• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
lol, nisam, hteo sam ako ti je za utehu :D Malo je falilo da ustanem da probam :D
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
U ovoj temi imam utisak da je bar pola nabildovanih ljudi sa ade leti na forumu :D
 

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
A sto neko mora da bude prepeceni narcis sa ade ako vezba redovno? Mada razumem zasto si to rekao, ima i ovde u Va pacijenata koji su progutali tone sran.ja, namazu se uljem, odu pod tus i samo setaju pored bazena :d :d kompleksi sto nisu postojali do pre par god :d

Ja sam u treningu ceo zivot a opet sam samo krupan i imam spojlere i maksto i jbe mi se za sve, bitno mi je da se sa 24 god iznutra ne osecam ko deda. Lupam ceo januar jedem, cirkam i popnem se na peti sprat a cuka u haosu, pluca prsla, e pa ne moze tako, cim to primetim bacam se na trening.

A ko se tripuje oko izgleda samo zbog riba.. tom nesto nije u redu sa glavom :d
A i ogroman je stereotip da se devojke lose samo na c.ronalno trbusnjake [mozda macxkitze tigrice od 15 god koje me ne interesuju] poprilicno sam uveren da nije tako, ipak je jos ovo balkan ;) :D
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
^^Bukvalno cucnjevi? Ovo prvi put cujem. :)
Cucnjevi su odlicna vezba :) Realno ne mogu nikako da pogode samo stomak i da oni budi ti koji skidaju isti ali generalno pomazu podosta, zato sto je naucno dokazano i provereno da prilikom cucnja aktiviraju se svi misici tela, cak negde od nekih ljudi koji su bas u tim bb vodama sam cuo, da je zabelezena skoro ista misicna aktivnost u bicepsu prilikom cucnja i rada samog bicepsa :eek:

E zbog toga, cucnjevi iziskuju mnogo snage i energije, a samim tim i potrosnja kalorija je povecana, i odatle dolazi do smanjenja stomaka, odnosno masnog tkiva na stomaku tj sala ;)


:wave:


p.s. Ja se gruvam i tegovima i sklekovima i svim mogucim vezbama zavisno od vremena i forme :d
 

Marko207

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2009.
Poruka
156
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon II X3 450
Motherboard:
MSI 770-C45
RAM:
Exceleram 2x2GB DDR3
VGA & cooler:
Radeon HD5770 1GB
Display:
Dell U2311HM
HDD:
WD3200AAKS 00B3A0
PSU:
Seasonic SS-520GM
Optical drives:
Pioneer DVR-112D
Mice & keyboard:
MS Business Hardware Pack
Internet:
ADSL 4Mbit
Other:
Terratec Cinergy 400
Cucnjevi su xtra. Ko nije probao neka proba i hindu cucnjeve. Kad radim na jednoj nozi cucnjeve obicno ispruzim jednu nogu ispred sebe.
Inace, vezbam rekreativno i samo zbog sebe, mnogo se lepo osecam posle vezbanja :)
Uglavnom radim sklekove, cucnjeve, zgibove, propadanja i preskacem vijacu (koju moram da zamenim jer sam je pokidao od silnog preskakanja i nikako da se nateram da je kupim...)

Ko nije probao neka proba ;)




"pistolj" cucanj
http://www.beastskills.com/tutorials/tutorials/38

P. S. Iz nekog razloga mi ne uspeva da ostavim embeded YT link...
Moguce da ne umem :d
 
Poslednja izmena od urednika:

hsv.stoned

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruka
1.478
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk Max
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
VGA & cooler:
Sapphire RX 580 Pulse 8GB
Display:
AOC i2481FXH
HDD:
Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + Fostex TR-90/Sennheiser HD650/AKG K240 Sextett/PreSonus HD7/ATH-CKX9/SFR DT6 | 2.1 50W
Case:
Cooler Master Mystique 632s Black & Silver
PSU:
Cooler Master G550M
Optical drives:
Samsung SH-222AB DVD/RW
Mice & keyboard:
Asus ROG Chakram wireless + Asus ROG Strix Scope RX, Logitech MK320 wireless
Internet:
SBB 150/10 Mbps
OS & Browser:
Windows 10 Pro || Mozilla Waterfox
Other:
Sony Xperia™ XZ2
A ja batalio cucnjeve odavno.. bilo mi lako da radim, valjda su mi noge u formi zbog bajsa i trcanja povremeno.. ali ima logike, bas mislim da cucnjevi tope kalorije.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
@Marko207, ispravio sam ti YT linkove, izvolte jednostavno je.
Uputstvo za kacenje Youtube klipa direktno na sajt

Ovaj pistolj cucanj nema sanse da uradim bez pomagala, tipa okvira vrata ili onih rastegljivih traka, u svakom slucaju nesto sto cu da pridrzavam i balansiram se :)
A i vezba malo nije fer, jer favorizuje ljude niskog rasta, barem je to neko moje misljenje.
 

Marko207

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2009.
Poruka
156
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon II X3 450
Motherboard:
MSI 770-C45
RAM:
Exceleram 2x2GB DDR3
VGA & cooler:
Radeon HD5770 1GB
Display:
Dell U2311HM
HDD:
WD3200AAKS 00B3A0
PSU:
Seasonic SS-520GM
Optical drives:
Pioneer DVR-112D
Mice & keyboard:
MS Business Hardware Pack
Internet:
ADSL 4Mbit
Other:
Terratec Cinergy 400
Hvala :)
Ma ne favorizuje (ja sam oko 180cm visok), samo treba malo vremena da se covek uhoda. Najlakse se rade ako sa strane imas da se pridrzavas za nesto. Malo opterecuju kolena inace.
Kao i svaka vezba, u pocetku je tesko ali vremenom postaje lakse ;)
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
dzoka pridrzavanje sa strane ako nemam snage pa padnem na dupe :D
probacu par puta na ivicu kreveta, pa cemo videti, u svakom slucaju zanimljiva mi je
 

Iraklije

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
368
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD ATHLON II X4 620+L3 UNLOCKED
Motherboard:
MSI 870A-G46
RAM:
2X2GB GEIL
VGA & cooler:
ati 6850
Display:
asusmm17d splendid
HDD:
250+160GB
Case:
sharkoon vaya
PSU:
LC POWER 650W
Mice & keyboard:
logitech
Internet:
SBB
OS & Browser:
win7 64bit
nema druge samo trcanje onda,neverovatno je to kod nas genetski svi smo vitki,ali kad krenemo da jedemo sva tezine nam se koncetrise na stomak,to isto vazi i za alkohol,nema mu druge morace sa mnom na trcanje i u teretanu.
 

Marko207

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2009.
Poruka
156
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon II X3 450
Motherboard:
MSI 770-C45
RAM:
Exceleram 2x2GB DDR3
VGA & cooler:
Radeon HD5770 1GB
Display:
Dell U2311HM
HDD:
WD3200AAKS 00B3A0
PSU:
Seasonic SS-520GM
Optical drives:
Pioneer DVR-112D
Mice & keyboard:
MS Business Hardware Pack
Internet:
ADSL 4Mbit
Other:
Terratec Cinergy 400
Negde sam procitao da je 3min preskakanja vijace ekvivalentno 10min trcanja.
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
Nema, vijaca i trcanje su stvaro i Bog i otac za skidanje sala.
Za vijacu stvarno treba kondicije, i znojis se ko konj, znaci da deluje!

