• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Ja sam zadovoljan, sve je ok.. Imaju dongle ali usb c.. Tako da i na to pazi, ka sam uzeo adapter sa usb A na usb c za 300 din i to je to.. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  2. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Odlicne, sa odlicnim mimrofonom..Kad sam prvi put probao , jbt cujem sebe kako disem..Znam da wireless sluske imaju krs mikrofone.cujem kako keva otvara fioke u kuhinji.. Ali u gg aplikaciji se neki sidetone ugasi i to je to..Ni tastatura se vise ne cuje , za sad sam zadovoljan.. Jos mis bez...
  3. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Uzeo sam arctis 7+ za 9000 din. Pozz Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  4. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Sto vise gledam recenzije sve gore.. svakima nesto fali.. Bar u ovoj ceni..Aj da kazem od nekih 130 plus evra polovne su dobre. Jedine koje su ok za nekih desetak hiljada su hyperx cloud flight. Za sad su mi one favorit Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  5. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Plase me kopije sa aliexpresa.. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  6. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Da da Zeljko, tu je on kod mene u Vrscu..Ekstra lik.. Ok pogledacu na yt sta se prica o njima.. hvala Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  7. AlfaRomeo

    Wireless gaming sluske?

    Posto je Inter na misice dosao sinoc imam 10000 dinara tacno ni din vise, da kupim sluske..Dajte predloge Corsair Virtuoso SE i Steelseries Arctis 7p sam nasao kod lika na kp , proverenog kod kojeg sam vec kupovao vise puta periferije, to je neka fora sa robom koja bleji u prodavnicama u...
  8. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ja sam obde od nekog zaboravio sam sad kupio rx 580 za 150 e posle par meseci tj skoro je prodao za 40.. kartica koja i dalje moze da igra igre.. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  9. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Druga stvar je kliktanje a druga stvar je brzina , odziv input lag..Ne kazem da ga ima, samo ja nisam hteo da rizikujem.. Mozda ako nekad opet imam kes probam da ga uzmem, nije skup..ipak mu je premala cena da bude savrsen. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  10. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Nista fps.. Dobro za to sto radis je odlican verujem, ja nisam hteo da reskiram [emoji28] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  11. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Sta igras? Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  12. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Dopisujem se sa samim sobom ali nema veze.. Odustao sam od bezicnog misa , nije mi to pouzdano u ovoj ceni.. Narucio sam pulsefire haste obican.. Dvojka 15 tak evra skuplja ali taman to za neki bungee da se ulozi Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  13. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ja mislim da mora da bude adapter a i naravno kabl usb c na usb c.. uab stari meni vise ne radi a ni stari adapter. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  14. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel neko skoro imao veliki update na samsung telefonima? Ja da, na a52s..Update koji me tera na kupovinu punjaca novog.. iako stari radi na svim telefonima. Naime kad ubodem punjac dobijem obavestenje da je kabl ostecen i sporo puni tipa 9h od 20 do 100%.. probam kevin huawei brzi punjac isto...
  15. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Moguce moguce, ja se pitam kako netfkix radi [emoji28] Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  16. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Iskreno ako si sa sela.. ubedi fiksni i adsl.. Ja to koristim posto drugih opcija nema. Igram fc sasvim normalno..20ms. Devojka ima orion wifi u drugom selu, nosio sam komp ranije zbog vikend lige, i to je neigrivo. Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  17. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Nasao je monitor, hvala na preporukama.. [emoji28] Narucio sam fizz pro tastaturu, u potrazi sam za misem i slusalicama.. wireless Imam neke opcije sto se tice misa: Logitech g304, to je kapiram isto ko g305 samo sta je caka? 4500 din je g304, 4800 g305. Pulsefire Dart..Koji izabrati, ili...
  18. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Cao drugari srecna nova godina. Puno zdravlja. Treba mi za drugara monitor.. Konf je r7 5800x, rtx 3060 i 32 gb ram. On bi hteo da bude rez veca od full hd, nista vise od 1ms, ips, 27 inca..bar 165hz i da ima gsync.. Budzet je 35000. Hvala unapred Sent from my SM-A528B using Tapatalk
  19. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Stigla graficka , kompletirao sam se :D hvala svima na preporukama i savetima kiss
  20. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Onda u slatkim kucama svislajna jedi arome lesnika bato [emoji28] tamo sigurno ima i 5kg Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Vrh