• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iskustva sa prodavnicama komp. opreme

M_M

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.03.2011.
Poruka
277
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7-2600K, Noctua NH-D14
Motherboard:
MSI P67A-GD65
RAM:
4x2GB ExcelRAM, 1866CL8
VGA & cooler:
Asus R9 290 OC 4GB
Display:
24" Dell 2407WFP-HC
HDD:
Kingston HyperX 240GB + 6TB
Case:
CoolerMaster CM690
PSU:
Corsair HX750
Optical drives:
LG BluRay
Internet:
SBB 15Mbit
OS & Browser:
Win7HP 64bit
Other:
APC SmartUPS SU1000i
evo da pohvalim atom computers... u najkracem roku je ustanovljen problem i komp je vracen za 2 dana
svaka preporuka za trgovinu sa njima :DDDD
Takođe preporuka za Atom i Marka, uslužan je i fer do krajnjih granica koliko god je to u Srbiji moguće...
 

MaTRaX

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
18.04.2011.
Poruka
2.887
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500K @4,5 GHz @Cuplex Kryos HF
Motherboard:
Asus P8p67 B3
RAM:
CMP8GX3M2A1600C9 + E30101B
VGA & cooler:
STRIX GTX1050 TI 4GB
Display:
DELL U2412M x2
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, 840 EVO 120GB, F3 HD502HJ
Sound:
CM Storm Sirus-C
Case:
Cooler Master 690 II Advanced
PSU:
Chieftec 750W CTG-750C
Mice & keyboard:
Mx 518 + Razer Tournament Edition
Internet:
50Mb IKOM + Netis WF2710
OS & Browser:
Windows 8.1 Pro , FF
Other:
SS QCK+, Iphone 5s Sim Free
^^ da brt u potpunosti ... samo cu kod njih prvo da gledam dal ima , pa ako nema onda cu videti neke druge radnje ..
znam kad sam kupovao komp nisu imali msi plocu koju sam hteo i predlozio mi covek ovu asus, pa grafiku isto kad nisu imali odma gtx 470 .. rekao mi sacekaj jos malo za grafu treba da izadje 560 TI model .. ali jbg nisam mogao vise da cekam i uzeo sam 470 :D

sve najbolje o atomu i maretu
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?

MegaSkot

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
2.606
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
I pored takve usluge, opet si pazario u Altiju :)
:P
Mene ne interesuje ko stoji iza koga i ne sudim po tome, nego direktnom odnosu prema kupcu. Konkretno, u WinWin (Bul, Cara Lazara,NS), najmanje problema. Činjenica je da u Novom Sadu, kad ti gori, nemaš izbora, u svakom drugom slučaju idem u Atom.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ima li neko iskustvo (negativno) sa kupovinom mobilnog na www.mobilnishop.com? Da li je bolje pazariti recimo u ComTrade-u?
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.763
Rezultat reagovanja
2.218
Moja konfiguracija
Mali off:

Kako je moguće da NS kao grad sa preko 300k stanovnika kuburi toliko sa prodavnicama kompjutera? Stalno slušam/čitam kuknjavu na tu temu. Postoji neki anti-IT lobi u gradu ili šta već?
 

zbun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.03.2010.
Poruka
365
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD phenom II x6 1055T & thermalright IFX-14
Motherboard:
ASRock 870 extreme 3
RAM:
2x2GB 1600MHz Exceleram Rippler CL6 + 2x4 GB Patriot G2 cl7
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce GTX 970
Display:
LG LH3000 42'
HDD:
samsung spinpoint F3 500 GB
Case:
NZXT M59
PSU:
zalman zm600glx
Mali off:

Kako je moguće da NS kao grad sa preko 300k stanovnika kuburi toliko sa prodavnicama kompjutera? Stalno slušam/čitam kuknjavu na tu temu. Postoji neki anti-IT lobi u gradu ili šta već?
Ne bih znao za lobi ali je evidentno da sam većinu stvari morao da naručujem iz Beograda ili da čekam da neki deo dođe u prodavnicu u Novom Sadu. Najgore iskustvo je bilo sa Gigatron radnjom. Oni su novootvorenu radnju napunili sa televizorima i monitorima (samo sam gledao gde im se nalaze frižideri) a kada sam ih pitao za termalnu pastu bilo je kao da tražim spejs šatl. U pitanju je bila AS5 pasta koja ajde nije standardna ali koju imaju na stanju (provereno na sajtu). Na upit da mi istu naruče iz Beograda i da za dan, dva, tri dođem ponovo, dobio sam odgovor da nje više nema i da oni to ne mogu da urade. Ok, odem ponovo na sajt pitam momka zaduženog za davanje odgovora na sajtu i on mi kaže: "Naravno da ima paste", i to ne jedan komad kako je prvo bilo rečeno već tri i to u različitim prodavnicama ali u Beogradu. Šta sam mogao da uradim osim da zamolim druga da to kupi u Beogradu i da mi donese kada bude dolazio u NS. Moram da priznam da je momak sa kojim sam se dopisivao bio izuzetno predusretljiv i veoma prijatan ali ako je trebalo toliko cimanja za običnu pastu, ne pada mi na pamet da uzimam nešto veće-skuplje od njih. Sa Atomom sam imao odličnu saradnju samo ne isplati mi se da svaku sitnicu naručujem od njih pošto je poštarina velika.
 

