• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Korisnicka podrska - iskustvo

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Pozdrav svima! :)
Interesuje me da li je neko od vas imao iskustva sa sajtom korisnickapodrska.com? Malo su mi nejasni statusi delova koje sam poslala na reklamaciju, kao i sekcija "vlasnik", licno pretpostavljam da je ta osoba zaduzena za popravljanje tog dela, ali je svakako cudno. Takodje me interesuje koliko dugo ste cekali na obavestenje od servisa? :D
Hvala unapred :)

Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
 

diimii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2020.
Poruka
314
Rezultat reagovanja
200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 7700x
Motherboard:
Asus Tuf X670E Plus Wifi
RAM:
Patriot DDR5 32gb
VGA & cooler:
BeQuiet! Pure loop 240 AiO
Display:
XFX RX 6800 XT Merc 319
HDD:
KC3000
Sound:
Logitech G633
Case:
BeQuiet Pure Base 500
PSU:
Asus Tuf 750w
Mice & keyboard:
White Shark kb, Steelseries Rival 3 misko
Internet:
sbb
Ja sam pre dve nedelje poslao napajanje na reklamaciju. U roku od 8 dana su duzni da ti dostave odgovor da li je prihvacena ili ne, sto oni naravno nisu uradili. Ja sam ih zvao vise puta, ali mi kazu da je poslata cirkularna poruka 8og dana reklamacije, sto je naravno laz jer nista od toga nisam primio. Uglavnom reklamacije u Emmiju traju duze nego bilo gde drugde. Oni mi tvrde da imaju 30 dana da razrese reklamaciju, da je uredjaj u servisu, da su usporeni zbog korone i da nemam osnov da zovem trzisnu inspekciju jer nisam dobio nikakav odgovor, a kod njih u sistemu navodno jesam.
To je sto se tice korisnicke podrske, bolje ih zovi ako ti nesto treba umesto da saljes mejl, odgovaraju tek nakon 7 dana.
Evo ja i dalje cekam bilo kakav odgovor od njih, poslao sam mejl, odgovor nakon 7 dana(naravno genericki), i evo vec je ponovo sedmi dan kako cekam da mi opet odgovore.
Muka ziva, cista frustraciia
 

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Ja sam pre dve nedelje poslao napajanje na reklamaciju. U roku od 8 dana su duzni da ti dostave odgovor da li je prihvacena ili ne, sto oni naravno nisu uradili. Ja sam ih zvao vise puta, ali mi kazu da je poslata cirkularna poruka 8og dana reklamacije, sto je naravno laz jer nista od toga nisam primio. Uglavnom reklamacije u Emmiju traju duze nego bilo gde drugde. Oni mi tvrde da imaju 30 dana da razrese reklamaciju, da je uredjaj u servisu, da su usporeni zbog korone i da nemam osnov da zovem trzisnu inspekciju jer nisam dobio nikakav odgovor, a kod njih u sistemu navodno jesam.
To je sto se tice korisnicke podrske, bolje ih zovi ako ti nesto treba umesto da saljes mejl, odgovaraju tek nakon 7 dana.
Evo ja i dalje cekam bilo kakav odgovor od njih, poslao sam mejl, odgovor nakon 7 dana(naravno genericki), i evo vec je ponovo sedmi dan kako cekam da mi opet odgovore.
Muka ziva, cista frustraciia
Pa u sustini moracu, jer mi stvarno nije jasno sta rade vise, a racunar mi treba sto pre zbog fakulteta. Najsmesnije od svega je sto u Kragujevcu Emmi ne postoji vise, pa je reklamaciju preuzeo Win Win, i receno mi je da ce 99% da mi vrate novac jer popravke ne vrse. Nemoguce da im treba vise od 7 dana da ustanove da li ce nesto popravljati ili ne. Plus ovo sve sto na sajtu pise ovako je previse konfuzno, a i samim tim kuciste koje planiram da uzmem je fakticki u nestasici, pa mi je i zbog toga potrebno sto pre da znam sta se desava.
 

