• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

VIP - obaveštenje o raskidu ugovora

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ovo više nema u Telenoru, barem za Prenesi i Surfuj pakete.

https://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Tarifni-paketi/Postpejd-tarifni-paketi/PRENESI-I-SURFUJ/

"Po isteku megabajta predviđenih paketom, sistem ce te zaštititi od dodatnog zaduživanja blokiranjem pristupa internetu."

Po meni, mts ima najbolji odnos cena paketa/mogućnosti pošto stalno produžavaju akciju 50% popusta na pretplatu.
Ne znam da li ovo tek treba da stupi na snagu ali ja kad potrosim 1GB po najvecoj brzini i dalje imam neogranicen net po manjoj brzini. Placam 1820 din a ne 1999 kao sto pise na linku koji si postavio. Paket je Prenesi i Surfuj 500. Inace sam nekih 4 godine u Telenoru i nikada nijedan problem nisam imao.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ovo više nema u Telenoru, barem za Prenesi i Surfuj pakete.

https://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Tarifni-paketi/Postpejd-tarifni-paketi/PRENESI-I-SURFUJ/

"Po isteku megabajta predviđenih paketom, sistem ce te zaštititi od dodatnog zaduživanja blokiranjem pristupa internetu."

Po meni, mts ima najbolji odnos cena paketa/mogućnosti pošto stalno produžavaju akciju 50% popusta na pretplatu.
https://www.telenor.rs/?page=10058

Pogledaj, za ove pare, ja ne znam gde ima bolji paket. Isto vazi za shang-a da baci pogled. Bas sam gledao vip, ne moze da se poredi koliko telenor ima bolji paket od njih za cenu. Gledam i mts, i oni imaju bolje pakete daleko od vip-a. Koliko vidim najskuplji je vip ;).
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
To "najbolji" je dosta individualno.

U standardnim paketima od recimo 2000 dinara, Telenor ima 500 minuta i 1000 poruka, neograničen net, MTS ima 600 minuta i 1500 poruka, dok Vip ima 700 minuta i 700 poruka.

Nekome ko malo priča a puno šalje SMS-ove će sigurno više odgovarati Telenor ili MTS, ali će nekom drugom opet mnogo više značiti tih 100 ili 200 minuta mesečno više, za iste pare, koliko nude MTS/Vip u odnosu na Telenor...
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Pa i mislio sam individualno, jer u mom slucaju ja menjam provajdera ^^. Meni ce vise te poruke i internet znaciti, ionako ne trosim vise od 2h poziva mesecno :). Za 1000din koji bih platio taj paket, ne vidim bolju opciju kod vip-a (pogotovu ne ovu koju trenutno placam). Mozda mts mix net m dodje u obzir.
 

spaad

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.10.2011.
Poruka
60
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Vip je uveo tarifiranje na 90/60!U svim paketima.
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.521
Rezultat reagovanja
160
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Ko je uzeo telefon pre par meseci, može da raskine ugovor, zadrži telefon i posle toga potpiše nov ugovor i ponovo uzme telefon. Smooth. :)
Ja sam potpisao ugovor sa 25% popusta na pretplatu bez telefona. Dumb me!
Bio sam juce u VIPu i meni je to palo na pamet, ako raskines ugovor, smes da sklopis novi ali nemas pravo na telefon i nemas pravo na telefon godinu ipo dana.

Ali mozes da se prebacis na novu tarifu i da se nista ne desi sa ugovorom i onda ga produzis kada dodje vreme :)

Cek cek, koliko sam skapirao, mogu da raskinem ugovor sad bez da otplatim ono sto mi je ostalo do kraja ugovora??
Platis samo racune koji su ti stigli i raskines.
 

petarl

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
26.05.2009.
Poruka
27
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne znam da li ovo tek treba da stupi na snagu ali ja kad potrosim 1GB po najvecoj brzini i dalje imam neogranicen net po manjoj brzini. Placam 1820 din a ne 1999 kao sto pise na linku koji si postavio. Paket je Prenesi i Surfuj 500. Inace sam nekih 4 godine u Telenoru i nikada nijedan problem nisam imao.
Verovatno je to za nove korisnike, inače bi i oni morali da nude opciju korisnicima da mogu da raskinu ugovore zbog promene uslova :)
 

noodi

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.06.2010.
Poruka
943
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4670k @ 4.3 ghz @ Noctua D15
Motherboard:
Maximus VII Ranger
RAM:
4 x 4gb @ 2133mhz CL 9
VGA & cooler:
GIGABYTE nVidia GeForce GTX 1080 Ti Gamanig OC BLACK
Display:
Asus MG279Q
HDD:
Corsair ssd 120g + samsung 850 evo 500 g
Sound:
integrale
Case:
CM MasterCase 5 pro, 4 x Noctua A14 + 2 x S12
PSU:
Antec 1000W Gold
Optical drives:
HP external
Mice & keyboard:
Logitech G810 + G502 @ QCK XXL
Internet:
cable SBB @ 100 mbit/s
OS & Browser:
Win 10 & Chrome
Bio sam juce u VIPu i meni je to palo na pamet, ako raskines ugovor, smes da sklopis novi ali nemas pravo na telefon i nemas pravo na telefon godinu ipo dana.

