• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Majstor kvariša

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Ne trebas da mu titras jajca,ali ne treba ni on tebi,zato sto si uslugu platio njegovom poslodavcu koji sedi negde u Svajcarskoj i ispija kaficu,dok drugi za njega prave pare...

Jednostavno ne znam sta je tu tesko da se na telefon javite sa "Dobar dan" "Vazi,izlazim da preuzmem svoj paket" I to je to...
Jednostavno kazes,druze upravo stojis na mom lomljivom paketu,i zbog toga ne zelim da ga preuzmem. I to je cela filozofija..

A ne kad vas kurir zove na telefon da mu se izderete "Gde si ti do sad?" "Cekam te od jutros." "Odmah da mi se stvoris tu"
Odmah vas radi neka pasivna agresija,a agresija retko kad ostane neuzvracena. A to moze da ode predaleko...
Naravno njemu ako se ne svidja neka menja posao.

Pa ja cu se javim na telefon kada me nazovu ali problem je sto konjina ne nazove nego vrati paket u magacin a kada zoves njihov call centar oni kaze pa kolega vas je par puta zvao vi niste bili dostupni. Bio vam je iskljucen telefon. I tu pricu mi nisu prodali jedared nego do sada sigurno 3-4x.

Naravno da cu da mu se naj*bem mile majke jer ga cekam ceo dan jer ne znam kada ce d*bilcina da dodje. Nego ja treba ceo dan kuci da presedim jer ne znam hoce gospodin kurir da donese paket u 9 ujutru ili ce to bude tri posle podne ili nece uopste da ga isporuci iz samo njemu znanih razloga a ja izgubim ceo dan neradeci nista nego cekam kretena.

Pa ne da cu da mu j*bem mater nego se ne zna.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.155
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Ništa od ovog ne bi bilo napisano da je @Novatech naručio u sredu.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
Naravno njemu ako se ne svidja neka menja posao.

Pa ja cu se javim na telefon kada me nazovu ali problem je sto konjina ne nazove nego vrati paket u magacin a kada zoves njihov call centar oni kaze pa kolega vas je par puta zvao vi niste bili dostupni. Bio vam je iskljucen telefon. I tu pricu mi nisu prodali jedared nego do sada sigurno 3-4x.

Naravno da cu da mu se naj*bem mile majke jer ga cekam ceo dan jer ne znam kada ce d*bilcina da dodje. Nego ja treba ceo dan kuci da presedim jer ne znam hoce gospodin kurir da donese paket u 9 ujutru ili ce to bude tri posle podne ili nece uopste da ga isporuci iz samo njemu znanih razloga a ja izgubim ceo dan neradeci nista nego cekam kretena.

Pa ne da cu da mu j*bem mater nego se ne zna.
Znaci ti ako si recimo prodavac u prodavnici i ja udjem da kupim neki artikal i ti ga slucajno nemas na stanju,imam pravo da ti *ebem mater i da te omalovazavam na razne druge nacine? Nisam znao da to moze...
Eto on vozi samo tvoj paket i samo si mu ti bitan u zivotu. Ima on takvih pacijenata svaki dan po ceo dan. Kako ste svi jaki na recima "Kome se ne svidja posao,neka menja" ... Zelim vam da se nadjete u takvoj situaciji...
Uvek postoji solucija da pozoves call centar i zakazes u koje vreme bi zeleo da ti se paket dostavi,u najmanju ruku dobijes broj telefona kurira koji vozi tvoj paket,pa mozes da se dogovoris sa njim...
Edit: Nema on telepatske sposobnosti da zna u koje vreme bi vase velicanstvo zelelo da mu se dostavi paket... Ako te probudi u 9 ujutru,bices ljut sto te je probudio... Ako dodje u podne,zasto je bas dosao u podne... A ako dodje posle podne,druze pa gde si ti ceo dan... Lepo decko uzme spisak koji mu je neko vec sastavio i krene redom...
 
Poslednja izmena:

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Znaci ti ako si recimo prodavac u prodavnici i ja udjem da kupim neki artikal i ti ga slucajno nemas na stanju,imam pravo da ti *ebem mater i da te omalovazavam na razne druge nacine? Nisam znao da to moze...
Eto on vozi samo tvoj paket i samo si mu ti bitan u zivotu. Ima on takvih pacijenata svaki dan po ceo dan. Kako ste svi jaki na recima "Kome se ne svidja posao,neka menja" ... Zelim vam da se nadjete u takvoj situaciji...
Uvek postoji solucija da pozoves call centar i zakazes u koje vreme bi zeleo da ti se paket dostavi,u najmanju ruku dobijes broj telefona kurira koji vozi tvoj paket,pa mozes da se dogovoris sa njim...
To uopste ne moze da se meri sa ovom pricom ovde. Jer svi znaju da odavno roba postoji samo na sajtu i da se pre kupovine poziva radnja ili call centar i proverava jel imaju robu na stanju i kada je mozete preuzeti. I sa time nemam aposlutno porblema.