diimii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2020.
Poruka
314
Rezultat reagovanja
200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 7700x
Motherboard:
Asus Tuf X670E Plus Wifi
RAM:
Patriot DDR5 32gb
VGA & cooler:
BeQuiet! Pure loop 240 AiO
Display:
XFX RX 6800 XT Merc 319
HDD:
KC3000
Sound:
Logitech G633
Case:
BeQuiet Pure Base 500
PSU:
Asus Tuf 750w
Mice & keyboard:
White Shark kb, Steelseries Rival 3 misko
Internet:
sbb
Pa u sustini moracu, jer mi stvarno nije jasno sta rade vise, a racunar mi treba sto pre zbog fakulteta. Najsmesnije od svega je sto u Kragujevcu Emmi ne postoji vise, pa je reklamaciju preuzeo Win Win, i receno mi je da ce 99% da mi vrate novac jer popravke ne vrse. Nemoguce da im treba vise od 7 dana da ustanove da li ce nesto popravljati ili ne. Plus ovo sve sto na sajtu pise ovako je previse konfuzno, a i samim tim kuciste koje planiram da uzmem je fakticki u nestasici, pa mi je i zbog toga potrebno sto pre da znam sta se desava.
Nije samo kg. Emmi nema vise maloprodaju. Od kada si podnela reklamaciju, oni imaju 30 dana da ti vrate uredjaj/novac. Mislim da ne vredi cimati inspekciju pre toga jer su to istrenirani prevaranti. Kao sto sam rekao njima navodno u sistemu pise da je meni poruka poslata iako nije.
 

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Nije samo kg. Emmi nema vise maloprodaju. Od kada si podnela reklamaciju, oni imaju 30 dana da ti vrate uredjaj/novac. Mislim da ne vredi cimati inspekciju pre toga jer su to istrenirani prevaranti. Kao sto sam rekao njima navodno u sistemu pise da je meni poruka poslata iako nije.
Pa necu ja da zovem inspekciju, to nisam ni planirala, nego njih, da vidim sta se desava. Svakako, ukoliko mi vrate novac moracu da dodam jos kako bih kupila te delove, posto je korona zeznula celu situaciju, u interesu mi je da poprave, iako su za to male sanse.
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Ja sam takodje imao posla sa njima. Vec dva meseca jos uvek nije resena reklamacija uredjaja, za koji je ista odobrena. Vlasnik je onaj koji je tu temu smestio u odgovarajuci deo foruma ili zaveo kataloski takoreci. Korisnicka podrska je napravljena sa ciljem da im objedini prodajna mesta i reklamacije. Ne treba slati mejl vec svu komunikaciju raditi u za to odredjenoj temi koja je otvorena na njihovom sajtu i kojoj samo ti mozes pristupiti naravno. Meni je reklamacija odobrena i cekam zamenski uredjaj, receno mi je da ce poslati na adresu, sto do dana danasnjega nisu ucinili.
 

diimii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2020.
Poruka
314
Rezultat reagovanja
200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 7700x
Motherboard:
Asus Tuf X670E Plus Wifi
RAM:
Patriot DDR5 32gb
VGA & cooler:
BeQuiet! Pure loop 240 AiO
Display:
XFX RX 6800 XT Merc 319
HDD:
KC3000
Sound:
Logitech G633
Case:
BeQuiet Pure Base 500
PSU:
Asus Tuf 750w
Mice & keyboard:
White Shark kb, Steelseries Rival 3 misko
Internet:
sbb
Ja sam takodje imao posla sa njima. Vec dva meseca jos uvek nije resena reklamacija uredjaja, za koji je ista odobrena. Vlasnik je onaj koji je tu temu smestio u odgovarajuci deo foruma ili zaveo kataloski takoreci. Korisnicka podrska je napravljena sa ciljem da im objedini prodajna mesta i reklamacije. Ne treba slati mejl vec svu komunikaciju raditi u za to odredjenoj temi koja je otvorena na njihovom sajtu i kojoj samo ti mozes pristupiti naravno. Meni je reklamacija odobrena i cekam zamenski uredjaj, receno mi je da ce poslati na adresu, sto do dana danasnjega nisu ucinili.
Tebe su druze bas izj.... Zovi trzisnu inspekciju ako nisi. Ako jesi napisi sta su rekli tj sta je bilo
 

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Ja sam takodje imao posla sa njima. Vec dva meseca jos uvek nije resena reklamacija uredjaja, za koji je ista odobrena. Vlasnik je onaj koji je tu temu smestio u odgovarajuci deo foruma ili zaveo kataloski takoreci. Korisnicka podrska je napravljena sa ciljem da im objedini prodajna mesta i reklamacije. Ne treba slati mejl vec svu komunikaciju raditi u za to odredjenoj temi koja je otvorena na njihovom sajtu i kojoj samo ti mozes pristupiti naravno. Meni je reklamacija odobrena i cekam zamenski uredjaj, receno mi je da ce poslati na adresu, sto do dana danasnjega nisu ucinili.
To pretpostavljam da radim tako sto udjem u zavedeni deo za reklamaciju i onda idem na ovo "dodaj odgovor"? U sustini, ukoliko ne bi mogli da poprave, najbolja solucija mi je da uzmem novac i kupim na drugom mestu jer je ponuda kod njih ocaj ove godine. Koliko dugo si cekao da jave da mozes da uzmes zamenski uredjaj? Je l se zavrsi s tim pre 30 dana, ili bas do kraja razvlace? Da znam sta da ocekujem. Takodje u Win win radnji su mi rekli da ce prvi put osporiti garanciju, a da ce naknadno prihvatiti. Upravo videh da su osporili. Da li je i kod tebe bio slucaj to?
 

