Fearl3ss
PCAXE Addicted
- Učlanjen(a)
- 13.08.2015.
- Poruka
- 3.708
- Rezultat reagovanja
- 1.085
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Samo X3D
Motherboard:
Samo X9999
RAM:
128gb x 2 15 000mhz cl10
VGA & cooler:
RTX 9090 50GB
Display:
8k
HDD:
99tb + m2 nvme generation 10
Case:
Samo RGB
PSU:
10000w gold 99% +
Internet:
lelekom
Imaju sada kinezi svoje ETA klonove, a imaju i Selite koje sada svi koriste, Selita je ustvari isto što i ETA, samo švajcarski "original".
Ja Rolex ne bih nosio za džabe da ga dobijem da nosim po gradu, previše mi je postao seljački brend, sramota me, od Jovane Jeremić do braće Hofman, i svakog kapuljasa koji je preko noci uzeo pare od gradjevine i slično.
Jovana Jeremic imala izjave tipa :
" Rolex je na najbolji sat, brend, zna se kad se kaže sat to je Rolex, svaki otac sinu mora da kupi Rolex itd. "
Većina seljaka nije čulo za ozbiljnija imena u svetu satova od Rolexa poput Vacherona, Pateka, Piguet itd. Ili ih uopšte i ne zanimaju, jer u priglupom društvu gde se oni kreću niko ne bi ni znao šta je to, ovako vide Rolex i to je to svaka starleta zna wau skidaj gace.
Da ne navodim sada još desetine imena i brendova za koje nisu čuli, a kao su "obožavoci kolekcionari" Rolexa.
Ne daj bože da nekog od njih pitaš šta je Zenith, mislili bi rusko smeće, a njihov mehanizam stavljali u čuveni Rolex Daytona 12 godina..
Ja Rolex ne bih nosio za džabe da ga dobijem da nosim po gradu, previše mi je postao seljački brend, sramota me, od Jovane Jeremić do braće Hofman, i svakog kapuljasa koji je preko noci uzeo pare od gradjevine i slično.
Jovana Jeremic imala izjave tipa :
" Rolex je na najbolji sat, brend, zna se kad se kaže sat to je Rolex, svaki otac sinu mora da kupi Rolex itd. "
Većina seljaka nije čulo za ozbiljnija imena u svetu satova od Rolexa poput Vacherona, Pateka, Piguet itd. Ili ih uopšte i ne zanimaju, jer u priglupom društvu gde se oni kreću niko ne bi ni znao šta je to, ovako vide Rolex i to je to svaka starleta zna wau skidaj gace.
Da ne navodim sada još desetine imena i brendova za koje nisu čuli, a kao su "obožavoci kolekcionari" Rolexa.
Ne daj bože da nekog od njih pitaš šta je Zenith, mislili bi rusko smeće, a njihov mehanizam stavljali u čuveni Rolex Daytona 12 godina..
Poslednja izmena:
