDR4 16GB 3200MHz Viper Steel - 7000 HARD DISK TOSHIBA 1TB p300- 4600din PATRIOT SSD 240 gb- 2700din rx560 asrock 4gb- 20000din LC-Power napajanje 600W LC600H-12 V2.31-...
  6. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Pa hoce li mu raditi te tri igre? Da me posle ne jase kako sam ga zaebo.. I jel moze nesot drugacije i bolje za isti novac od onog i3 sto sam ja nasao? hvala vam svakako
  7. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    pa dobro koju npr ? za onu konfu sto sam ja napisao?
  8. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    intel i3 10100f Asus h510m-k 16gb rama 1tb hard i 120gb ssd to je novo oko 300e to je ono sto sam ja nasao.. I sad sam hteo da mu kazem imas jos 300e za kuciste,napajanje i polovnu graficku..ali Jako je lik neodlucan,a zelim da mu pomognem.. Cas ima 500e,cas 60000,sad mi kaze da nece...
  9. AlfaRomeo

    Konfiguracija do 60000 din.

    Potrebna konfiguracija za lagani gejming(fifa,pes,nba2k).. Potrebno sve osim monitora i zvucnika. Moze i polovno,ali bi mozda bolje bilo da to bude sve novo ako moze da se uglavi. Ili bar graficka polovna. Potreban hard od 1tb,to vec prepotpostavljam da moze onaj Toshiba p300 i jedan ssd od...
  10. AlfaRomeo

    Grom pokvario dva tv

    kodi radi kad ti ne treba, a kad treba ne :D
  11. AlfaRomeo

    gaming mis

    da gledao sam reviewe..taj cu i ja naruciti.
  12. AlfaRomeo

    gaming mis

    Covek se na sve navikne..imao sam i razere,logitech-e,marvo,sad imam kanu.. Vidim da je hyperx dosta skuplji u startu..koliko sam gledao oba su slicne tezine(77 vs 60) pa i nije slicno al ajd.. mislim da ce pre biti hyper bas zbog te cene prave u startu..ovaj ss je vec drugi put na akciji,cini...
  13. AlfaRomeo

    gaming mis

    https://www.games.rs/mis/15812-mis-steelseries-rival-3 https://www.games.rs/mis/17628-mis-hyperx-pulsefire-haste Koji je bolji izbor? Oba su na akciji sada pa bi uzeo neki.
  14. AlfaRomeo

    Sta mislite o Mi TV Box S

    https://gigatron.rs/smart-tv-box/xiaomi-mi-tv-stick-4k-471191 pricate o ovom? znaci radi hbo max,eon,kodi?
  15. AlfaRomeo

    Klima kao glavni izvor toplote

    u danasnje vreme mastati na period od 20 godina da si miran za bilo sta je stvarno glupo :D
  16. AlfaRomeo

    Klima kao glavni izvor toplote

    ja imam gree viola 12 profi inverter,valjda se tako zive, vec dve godine i grejem se samo na nju..mada nekih 30tak kvadrata. racun mi je oko 5000 mesecno. ja sam zadovoljan.
  17. AlfaRomeo

    Win 11

    a sto bi se cimao oko toga.. nema poente.Ne dobijam nista..ne verujem da je taj win11 ista bolji od desetke za mog faraona od kompa. :D
  18. AlfaRomeo

    Win 11

    ne znam ja ja nemam nameru da se prebacujem znam da mi je komp star,ali drug nije mogao..pre par meseci
  19. AlfaRomeo

    Win 11

    ne radi faceit anticit,tako da je za mene kanta dozivotna :D mozda sad i radi ali tad nije.
  20. AlfaRomeo

    best buy?

    ok hvala nacicu nesto od toga.
Vrh