diimii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2020.
Poruka
314
Rezultat reagovanja
200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 7700x
Motherboard:
Asus Tuf X670E Plus Wifi
RAM:
Patriot DDR5 32gb
VGA & cooler:
BeQuiet! Pure loop 240 AiO
Display:
XFX RX 6800 XT Merc 319
HDD:
KC3000
Sound:
Logitech G633
Case:
BeQuiet Pure Base 500
PSU:
Asus Tuf 750w
Mice & keyboard:
White Shark kb, Steelseries Rival 3 misko
Internet:
sbb
To pretpostavljam da radim tako sto udjem u zavedeni deo za reklamaciju i onda idem na ovo "dodaj odgovor"? U sustini, ukoliko ne bi mogli da poprave, najbolja solucija mi je da uzmem novac i kupim na drugom mestu jer je ponuda kod njih ocaj ove godine. Koliko dugo si cekao da jave da mozes da uzmes zamenski uredjaj? Je l se zavrsi s tim pre 30 dana, ili bas do kraja razvlace? Da znam sta da ocekujem. Takodje u Win win radnji su mi rekli da ce prvi put osporiti garanciju, a da ce naknadno prihvatiti. Upravo videh da su osporili. Da li je i kod tebe bio slucaj to?
Da, imaju i taj sugavi sistem da prvo odbiju ali kao posto si njihov klijent poslace na dalji servis. Cekas drugi odgovor da znas na cemu si.
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Tebe su druze bas izj.... Zovi trzisnu inspekciju ako nisi. Ako jesi napisi sta su rekli tj sta je bilo
TEsko da tu trzisna ista moze da ucini. Niti ce njih to interesovati.

@dragana_to Da ides na dodaj odgovor i svaki put kad iams sat da prilozis ili kazes idi na to. Kao sto ovde na forumu pricamo tako i tamo radi. Cekao sam oko 2 nedelje da potvrde rekalmaciju a nakon toga su me pitali sta zelim. S obzirom da je to poklon za jednu osobu, odlucio sam se da uzmem novi primerak. i onda me je jedan od njihovih iz prodavnice zvao i rekao da ce poslati i evo do dan danasnjega nista. Takodje je bilo osporeno. Ali to je da sistem njihov pretpsotavljam da vide ko ce da istraje a ko ce odustati.
 

Grebo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.11.2018.
Poruka
631
Rezultat reagovanja
215
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Grebo-PC
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600 3.7Ghz
Motherboard:
Biostar X370GT5 Racing
RAM:
2x4GB 2933Mhz DDR4 HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire RX 570 8GB Nitro+
Display:
LG FLATRON W2240S 60Hz
HDD:
SSD Kingston A400 120GB + Seagate Barracuda 1 TB
Sound:
Blueberry 2.1
Case:
MS Winston
PSU:
LC Power 600W
Mice & keyboard:
Fury Thunderstreak Gaming komplet
Internet:
Vip Kućni Net 50/20
OS & Browser:
Windows 10, Chrome
Other:
RaidMax RGB 3x kit NV-A120R3
Ja sam prošle nedelje poslao hdd na reklamaciju i odgovorili su mi danas, na vreme. Za divno čudo. Napisali su mi da će me kontaktirati za zamenu uredjaja, a to ko zna kad će biti.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Zvace te iz kol centra. I dalje nsita nece ni biti. Mo jjedini savet ti je da zapises taj broj koji te pozove i saznas iz koje je radnje.
 