:wave:
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
mislim da vecina zna zasto i kako, al da pojasnim malo skidanje slanine, odnosno masti.

telo ima dva izvora energije: iz creva (ugljeni hidrati) i iz masti (shtek od tela)

telo uvek koristi energiju iz tankog creva. tek kada se aktiviraju automatski mehanizmi u nervnom sistemu, telo se prebacuje na shtek energiju iz masti. e a kako naterati telo da se istripuje i da krene da koristi masti .. ?

ubrzan srchani ritam u odnosu na mirovanje je odgovoran za povlacenje mehanizma za rezervu. dakle - moguce je smrshati i od ciste shetnje. e sad, kakvi su efekti:

prosecno vreme potrebno covekovom telu da skapira da je "u gasu" je 20 minuta ubrzanog srchanog ritma. dakle - tek nakon 20 minuta, prosecnog coveka (u zene je malo brze) je dovoljno da telo TEK pocne da trosi masti. NEMOJTE se prevariti, jer je 20 minuta uzasno dugacak period, koji prolazi kao godina, kada radite vezbe!

e onda nastupaju kardio vaskularne vezbe:

u zavisnosti od toga koliko ste povecali srchani ritam, vise ce da se trosite. dakle, ako pretpostavimo period od 20ak minuta, dolazimo do toga da se naon toga obavlja pravo trosenje energije. JAKOOO bitno je znati sledecu stvar kod skidanja masti:

Afterburn effect

naime, ako vi dovedete sebe do stanja maksimalnog srchanog ritma koje telo moze da pretrpi, moguce je smanjiti chak i taj 20 min period, a moguce je izazvati afterburn efekat koji ce, dok god ste u stanju budnosti, pa makar i mirni, nastaviti da "cepka" od masti, umesto iz crevaca.

sto jaci kardio ritam > jachi afterburn efekat.


isto kako spomenuh da ne zamishljate da je 20 minuta vezbi ichkin dim, nemojte misliti i da je top-kardio laka stvar. Tabata sprintovi kao primer, gde full-Tabata sprintove ne moze da izvede ni prosecan profesionalni sportista, a da se ne umori ili poludi. o njima kasnije.


kardio vezbe: postoje dva tipa -

1. konstantan kardio - dobar za starije i manje pokretne ljude

2. Intervalni kardio - skracuje pre svega vreme potrebno za isti efekat kao konstantni kardio, ujedno i ako se pravilno izvodi, ima veci afterburn efekat.


Konstantni kardio je - biciklizam, hodanje, trchanje, vijacha. ko se odluci za ovu varijantu, trebao bi da po osecaju podize svoj srchani ritam na 60% od pretpostavljenog maksimuma

intervalni kardio je jako komplikovan, ali koristan. to recimo zahteva Tabata stil sprinotva koji spomenuh, i podrazumeva intervale 100% srchanog ritma, i duplo krace intervale odmora. pocetnicima se predlaze da koristi "malu metodu" koja zahteva vece intervale odmora, naprimer - ceo minut 100% sprinta (vasih sto posto, koliko vi mozete da izvucete, a ne optimalnih 100%) sa minut i 15 odmora. dakle, po vasem nahodjenju 4/4 prema 5/4 odmora.

cilj intervalnog kardio-a je da dostignete odredjeni nivo kondicije gde cete biti u stanju da imate 1 prema 1/2 odmora, i onda da skracujete kompletno vreme vezbi, sto automatski znaci i skracivanje vremena odmora. Doktori su zakljucili da je maksimalni utrosak masti sa afterburn efektom izvodljiv na maksimumu od:

20s sprint 100%
10s odmor
ponovljeno 8 puta.

takva vrsta fizichko psihickog opterecenja je preteska cak i za profesionalne sportiste. obratite paznju da je total od 4 minuta, ali ponovo ponavljam - JAKO tesko. zamislite Usaina bolta, da trci 200 metara, i onda kad prodje cilj, iskulira 10 sekundi, pa ponovo krene full force. i tako 8 puta.


ja sam imao tezi udes sa motora, i gips na nozi od 4 meseca, i sa 80 kila sam se ugojio na 105 kila, dakle plus 25. trenutno sam na 90 kila, a 15 kila sam istrosio tako sto sam dogurao do "even" odnosa, sam podesio meru - 30 sekundi full sprint, 30 skundi odmor, 12 ponavljanja. imam sada problem sa preostalih 10, jer masne naslage prave odredjene "chepove" te telo ni nije u stanju da dodje do njih, napredna biologija, necu smaram sa time, nekim ljudima je jedina varijanta da ih razbiju ultra zvukom, chak.


jos samo da dodam - Korigovanje ishrane. mora se makar uvece pojesti kuvan krompir, ili tako nesto, sto nema masti u sebi da nadogradi na vec skinuto. i voda - preterujte sa vodom, ne moze da vas otruje, a mnogo znaci u hemijskim procesima topljenja/sklanjanja masti.
 