no name

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.06.2011.
Poruka
158
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mali off:

Kako je moguće da NS kao grad sa preko 300k stanovnika kuburi toliko sa prodavnicama kompjutera? Stalno slušam/čitam kuknjavu na tu temu. Postoji neki anti-IT lobi u gradu ili šta već?
Pa ima prodavnica, jedino ako trazis nesto sto nema mozes biti nezadovoljan!
Ako nema sve moze da se naruci iz BG! kuriri samo cepaju, pun ih je grad!

Ovo iskustvo sto je imao zbun je bas brutalno ali ja sam bas pre koji dan prvi put pazario u Giga shopu i bilo sam generalno zadovoljan, Sve super poslovno i primili mi cekove regularno. To sto sam uzeo sigurno nebih mogao da kupim nigde u NS da nisu otvorili radnju.

Inace slicni bedni osecaj sam imao kada sam skoro u adi (bivsi pakom) u merkatoru trazio AM3 Sempron a lik mi samo nemo uputio onaj pogled koji sve govori!
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ima li neko iskustvo (negativno) sa kupovinom mobilnog na www.mobilnishop.com? Da li je bolje pazariti recimo u ComTrade-u?
ako hoces mobilni sa dve godine garancije, ciljaj na uvoznika ili neku vecu prodaju... da odes u radnju, vidis, kupis, dobijes overen zvanicni garantni list na 2 godine, fiskalni racun, original kutiju, opremu pa i telefon...
ako ti to nije bitno onda mozes i ovaj i onaj sajt i oglase, dodje mu na isto na kraju...
 

Turok

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.03.2012.
Poruka
265
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
da se pozalim i ja...
u vip house kupljena ploca asus p8z68v-pro. avgust 2011. garancija 3 godine, uvoznik direct link.
bukvalno mesec dana po kupovini mi je crkao interni usb3. nisam bio siguran da li je crkao bracket ili usb, pa to ostavih tako. pre 15-20 dana kupio sst cp09 kabal, spojio i konstatovao da izlaz NE RADI. s' obzirom da sam imao u planu prelazak na x79, resih da to poteram na reklamaciju zbog prodaje ploce. 10.04.2012. predam plocu u vip house servis sefu servisa darku, koji pregleda plocu, i vizuelno ne utvrdi bilo kakvu falinku. NE DA mi nikakav papir, revers, sta vec... kaze da ce me kontaktirati. 19.04. pozovem servis, javi se on, i kaze da je ploca prethodnog dana stigla od uvoznika, ali da nije stigao da me pozove jer je bila guzva. i kaze da je reklamacija odbijena jer je ploca iskrivljena i osteceni pinovi na socket-u. odem u vip, pogledam plocu, a ono...

By turok88 at 2012-04-21

preuzimam plocu, pritom mi on NE DAJE bilo kakav servisni papir. odem u poslovnicu u palmoticevoj, razgovaram sa poslovodjom koji optuzuje uvoznika, i upucuje me da ja idem kod uvoznika(iako ja sa njima nemam bilo kakav zakonski odnos). cak mi (u poverenju) predlaze da ako mi ne uvaze zalbu, da im zovem trzisnu???
odem u DL, porazgovaram sa serviserom(bio je jako kulturan i predusretljiv), te mi on da kopiju servisnog lista, na kome se vidi da je ploca kod njih stigla 11. sa ostecenim socketom, i vracena u vip 12.04. vracam se u vip sa papirima, upucuju me u servis gde je trebao da bude i direktor. odlazim tamo, i sef servisa odbija da pozove direktora, vec zove pedju(nebojsinog brata). nakon par znakova ocima, pedja pocinje da biva bezobrazan, i tvrdi kako sam ja poklopcem(stitnikom) za socket ostetio socket, i da nemam sta tu da trazim, da reklamacija ne moze da prodje!
zvao trzisnu, centar za zastitu potrosaca, podnesena je prijava...
u svakom slucaju. trebaju mi saveti sta dalje. zahvalan sam za svaki insight ljudi sa vise iskustva...
i izvinjavam se za dug post
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Brale, vijaj onog darka i preti mu da ćeš mu raditi svašta....... neka potvrdi stanje ploče kad si mu ti predao..
 