Grebo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.11.2018.
Poruka
631
Rezultat reagovanja
215
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Grebo-PC
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600 3.7Ghz
Motherboard:
Biostar X370GT5 Racing
RAM:
2x4GB 2933Mhz DDR4 HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire RX 570 8GB Nitro+
Display:
LG FLATRON W2240S 60Hz
HDD:
SSD Kingston A400 120GB + Seagate Barracuda 1 TB
Sound:
Blueberry 2.1
Case:
MS Winston
PSU:
LC Power 600W
Mice & keyboard:
Fury Thunderstreak Gaming komplet
Internet:
Vip Kućni Net 50/20
OS & Browser:
Windows 10, Chrome
Other:
RaidMax RGB 3x kit NV-A120R3
Baš bedak, neću još dugo izdržati sa samo 120GB storage na kompu. Valjda će poslati nešto u pm

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

Pakito

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2009.
Poruka
1.476
Rezultat reagovanja
237
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ACER ASPIRE V5 531G
CPU & cooler:
Intel Core i5 8400 + LC-CC-120
Motherboard:
Asus Z370 Prime
RAM:
32GB DDR4 3200Mhz G.Skill Trident Z b/w
VGA & cooler:
EVGA GTX 970 SC
Display:
2x LG 25UM58
HDD:
120 Samung Evo 840 + 3TB Toshiba P300
Sound:
2.1 white waterdance speakers
Case:
NZXT Phantom 410 white
PSU:
Corsair tx650w
Optical drives:
Asus sdrw-08d2s extern
Mice & keyboard:
Fantech K611 / Logitech MX510 Hero Legendary
Internet:
sbb - 100mbit
OS & Browser:
Win 10 PRO
Other:
Redmi Note 7
Razgovarao sam sa tehnickom podrskom sa sajta, jedna ljubazna devojka je rekla da ce 'razgovarati' sa kolegama da ubrzaju proces te da joj je zao zbog svih neprijatnosti. Nesto generalno nisam ubedjen da cak i kad prihvate reklamaciju da je zaisat i realizuju. Dva meseca cekam, dok kolega ceka cak tri meseca.
 

Grebo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.11.2018.
Poruka
631
Rezultat reagovanja
215
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Grebo-PC
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600 3.7Ghz
Motherboard:
Biostar X370GT5 Racing
RAM:
2x4GB 2933Mhz DDR4 HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire RX 570 8GB Nitro+
Display:
LG FLATRON W2240S 60Hz
HDD:
SSD Kingston A400 120GB + Seagate Barracuda 1 TB
Sound:
Blueberry 2.1
Case:
MS Winston
PSU:
LC Power 600W
Mice & keyboard:
Fury Thunderstreak Gaming komplet
Internet:
Vip Kućni Net 50/20
OS & Browser:
Windows 10, Chrome
Other:
RaidMax RGB 3x kit NV-A120R3
Razgovarao sam sa tehnickom podrskom sa sajta, jedna ljubazna devojka je rekla da ce 'razgovarati' sa kolegama da ubrzaju proces te da joj je zao zbog svih neprijatnosti. Nesto generalno nisam ubedjen da cak i kad prihvate reklamaciju da je zaisat i realizuju. Dva meseca cekam, dok kolega ceka cak tri meseca.
Isto se i meni dešava bukvalno. Javila mi se isto neka operaterka i bila baš ljubazna, i rekla da će da porazgovara sa kolegama. Izgleda imaju "template" po kom pričaju
Ja čekam 20 dana..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

canyon1

PCAXE Member
Učlanjen(a)
27.06.2020.
Poruka
162
Rezultat reagovanja
52
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PC
CPU & cooler:
AMD ryzen 5 1600AF & stock
Motherboard:
MSI B-450-A PRO MAX
RAM:
16 gb Kingston predator 3200MHz
VGA & cooler:
Nvidia GF GTX 950 2GB (privremeno)
HDD:
A Data su650 223 GB (*speecy)
Niko tu nema veze s mozgom.
Realna stvar je sledeca: Raspadaju se.
Nisu fer i nikad nista vise ne bih kupio u Tehnomaniji. Ne bih svoj slucaj objasnjavao, ali brisu komentare negativne sa fejsa, a tamo na njihovoj grupi sam video da jedna zena ceka 3 meseca na laptop koji je platila i jos joj ga ne isporucuju. Po svoj prilici, nece ni isporuciti. Resila je da ih isproziva na fb, ali brisu komentare.
Sve u svemu - ako mozete, zabilazite ih.
 

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Razgovarao sam sa tehnickom podrskom sa sajta, jedna ljubazna devojka je rekla da ce 'razgovarati' sa kolegama da ubrzaju proces te da joj je zao zbog svih neprijatnosti. Nesto generalno nisam ubedjen da cak i kad prihvate reklamaciju da je zaisat i realizuju. Dva meseca cekam, dok kolega ceka cak tri meseca.
Svaka ti cast kad si izdrzao toliko, ja bih poludela nacisto, 2 nedelje cekam i vec me hvata nervoza, bukvalno krece ispitni rok za 2 nedelje, meni jos nema racunara, a treba da zavrsavam izradu nekih "programa". Znaci haos. Samo da jave da je prihvaceno i pare uzimam odmah.
 

diimii

PCAXE Member
Učlanjen(a)
09.06.2020.
Poruka
314
Rezultat reagovanja
200
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 7700x
Motherboard:
Asus Tuf X670E Plus Wifi
RAM:
Patriot DDR5 32gb
VGA & cooler:
BeQuiet! Pure loop 240 AiO
Display:
XFX RX 6800 XT Merc 319
HDD:
KC3000
Sound:
Logitech G633
Case:
BeQuiet Pure Base 500
PSU:
Asus Tuf 750w
Mice & keyboard:
White Shark kb, Steelseries Rival 3 misko
Internet:
sbb
Upravo sam pricao sa covekom koji je zvucao kao da mu nije do zivota a ne do tog posla.
20 dana kasnije nakon reklamacije, moj uredjaj je i dalje zagubljen negde u servisu, i vade se da imaju rok od 30 dana da razrese sve.
Nije mi jasno kako je moguce da nekome treba 30 dana da proveri radi li napajanje za racunar.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.655
Rezultat reagovanja
8.983
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
@dragana_to : nije neophodno kućište da bi računar radio. :)
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome
Upravo sam pricao sa covekom koji je zvucao kao da mu nije do zivota a ne do tog posla.
20 dana kasnije nakon reklamacije, moj uredjaj je i dalje zagubljen negde u servisu, i vade se da imaju rok od 30 dana da razrese sve.
Nije mi jasno kako je moguce da nekome treba 30 dana da proveri radi li napajanje za racunar.
Kako i da mu bude do zivota kad si mu ti danas bio jedno trideset cetvrti poziv sa istom temom, a on tu nista ne moze da promeni :D

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman

</Miki>

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.07.2019.
Poruka
3.637
Rezultat reagovanja
2.937
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 / NZXT Kraken Z63 / 2xBE QUIET! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed
Motherboard:
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING
RAM:
G.Skill Trident Z NEO 16GB (8x2) 3600MHz CL16 / F4-3600C16D-16GTZNC
VGA & cooler:
SAPPHIRE NITRO+ RX 580 8GB
HDD:
WD BLACK SN750 NVMe™ SSD 500GB/EK WB M.2 Heatsink + Samsung 860 EVO 500GB
Case:
SSUPD Meshlicious PCIe 4.0 Full Mesh, 2xBE QUIET! Silent Wings 4 140mm PWM high-speed
PSU:
Antec HCG 650W Gold
Mice & keyboard:
Pulsar Xlite V2 Mini Wireless, Pulsar ParaSpeed Cordura Mousepad XL, Keychron K8 Pro
Internet:
SBB EON FULL 300/30
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64 bit, Google Chrome
Other:
Apple iPhone 12 64GB, Apple Watch 6 40mm, Apple Airpods Pro (1st generation)

dragana_to

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.09.2019.
Poruka
100
Rezultat reagovanja
24
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 - 2600X
Motherboard:
ASRock AB350M
RAM:
2x4 GB Hyperx Fury
VGA & cooler:
RX 590 8GB
HDD:
SSD Kingston A400 480 GB
Sound:
Hyperx Stinger
Case:
MS Industrial Aquarius Pro
Mice & keyboard:
Steelseries rival 300 + Redragon Aryaman
Šta je sa matičnom? :)
Crkao lan port i pravi neki spoj s grafickom, sbb modem je resio. Reko' kad saljem jedno, da posaljem i drugo. Koristila sam mreznu karticu neko vreme, ali reko' 'ajde, bolje da iskoristim garanciju dok imam. :D
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.655
Rezultat reagovanja
8.983
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
@dragana_to : to je već nešto drugo. Želim ti da brzo to rešiš (dobiješ novac)!

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
 

Djolekg

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2016.
Poruka
9.188
Rezultat reagovanja
5.229
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K(4.4ghz),-BeQuiet pure rock slim
Motherboard:
AsRock p67 pro
RAM:
hyperx fury 12 GB DDR3 1600 mhz cl10
VGA & cooler:
Sapphire Nitro + RX 580 4gb
Display:
Asus vg248qe 144hz
HDD:
hdd(wd blue 500gb),ssd(adata su650 240gb)
Sound:
Logitech G230
Case:
cooler master elite
PSU:
Corsair RM1000x
Mice & keyboard:
HyperX pulsefire fps pro,Cooler master Masterkeys Pro M,Podloga - Zowie G-SR
Internet:
sbb 150/10
OS & Browser:
windows 10 pro 64bit
Other:
xaomi redmi note 8 pro
Polovno bez garancije je zakon :D
 
Vrh