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
ja sam imao tezi udes sa motora, i gips na nozi od 4 meseca, i sa 80 kila sam se ugojio na 105 kila, dakle plus 25. trenutno sam na 90 kila, a 15 kila sam istrosio tako sto sam dogurao do "even" odnosa, sam podesio meru - 30 sekundi full sprint, 30 skundi odmor, 12 ponavljanja. imam sada problem sa preostalih 10, jer masne naslage prave odredjene "chepove" te telo ni nije u stanju da dodje do njih, napredna biologija, necu smaram sa time, nekim ljudima je jedina varijanta da ih razbiju ultra zvukom, chak.
U vezi tih cepova kako ih zoves :),jel si probao da,sto bi se reklo "prevaris" organizam,organizujucu ishranu po principu variranja,meni je to resilo problem stagnacije nekoliko puta.Tipa, jedan-dva dana si na 0 hidrata,pa 1 dan na optimalnom unosu,pa opet 1 bez,pa onda dan bez ogranicavanja hidrata(cak i one lose uneses u sebe) i tako u krug neko vreme?

jos samo da dodam - Korigovanje ishrane. mora se makar uvece pojesti kuvan krompir, ili tako nesto, sto nema masti u sebi da nadogradi na vec skinuto. i voda - preterujte sa vodom, ne moze da vas otruje, a mnogo znaci u hemijskim procesima topljenja/sklanjanja masti.
Uglavnom si sve lepo napisao,ali ovde moram da te ispravim,tj vise dopunim.

Ishrana se mora korigovati. Ali ako skidas masti,a ne zelis da izgubis pritom i misicnu masu,uvece ne jesti krompir,jer to je skrob,secer. Najbolje pred spavanje koristiti neki protein,ako ne u vidu suplimenta,dovoljno je i neki nemasni sir,meso,bilo sta i na to se moze dodati vrlo malo pirinca. Konzumiranje krompira mislim da moze da skodi,jer njegovo razlaganje dugo(duze od drugih supstanci) traje,tako da ce za period dok krompir postane gorivo organizmu,sam organizam trositi nesto korisnije,npr proteine i druge brze dostupne supstance.
 
Poslednja izmena:

Marko207

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.11.2009.
Poruka
156
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon II X3 450
Motherboard:
MSI 770-C45
RAM:
Exceleram 2x2GB DDR3
VGA & cooler:
Radeon HD5770 1GB
Display:
Dell U2311HM
HDD:
WD3200AAKS 00B3A0
PSU:
Seasonic SS-520GM
Optical drives:
Pioneer DVR-112D
Mice & keyboard:
MS Business Hardware Pack
Internet:
ADSL 4Mbit
Other:
Terratec Cinergy 400
Ovi Tabata sprintovi me podsecaju na HIT(High Intesity Training) slican princip, ako ne i isti. S tim da se HIT primenjuje ne samo na trcanje, vec moze i na ostale vezbe.

@Igoritza
Probaj da vezbas ujutru, jedi 5-6 puta dnevno(ono po malo, umereno). MOzes da probas i neki kruzni trening (npr. Hindu cucnjevi, judo sklekovi i v-pozicija trbusnjaci - samo ides s jedne vezbe na drugu bez pauze, bije chuka samo tako :))
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
Dobar sam za sad, samo sam primetio da mi je vrashki teze da skinem ono sto ostaje, nego ono sto je bilo. :) prvih 10 kila je otislo za bukvalno 3 meseca, sledecih 5 je trebalo vise od 4 meseca. ovih poslednjih 10 vidim da se "ne daju".