Ali mozes da se prebacis na novu tarifu i da se nista ne desi sa ugovorom i onda ga produzis kada dodje vreme :)



Platis samo racune koji su ti stigli i raskines.
Ahahaha, ekstra.. Znaci hteo sam da odem i sa keve prebacim na mene pre par dana i sada ovo video.. Pada raskid ugovora i onda ja sklapam ponovo na svoje ime i uzimam Lumiu 1520 verovatno :rolleyes::D
 
Poslednja izmena:

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Ja 19. podneo zahtev, pošto mi je 21. u mesecu obračun, taman na vreme, jer nakon podnošenja, mora još taj sledeći mesec da se "odradi" tj. ugovor će mi se zvanično raskinuti 21.5.2014.

S obzirom da će majski račun biti uvećan za tih 8%, rekli su mi da nemam obavezu da ga platim, tako da ću tako i da uradim.
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Gospodo da li je nekome stiglo da plati kaznene poene zbog raskida ugovora,iako je sve po gore navedenom protokolu odradjeno,i ugovor raskinut bez da se placaju ikakve naknade?
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Ja sam budaletina,bio sam u telenoru,super zadovoljan. Prebacujem broj u vip pre par meseci,zasto ne znam ni sam...Cale nesto prebacivao firmine brojeve,pa aj i ja...Evo ja lupam sad,od 4 meseca u vipu,ja sigurno 2 nisam koristio telefon. Obracun i zadnji rok za placanje mi je negde 9-10 u mesecu,nikako ne odgovara,tad bas pred platu kad je stani pani,da dajem 2k za telefon ne pada mi na pamet...Naravno gase cim zakasnis 1 dan. Nisam isao na placanje unapred,obicno zaboravim...I onda stize ovo povecanje...Cale odlazi odatle,i sve brojeve vuce,i moj ostavi...Ja zakasnim tih mesec dana,i sta sad da radim? btw stigao mi je racun poslednji 2700 dinara...a uobicajeno je 1800. znaci mene je blam da takva "firma" posluje u Srbiji!
Moze li neko ukratko da mi objasni sta ja sad da radim da pobegnem od njih...Ne treba mi ni stari broj ni nista. Samo da se izvucem od njih.
Pitanje je ovako: Koliko trebam da platim da raskinem ugovor i da ih vise ne vidim u svom zivotu?
Ili da odem tamo i da onim nalickanim manekenima(dva komada) i dve glupacice(od dugih noktiju ne mogu ni na tastaturi da kucaju) napravim haos? Mada tako necu dobiti nista,al ajd...
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
209
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Gospodo da li je nekome stiglo da plati kaznene poene zbog raskida ugovora,iako je sve po gore navedenom protokolu odradjeno,i ugovor raskinut bez da se placaju ikakve naknade?
Ne, ali...

Moja situacija je bila sledeća. Dva broja na svom imenu sam u Vipu imao već 6 godina, ne znam koliko tačno, bukvalno od kad su krenuli. Sada kada su dali ovu mogućnost za raskid, ja odlučim da raskinem jedan, drugi da ostavim, jer sam taj dao kevi da koristi. Lepo je rečeno u startu da jedan dodatni mesec mora da se ostane nakon raskida, što je ok. Isto tako je rečeno da, pošto bi u mom slučaju taj dodatni mesec upadao u onih 8% povećanja, da taj poslednji račun neću morati da platim, jer u ugovoru koji sam prvobitno potpisao stoji jedna cena, a to bi bila skroz druga cena. Morao bih platiti samo eventualno prekoračenje minuta/poruka/interneta/parkinga.

Ceo taj poslednji mesec nisam uopšte ni koristio tu karticu, izvadio iz telefona i stavio na policu, pošto sam novi broj iz druge mreže već počeo da koristim.