Turok

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.03.2012.
Poruka
265
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
odbija. kaze da je pogledao plocu ovlas, da nije zagledao.
prvo sam kulturno spomenuo trzisnu, na sta me je taj pedja odj**ao sa konstatacijom da trzisna ne izlazi na trziste(sto i jeste po novom zakonu). svota nije mala, ta ploca je sad oko 150eur nova. a sumnjam da moze nesto da bude od ovog centra, to ipak nije institucija koja ima sankcioni karakter, vise je savetodavnog karaktera. i onda sam bas... uh. od tad sam bez racunara. i da, zaboravih da pomenem, 10-ak puta su kroz pricu provukli da oni ne testiraju ploce jer im se ne isplati da stalno otvaraju procove... i bas broj ponavljanja toga me navodi na pomisao da su urnisali socket kad su stavljali proc. ili je taj darko kad je vracao stitnik...
 
Poslednja izmena:

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
Au Turoche, muke tvoje.
1155 soket ima izuzetno mnogo problema sa krivljenjem pinova, a uvek je tesko utvrditi cija je odgovornost ukoliko se ne dokumentuje. Pre svega VH je trebalo da ti da potpisan i overen reklamacioni list, a zbog cega nije stvarno ne znam. Ukoliko si siguran da su pinovi bili citavi, kao i da ti nisi kriv - isteruj pricu do kraja.

Preporuka forumasima da po prijemu ploce (1155) u maloprodaji na reklamaciju obavezno provere pinove i da insistiraju da se u zapisnik ubelezi njihovo stanje. Onda uzmete jedan primerak tog dokumenta (potpisan i overen od ovlascenog lica) za vas i imate dokaz ako pokusaju da vam uvale plocu sa krivim pinovima.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Jel možeš iscimati neke adovate da ih napenališ zbog toga što ti niko nije dao nikakvu priznanicu, potpisan papir? Iskrivljeni pinovi su tvoja reč protiv njihovog. Ali imaš dokaz za to da su se poneli neprofesionalno i da nisi dobio nikakav papir po prijemu ploče. Što se tebe tiče mogli su i da ti uvale drugu ali isto takvu ploču ne? Ploče uglavnom nemaju serijski broj na sebi zar ne?
 
Poslednja izmena:

Turok

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.03.2012.
Poruka
265
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
ne znam... vikend je sad. najverovatnije cu sacekati da vidim sta ce da mi kazu ovi iz centra za zastitu potrosaca. ako nista drugo ono savet, kojim putem dalje ici... pisao sam i asus-u. cekam odgovor.
u svakom slucaju, jako sam besan... tako neprofesionalno ponasanje i bezobrazluk sam imao jedino kod njih, oko nekog napajanja... pokusacu, makar nemao koristi ja od toga, da budu kaznjeni za nedavanje servisnog lista... jer su stvarno djubrad. nije mala svota, bez racunara sam 12 dana, imao sam planirani upgrade na x79 i sad nemam para za plocu. situacija je skroz fuj...
posto necu imati pristup racunaru, molim sve forumase koji imaju konstruktivnu ideju da mi se slobodno jave na 063/81-43210. miljan. moze sms, moze sve, svaka pomoc je dobrdosla. i hvala svima koji su na ovo i obratili paznju...
sve u svemu: NIKOME ne bih preporucio bilo kakvu kupovinu u onoj kaubojskoj firmi...
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Rasiris slucaj po svim forumima i slicno. ;) To ce im naneti stete u svakom slucaju i to je jedan od efikasnih nacina da se takvi izbace iz posla. ;) Evo meni se vec ne ide kod njih.
 

rhher

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2010.
Poruka
778
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320e
Motherboard:
Asus M5A97 R2.0
RAM:
2x4 GB Kingston 1600
VGA & cooler:
ASUS R9 290 DCII
Display:
Benq GL2450
HDD:
Samsung 840 Evo 120gb
Sound:
Logitech X-540
Case:
Raidmax Vortex V4
PSU:
Raidmax 1000w
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G15 & A4tech V7
@ Turok

Meni je isto tako "otisla" P55-GD55 1156 socket, isto u VIP-u ,isto na foru pinova....
MOj savet, ne kupujte nista kod njih osima ako ne zelite probleme....

Ja sam anmerno kupio najgoru AM3+ plocu kod njih, nadajuci se da ce nesto da joj bude, pa da im natovarim i interpol za vrat....

EDIT:

Cisto da ispricam jes jedno od mojih mnogobrojnih iskustava sa vipom....