jafazec, sto se tice ishrane, tu mi je jako tesko - brate sto volim da jedem, ne mogu ti opisem! :D krompir napomenuh kao deo raznolike ishrane, inace jedem ovo:

pirinač, krompir, povrće, pileći file, juneći but, riba, belanca, ovsene, jogurt. ovo mi je preporuceno od strane caletovog prijatelja sa VMA, sa sve listom kad shta kako. ne da je uglavnom bezukusno, nego je i skupo :\
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Ako ti je on preporucio da uvece jedes krompir,onda ne znam sta da ti kazem... :D
 

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
pirinač, krompir, povrće, pileći file, juneći but, riba, belanca, ovsene, jogurt. ovo mi je preporuceno od strane caletovog prijatelja sa VMA, sa sve listom kad shta kako. ne da je uglavnom bezukusno, nego je i skupo :\
Skupo jeste, ali BEZUKUSNO?!!
Daj nemoj da me za***avas, pa mozes vrhunski da spremas tu piletinu,junetinu i ribu. Plus povrce, de to moze da bude lose. :d
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
kuvan krompir nema veze sa bilo kakvim ostalim varijantama krompra. pritom, sam krompir nije po sebi najbolji dijetetski proizvod, vec je u dijeti suplement za mnogo stosta, jer je PUN vitamina C i jos kojecega, i pritom VEOMA dobro ucestvuje u regulisanju krvnog pritiska. nisam govorio o pomfritu i przenim krompiricima, vec o kuvanom krompiru.
 

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Moze da bude on pun cega god hoces,ali da u okviru dijete sa kojom 'oces da smrsas jedes krompir uvece....to je malo,onako....bezveze... :D
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan

R_O_N_I_N

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2009.
Poruka
989
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD B55 @3.8Ghz/2.8Ghz NB & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASUS Crosshair IV Formula
RAM:
2X2GB Excelram Rippler + 2X8 GB Patriot,sve na 9-9-9-24-27 1T@1600Mhz
VGA & cooler:
ASUS 280x
Display:
ViewSonic VX2260WM
HDD:
Samsung EVO840 120 GB+Samsung 1.5 TB+Samsung HD321KJ 320GB+WD AAKX 500GB+WD 320GB AAKX
Sound:
Integrisana zv. & Logitech G51
Case:
CM Silencio 650
PSU:
Chieftec BPS-850C 850W
Optical drives:
Samsung SH-S223F
Mice & keyboard:
Logitech G400s,neki djubre-plastikaner od 5e(za sad :D)
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7 x64
Dobro,i ovo pokazuje......sta?
 

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
Igoritze,veruj mi da sam se svega i svacega naslusao od istaknutkih nutricionista. Ne kazem ja da oni grese,ali mrsavljenje po njima i po nama(sportistima) ima svega nekoliko dodirnih tacaka.
Sto se tice ovog da je bezukusno,delimicno si u pravu..Ne moze da bude ukusno kao sa svim mogucim zacinima i ostalim zaebavancijama ali moze da bude jako dobro sa samo malo maste :) Inace,to je to sto treba da jedes,ali je bitno kad sta jedes..I naravno,slazem se,skupa je ovakva ishrana narocito ako se ne hranis sam,nego mora posebno od porodice da jedes..
Krompir je mnogo koristan,prvenstveno jer zamenjuje hleb.Ali je skrobna materija,tako da sadrzi secer jeo ga zivog ili barenog ili przenog..Naravno da je przeni najgori za organizam,dijete,ali to je zbog dodataka..Najbezbolnije jeste kuvani krompir,ali ne u bilo koje doba dana ;)
Izbaci krompir uvece,kao i sve sto sadrzi bilo koji oblik stetnih secera.Za veceru cepaj neki protein,tipa kuvana jaja,nemasni sir,meso,mozes i veoma malo pirinca da ubacis,manje je stetno od krompira. Moras da vidis rezultate,garantujem(naravno uz pravilno vezbanje :) ).
 
Vrh