I sve je bilo ok, proverim tamo posle mesec dana, kažu da, raskinut ugovor, sve super, dok mi jedan dan keva nije rekla da joj ne radi telefon, kaže ne može nikoga da zove, isključili je, iako svaki mesec redovno plati svoj račun (to je onaj drugi broj što je ostao na mom imenu). Proverim šta se dešava, kaže ona na šalteru, pa gospodine niste platili poslednji račun sa onog prvog broja, zato vam je drugi isključen. Ja lepo kažem, taj broj je raskinut, rečeno je da ne moram da platim jer je pretplata bila uvećana za 8% - kaže ona, da, tako je. Ali, "greška u sistemu" je nastala, i taj račun je došao ipak na naplatu.

Naravno da mi nije padalo na pamet da platim, znači vijao sam se sa njima tačno 23 dana, koliko mi je bio isključen onaj broj što je kod keve, zvao korisnički 20 puta, išao u razne poslovnice, prvo bio skroz fin, onda malo digao frku (zbog posla kojim se bavim nisam smeo da uradim sve što sam hteo, da ne bi kvario odnose dve firme), ali ništa. I nakon 23 dana konačno se neko iz "tehničke službe" setio da stornira taj račun i da mi uključe drugi broj koji sad normalno funkcioniše. Nije pomoglo ni što poznajem bukvalno sve zaposlene u Vipu u skoro celoj Vojvodini, shop menadžere, regionalne menadžere, radnike, prodavce, obezbeđenje, ma kakvi, svi su slali zahteve i pokušavali da mi reše to direktno, ali je nekoga iz te čuvene službe savršeno bolelo uvo da nešto uradi. Na kraju je rešeno tako što je zaprećeno inspekcijom i tužbom ali, iz već pomenutih razloga, ne od mene direktno.

Jedino što mi još ostaje je da pišem zahtev za ukidanje tog računa iz juna, jer je broj bio isključen skoro ceo mesec, a redovno je danas pun iznos došao na naplatu, pa sam i to rešio.

Eto, 6-7 godina sam korisnik kod njih, apsolutno ni jedan jedini problemčić nisam imao, do ovog pokušaja mega-bezobrazluka sad.
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Ja sam budaletina,bio sam u telenoru,super zadovoljan. Prebacujem broj u vip pre par meseci,zasto ne znam ni sam...Cale nesto prebacivao firmine brojeve,pa aj i ja...Evo ja lupam sad,od 4 meseca u vipu,ja sigurno 2 nisam koristio telefon. Obracun i zadnji rok za placanje mi je negde 9-10 u mesecu,nikako ne odgovara,tad bas pred platu kad je stani pani,da dajem 2k za telefon ne pada mi na pamet...Naravno gase cim zakasnis 1 dan. Nisam isao na placanje unapred,obicno zaboravim...I onda stize ovo povecanje...Cale odlazi odatle,i sve brojeve vuce,i moj ostavi...Ja zakasnim tih mesec dana,i sta sad da radim? btw stigao mi je racun poslednji 2700 dinara...a uobicajeno je 1800. znaci mene je blam da takva "firma" posluje u Srbiji!
Moze li neko ukratko da mi objasni sta ja sad da radim da pobegnem od njih...Ne treba mi ni stari broj ni nista. Samo da se izvucem od njih.
Pitanje je ovako: Koliko trebam da platim da raskinem ugovor i da ih vise ne vidim u svom zivotu?
Ili da odem tamo i da onim nalickanim manekenima(dva komada) i dve glupacice(od dugih noktiju ne mogu ni na tastaturi da kucaju) napravim haos? Mada tako necu dobiti nista,al ajd...
Odes u poslovnicu i platis sve po ugvooru preostale racune,i zatrazis potpisivanje raskida ugvora. Samo sto ces izgleda i penale da placas kako su poceli.

A to sa devojkaama,lakse malo,nemoj da vredjas radnike,oni ti nisu nista krivi,oni su samo radnici. Kao ti,ja,i ostatka foruma,nista time neces postici sto bi ih napadao. Samo lepo kazi objasni situaciju. Zatim trazi broj glavne centrale i dispeceru lepo objasni,ako ti zatraze podatke poslaji,i trebali bi i pismenim putem mozda da ti dostave zahtev za raskid. ILi da ga dobiejs u smaoj poslovnici nakon isplate svih preostalih racuna.


@Vule Slicno i kod mene u pogledu racuna,sve do poslednjeg isplaceni i sve,i onda mi stigne ovo. Sad cu videti sta ce dalje biti,isto je problem nastao i jos prilikom samog zahteva za raskid al ajd sad. U svakom slucaju,sta ovaj Vip radi,srmaota ziva, zato sad pokusavaju da se operu onim 40% popustimai placanjem putem racuna na rate telefona i ostalog.
 