Drugar kupi preko oglasa 4670 koja ima garanciju u VIpu, kartica posle par meseci prestala da baca sliku, i on je donese u VIP...
Svake nedelje zove i pita sta je sa karticom, oni mu kazu da je kod uvoznika na servisu, ok..
NAredne nedelje, opet isto pa sam ja vodjen predhodnim iskustvom odlucio na ih nazovem predstavljajuci se kao njegov otac, prvo su mi rekli da je jos kod uvoznika, ali kada sam povisio ton i pretio policijom i inspekcijom javio mi se drugi lik i rekao da je kartica neispravna, i da je upravo stigla zamena za nju, Gainward 9800 GTX+
Drugar ode da pokupi kartu, sa kartom sve ok, samo mu kazu da nema na nju garanciju, posto je dobijena kao zamena za drugu( sve to bez ijednog papira)
Ja opet zovem i kazem da su" zaboravili da daju garanciju", an sta oni meni odgovaraju da su zurili, pa se garancija zaturila, tako da mogu sutra da dodjem po nju, drugar je otisao uzeo garanciju i odma prodao karticu, i od tada ne zeli ni da cuje za Vip....

Nista ne vredi dok ne potegnes silu, prodavci su bezobrazni, tumace zakon kako im se prohte,a kupci ispastaju.....
 
Poslednja izmena:

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Tako je meni lik u Monitoru dao u zamenu za 2500KS Black u zamenu koriscen 320AAKS Blue i slozio mi pricu kako je ovaj 320gb naspram 250... Strasno, nisam ni garanciju dobio ali toliko me je to smorilo u momentu da sam se samo nasmejao, uzeo ono *****e i izleteo... Sada recimo ne bi isao u Monitor zbog toga ni da bukvalno nema gde drugde. To je bilo pre tipa 2 godine ali isti ti ljudi rade, tj taj matori.
 

Turok

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.03.2012.
Poruka
265
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
evo i ja da se javim sa epilogom. bez obzira na krivicu radnje u kojoj sam kupio plocu (http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=206301&postcount=460), uvoznik(direct link) mi je resio reklamaciju... danas preuzeh plocu. nisu imali v-pro, pa sam u zamenu dobio novu v-pro/gen3. izgleda da je vip(verovatno je centar za zastitu potrosaca prvo njih kontaktirao) uspeo da prebaci krivicu na direct link, pa je pritisak bio na njima.
ali, ocigledno je da nisu neozbiljna firma poput vipa, i da ne vole da se njihovo ime blati, te su se s' toga odlucili na zamenu.
u svakom slucaju, pohvale za rad direct link-a, i na njihovu ljubaznost.
a kupovinu u vipu(uzimajuci u obzir i ostale slucajeve) ne preporucujem.
 

rhher

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2010.
Poruka
778
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320e
Motherboard:
Asus M5A97 R2.0
RAM:
2x4 GB Kingston 1600
VGA & cooler:
ASUS R9 290 DCII
Display:
Benq GL2450
HDD:
Samsung 840 Evo 120gb
Sound:
Logitech X-540
Case:
Raidmax Vortex V4
PSU:
Raidmax 1000w
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G15 & A4tech V7
Vip ni za zivu glavu....

Emmi isto zna da "zavrce", ali Atom je najkorektniji...
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Ma dobro da si na kraju dobio plojku, a Vip je izgleda za zaobilaziti.
 

Turok

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.03.2012.
Poruka
265
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
dobro je, naravno... malo me je omelo u planovima, ali, boze moj. daleko je bolje nego da sam ostao bez ploce... jos nisu imali na stanju v-pro, pa su mi dali 15-ak eura skuplju v-pro/gen3!:)
u svakom slucaju, vec je u oglasima, ja nemam koristi od nje...
ali, da ne zaboravim, jedno VELIKO HVALA direct link-u, i svaka im cast. bez obzira na pritisak, nisu morali da ucine ovo... ali ipak jesu. to govori o firmi...
 

rhher

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2010.
Poruka
778
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX 8320e
Motherboard:
Asus M5A97 R2.0
RAM:
2x4 GB Kingston 1600
VGA & cooler:
ASUS R9 290 DCII
Display:
Benq GL2450
HDD:
Samsung 840 Evo 120gb
Sound:
Logitech X-540
Case:
Raidmax Vortex V4
PSU:
Raidmax 1000w
Optical drives:
LG
Mice & keyboard:
Logitech G15 & A4tech V7
Mada i direck link ume da bude "bezobrazan", ali su daleko bolji od "Aljtija".....
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Verovatno je reagovao Asus, pa je DL "morao" da zameni.
 
Vrh