Davno je prosao period kada samo isli od radnje do radnje i birali sta hocemo da kupimo, primera graficku... udjem u ranju pitam jel imaju neku a on krene da mi iznosi 10 razlicitih kartica. A danas u radnji ako imaju jednu ili ni jednu.

Pa kada moze posta da ima sistem da salje poruke i broj kurira sto se ne bi i ostali ugledali na njih, nije zabranjeno kopiranje.

Ja nisam ni moro da cekam da mi neko kaze ako ti se ne svidja posao menjaj, ja sam sam menjao cim sam video na cemu sam.

Ti cim se toliko bunis mora da si neki kurir pa ti se ne svidja ovo pisanje po vama. Ajde da uvedemo da se ostavljaju recenzije o svakom kuriru koji dostavlja pakete pa da vidimo koliko ce vas da izadje sa 2 zvezdice a koliko ce vas izadje sa 3?
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
To uopste ne moze da se meri sa ovom pricom ovde. Jer svi znaju da odavno roba postoji samo na sajtu i da se pre kupovine poziva radnja ili call centar i proverava jel imaju robu na stanju i kada je mozete preuzeti. I sa time nemam aposlutno porblema.

Davno je prosao period kada samo isli od radnje do radnje i birali sta hocemo da kupimo, primera graficku... udjem u ranju pitam jel imaju neku a on krene da mi iznosi 10 razlicitih kartica. A danas u radnji ako imaju jednu ili ni jednu.

Pa kada moze posta da ima sistem da salje poruke i broj kurira sto se ne bi i ostali ugledali na njih, nije zabranjeno kopiranje.

Ja nisam ni moro da cekam da mi neko kaze ako ti se ne svidja posao menjaj, ja sam sam menjao cim sam video na cemu sam.

Ti cim se toliko bunis mora da si neki kurir pa ti se ne svidja ovo pisanje po vama. Ajde da uvedemo da se ostavljaju recenzije o svakom kuriru koji dostavlja pakete pa da vidimo koliko ce vas da izadje sa 2 zvezdice a koliko ce vas izadje sa 3?
Radim jako slican posao i da zamisli ne svidja mi se pisanje po bilo kome... Pogotovo ne po ljudima koji vredno rade za svoj dinar po snegu,kisi,vetru,suncu... Kako se niste uhvatili za administraciju za koju se uvek cekalo i uvek ce se cekati u ovoj drzavi od 1 do 3 meseca,samo da udare jedan pecat...

To cemo da uvedemo kad prvo sve ostale stvari u drzavi sredimo... Druze on puta do kuce nema,rupa do rupe,tockovi da mi otpadnu i jos da mi daje jednu zvezdicu zato sto mu je paket dosao ostecen,vaaazi,pa ne vozim ja svemirski brod pa da samo sletim ispred kuce... :)
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.155
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
Nisu sve službe iste. Jednom sam izašao ispred zgrade do kurira koji vozi onaj manji kamion. Kad sam izašao da uzmem računar čovek se maltene rasplakao; sitan je i ne može više da tegli kutije koje Aman šalje od prodavnice do prodavnice, kaže, teže su od njega. Posle jedne takve kutije više nije ni za šta.

Opet, jednom sam čekao (opet) neki računar; iz obzira prema prodavcu išao sam od Zemuna do Krnjače (Pančevački put) da preuzmem paket iz skladišta city express, čini mi se, jer nisam mogao da dopustim da me i treći dan zavlače (čekajte, MOŽDA bude danas).

Ovo su pojedinačni slučajevi, nije uvek tako. Najčešće i ne obratim pažnju.
 

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Radim jako slican posao i da zamisli ne svidja mi se pisanje po bilo kome... Pogotovo ne po ljudima koji vredno rade za svoj dinar po snegu,kisi,vetru,suncu... Kako se niste uhvatili za administraciju za koju se uvek cekalo i uvek ce se cekati u ovoj drzavi od 1 do 3 meseca,samo da udare jedan pecat...

To cemo da uvedemo kad prvo sve ostale stvari u drzavi sredimo... Druze on puta do kuce nema,rupa do rupe,tockovi da mi otpadnu i jos da mi daje jednu zvezdicu zato sto mu je paket dosao ostecen,vaaazi,pa ne vozim ja svemirski brod pa da samo sletim ispred kuce... :)
A pa ne bunis se ti zabadava, ne svidja vas se pisanje. E pa da radite posao kako treba ne bi bilo ni ovog pljuvanja.