Poslednja izmena:

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Ja sam probao lepo,otisao u roku od tih mesec dana,rekao hocu da raskinem ugovor...kaze on ok,pozvacemo te...Niko nije zvao...Odem posle tih mesec dana,reko sto me niko nije zvao ? Kaze on pa ne znam ja?Tj ona mi rece...I eto...Ja sam krajnje miran i povucen ,ali...sto je mnogo mnogo je. Sutra idem da vidim sta treba za raskid. Ako trebam da platim sve racune,tj nekih 20k dinara...Super.
 

rhher

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2010.
Poruka
778
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320e
Motherboard:
Asus M5A97 R2.0
RAM:
2x4 GB Kingston 1600
VGA & cooler:
ASUS R9 290 DCII
Display:
Benq GL2450
HDD:
Samsung 840 Evo 120gb
Sound:
Logitech X-540
Case:
Raidmax Vortex V4
PSU:
Raidmax 1000w
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G15 & A4tech V7
Izgleda da je vip postao bas nezobiljan, ja sam raskinuo ugovor, presao u telenor i uzeo fon burazeru za 1din:)
Ali sam zato zadnji racun umesto ~1500Din, platio samo 500din, iako sam u toj vrednosti poslao sms poruke za poplavljene. Hvala vipu:)
 

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Obracun i zadnji rok za placanje mi je negde 9-10 u mesecu,nikako ne odgovara,tad bas pred platu kad je stani pani,da dajem 2k za telefon ne pada mi na pamet..
U poslovnici ti je bilo objasnjeno kada i kako se placa, e sada drugo je to sto tebe briga da do tada platis. Nije vip kriv, kriv si ti sam, sto ista potpisujes a ne planiras da se pridrzavas toga.
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
a ti im radis u advokatskom odseku? Uhvatio si se za najtupaviju stvar u celoj mojoj prici.
Problem je sto su nezainteresovani za bilo sta.
 

telep

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.05.2010.
Poruka
261
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 6000+/ Xilence
Motherboard:
Asus M2N-E
RAM:
Geil 2x1 GB DDR2
VGA & cooler:
Sapphire 6790
Display:
Samsung 206BW
HDD:
WD 1TB Red & 640AAKS
Case:
Chieftec
PSU:
Chieftec 500w
Optical drives:
Pioneer 110D
Mice & keyboard:
Logitech G500, G5, S510
Internet:
Kablovski (SBB)
OS & Browser:
Windows 7, Opera
Other:
Dell Inspiron N5110 i7
Nisam ničiji advokat, ali treba imati mozga prilikom potpisivanja ugovora. Najlakse je posle praviti se toša, i vikati kako su loši.
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
nebitno,enjoy
 

Zoza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2011.
Poruka
231
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo B590 - 15,6 / 1000M / 2 X 4GB 1600 DDR3 / 500GB HDD
CPU & cooler:
AMD PII X4 955 @ 4 GHz / TRUE Black + AC F12 PWM
Motherboard:
Asus M5A97 PRO
RAM:
Patriot Viper 3 Black Mamba 2 x 4GB DDR3 1600 Cl8
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 760 OC Windforce 3X
Display:
Samsung T220 + UE32F5000 & Panasonic TX-P42X10Y :)))
HDD:
Samsung 840 EVO 120GB / Samsung F3 500GB/HIMURO & Samsung F2 1,5TB
Sound:
Asus XONAR DG / Creative SBS390 / Yamaha RX-V663 / Wharfedale 8.3 & WH2
Case:
Cooler Master 690II Advanced
PSU:
Seasonic S12 600W
Optical drives:
Samsung SH-203B SATA
Mice & keyboard:
A4Tech X7 XL-747H / Logitech MK600
Internet:
SBB Total Mix 20/1 ADSL
OS & Browser:
Windows 8.1 Pro X64 / Google Chrome
Other:
Logitech Driving Force USB Wheel & Attack 3 Joystick; Lexmark X5075
Gospodo da li je nekome stiglo da plati kaznene poene zbog raskida ugovora,iako je sve po gore navedenom protokolu odradjeno,i ugovor raskinut bez da se placaju ikakve naknade?
Meni su na majski račun (to je onaj famozni dodatni mesec) uračunali i ugovornu kaznu, ali sam uložio reklamaciju pa su mi posle 2-3 nedelje korigovali račun i umanjili za taj iznos ugovorne kazne. Otidi do poslovnice i uloži prigovor na račun, moraju da ga koriguju.
 
Vrh