• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Ručni satovi

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
3.707
Rezultat reagovanja
1.084
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Samo X3D
Motherboard:
Samo X9999
RAM:
128gb x 2 15 000mhz cl10
VGA & cooler:
RTX 9090 50GB
Display:
8k
HDD:
99tb + m2 nvme generation 10
Case:
Samo RGB
PSU:
10000w gold 99% +
Internet:
lelekom
Imaju sada kinezi svoje ETA klonove, a imaju i Selite koje sada svi koriste, Selita je ustvari isto što i ETA, samo švajcarski "original".

Ja Rolex ne bih nosio za džabe da ga dobijem da nosim po gradu, previše mi je postao seljački brend, sramota me, od Jovane Jeremić do braće Hofman, i svakog kapuljasa koji je preko noci uzeo pare od gradjevine i slično.

Jovana Jeremic imala izjave tipa :
" Rolex je na najbolji sat, brend, zna se kad se kaže sat to je Rolex, svaki otac sinu mora da kupi Rolex itd. "

Većina seljaka nije čulo za ozbiljnija imena u svetu satova od Rolexa poput Vacherona, Pateka, Piguet itd. Ili ih uopšte i ne zanimaju, jer u priglupom društvu gde se oni kreću niko ne bi ni znao šta je to, ovako vide Rolex i to je to svaka starleta zna wau skidaj gace.

Da ne navodim sada još desetine imena i brendova za koje nisu čuli, a kao su "obožavoci kolekcionari" Rolexa.

Ne daj bože da nekog od njih pitaš šta je Zenith, mislili bi rusko smeće, a njihov mehanizam stavljali u čuveni Rolex Daytona 12 godina..
 
Poslednja izmena:

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.043
Rezultat reagovanja
2.441
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515 & Mackie CR5-XBT
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Pro V3 @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 500/250 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera G
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB White Titanium, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing
Furao bih ja AP Royal Oak da lova raste na grani :)

Rolex klonovi nisu moj stil, kupio bih Rolex kao krunu svog ličnog uspeha, a smatram da sam daleko od toga još uvek.
Sledeća "faza" je neki švajcarski automatik, na primer Maurice Lacroix Aikon Automatic (42mm):

 
Vrh