A to sto si opisao po snegu, kisi, vetru, suncu su gradjevinari a vi sto zuljate dupe veci deo dana u kabini kada je je leto klima radi, kada je zima radi grejanje, kisu osetite samo kada morate da odete pozadi po paket inace mi otvore prozor i samo mi pruzi paket. Zato nemoj mi molim te govoriti koliko je vas posao tezak. Eto prosto mi te je zao kada tako pricas.

Pa ja kada svojom mukom i trudom zaradim i kupim nesto i onda da mi j*beni kurirska dostava sj*bu nesto sto sam mozda teskom muko steko i kupio pa izvini ali nece da moze.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.785
Rezultat reagovanja
9.155
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
A to sto si opisao po snegu, kisi, vetru, suncu su gradjevinari
Cheops, the pharaoh likes this :love:

Pa ja kada svojom mukom i trudom zaradim i kupim nesto i onda da mi j*beni kurirska dostava sj*bu nesto sto sam mozda teskom muko steko i kupio pa izvini ali nece da moze.
Rosa Luxemburg likes this :love:

Druze on puta do kuce nema,rupa do rupe,tockovi da mi otpadnu i jos da mi daje jednu zvezdicu zato sto mu je paket dosao ostecen,vaaazi,pa ne vozim ja svemirski brod pa da samo sletim ispred kuce... :)
Јуриј Гагарин эта нравится :love:
 

Milanche92

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2019.
Poruka
994
Rezultat reagovanja
686
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 3 3200G
Motherboard:
Asus Strix B450 F-Gaming
RAM:
Adata XPG D41 3000mhz
Display:
Samsung VA
PSU:
Corsair Hx1200i
A pa ne bunis se ti zabadava, ne svidja vas se pisanje. E pa da radite posao kako treba ne bi bilo ni ovog pljuvanja.

A to sto si opisao po snegu, kisi, vetru, suncu su gradjevinari a vi sto zuljate dupe veci deo dana u kabini kada je je leto klima radi, kada je zima radi grejanje, kisu osetite samo kada morate da odete pozadi po paket inace mi otvore prozor i samo mi pruzi paket. Zato nemoj mi molim te govoriti koliko je vas posao tezak. Eto prosto mi te je zao kada tako pricas.

Pa ja kada svojom mukom i trudom zaradim i kupim nesto i onda da mi j*beni kurirska dostava sj*bu nesto sto sam mozda teskom muko steko i kupio pa izvini ali nece da moze.
I svaki put bas tebi dodje s***an paket? Vrlo cudno... Moj cale recimo ima svoj posao i svaki dan salje i prima bar po 2-3 paketa... Saradjuje sa Bex-om,ima svog kurira koji dolazi svaki dan,retko kad paket dodje i sa uprljanom etiketom,a kamoli izubijan... Ali zato svaki dan baksis... Leti ne moze da ode dok ne popije sok,zimi kafica ili caj... Eto,podmitio sam ga da radi svoj posao kako treba i nisam bankrotirao zbog toga...

A sto se tice ocenjivanja,moze,tu se ja za sebe ne brinem... Ali onda mora da bude obostrano,da ocenjujemo i mi vas. Pa onda druze kad ti je slab rejting ides sam po svoju robu u Suboticu ili Nis...
I opet kazem,derete se i svoje frustracije tresete na kurira koji je vas paket vozio 2-3 sata sa sobom... A veca je verovatnoca da su ga negde na putu iz neke vuko***ine pretovarali 4-5 puta,bacali kao kamenje i ostavili u magacin gde ga je on preuzeo... Ali on je tu posredna licnost,on je kriv za sve,ne daj boze da ukljucite malo logiku i da razmislite,to se vama ne desava...
 

Cutura

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.04.2020.
Poruka
262
Rezultat reagovanja
475
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
CuturaPC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3300x
Motherboard:
Rog Strix B450-F GAMING
RAM:
Patriot Viper Steel 16GB 3200mhz ddr4
VGA & cooler:
AMD Sapphire Nitro+ RX 6600 XT
Display:
AOC 24G2U BK
HDD:
Patriot Burst 240gb/Toshiba 1gb/Samsung 1tb/Seagate 1tb
Sound:
Logitech Z313 / G333 / Steelseries Arctis 9x
Case:
MS Cyclops V / 5x Arctic P12 PWM PST
PSU:
BITFENIX Whisper M 650W
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G203 / HP TPC-P001K
Internet:
SBB EON
OS & Browser:
W10/Chrome
Au al ga isitniste u sitna crevca...uvek bilo i pozitivnih i negativih stvari, vise ovih drugih jer smo mi kao narod takvi da trazimo krivca i da smo uvek u pravu.
Ovo mi dodje kao borba protiv vetrenjaca.
 
Vrh