• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Automobili

S

stalja

Guest
Slazem se,samo me interesuje sto mu preporucujes 1.6 benzinca kad za te pare moze da uzme 1.9JTD koji je mnogo ekonomicniji,i JTD su najbolji Fiatovi motori:)
Sa svim ostalim gore navedenim se slazem;)
Ja sam teo da uzmem za sebe stila,medjutim naso sam mu jednu zamerku:Nije neka prevelika,ali meni je smetala,fora je u tome sto ako ste navikli na Francuze ili Nemce on vam nece pasovati nikako,jer je pretvrd za voznju...Znaci prednja sedista su izuzetno tvrda,i stoga je malo neudobniji od automobila koja su interesovala Igoritzu
Osim toga,sve je pozitivno:Jeftini delovi,mala potrosnja(JTD motor),odnos cena-performanse sve ostalo je pozitivno...Ako se odlucis za njega,JTD najbolji su motori(bolji su od benzinaca)proguglaj i potvrdices:)

Razlika u ceni potroshnje benzina i dizela nije velika [osim ako ne vozish ko hajduk]

JTD ne moze da se nadje za te pare, a da nije lesh.

Odrzavanje [plivajuci zamajac i neki vitalniji delovi] koshtaju ko veliki servis na benzincu tj. boga oca. Svaki stilo koji je doshao ovde je minimum ubio po 200k kilometara.

Onaj ko je uzimao stila preko delte, uglavnom je uzimao bezinca i na to treba da obrati paznju.

1997 godishte passat euro3? <- nelogichnosti koliko ti srce oce :)
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Ako od skora nije nista menjano mora biti max 6god i Euro3 standard. Oba uslova. A iz US se vise ne moze uopste uvesti bilo sta.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Razlika u ceni potroshnje benzina i dizela nije velika [osim ako ne vozish ko hajduk]

JTD ne moze da se nadje za te pare, a da nije lesh.

Odrzavanje [plivajuci zamajac i neki vitalniji delovi] koshtaju ko veliki servis na benzincu tj. boga oca. Svaki stilo koji je doshao ovde je minimum ubio po 200k kilometara.

Onaj ko je uzimao stila preko delte, uglavnom je uzimao bezinca i na to treba da obrati paznju.

1997 godishte passat euro3? <- nelogichnosti koliko ti srce oce :)
Jel si siguran ti u to???
Nije Stilo u pitanju ali je Bravo,ortak vozi 1.6i 16v i trosi mu u gradu sigurno 10-11l benzina(zavisi od stanja motora),dok ja ti tvrdim,evo sedi sa mnom u moj Bravo 1.9 jtd i ako bude preso 8litara dizela(koji je jeftiniji u od benzina)ja ti ga prepisem:)
Druga stvar:Ako meni ne verujes,proguglaj malo ili idi na Vrelegume forum,ili pikec,ili fandjo i pitaj za savet izmedju bilo kog benzinca i JTD-a i cuces odgovore,JTD svi preporucju jer je neuporedivo bolji(ako ne i najbolji Fiatov motor)e sad jedino ako bas ne gotivis dizel,onda dzaba i da je najbolji;)
Sto se tice servisa veruj mi da nisi upravu;)
Ovo za Kilometrazu Stila tu se potpuno slazemo;),cak dobro je ako su samo 200k,i to ne samo stilo i Fiatova vozila nego svi koji stizu iz Svabije(oni godisnje ubiju od 60000-100000)km bez prolbema,zavisi kolko daleko stanuju od sljake,a i za tu kilometrazu ovi trgovci imaju dobru foru:"*ebana devojka se ne pita kolko je kur*a primila,jer kad god je pitas uvek si drugi,ako je bas iskrena onda si treci";),tako da ja se vise oslanjam na stanje motora nego na ono sto pise na satu
Sto se tice ovog Passata,i meni nesto tu smrdi zestoko:D
 
Poslednja izmena:

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
206
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Neću puno da se upuštam u priču, samo jedno da kažem:





Doviđenja prijatno :D
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Uf procitah i da je JTD najbolji Fiatov motor :S

To teshko da ce bash tako da ide :) , teshko da ce Italijan uopshte da napravi dobar dizel motor, krenuvshi od Alfe iz 90-tih koje su fabricki troshile ulje pa nadalje :p

No opet mi se spava, pa odo :)
Diskusiju nastavljam sutra :p

@ Vule, ja sam mislio da ti imash ukusa, no sad si me razocarao :)

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pa pazi,niko od nas nije reko da je Fiatov motor bolji od Renovog,Peozvog,Meckinog(BMWovog:p:p),ali je to najbolji Fiatov motor budi siguran;)
Ne znam za tu Alfu,ali za ovaj motor u mom autu mogu da garantujem da ne baca ni kap ulja i prezadovoljan sam,i sam sam bio skeptican prema Fiatu i nisam ih nikad voleo(jer Svaba je Svaba)ali recesija me naterala da probam,i mogu reci da sam prilicno odusevljen i da je bolji nego sto sam ocekivao:)
Toliko za sad,odoh i ja pa nastavljam da skrabam sutra
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
Moj komshija - Stilo 2004 JTD, plave boje - 6500 evra. preshao 90.000. kog zanima, na PM da ga povezem, vidim da se raspitujete.

stalja lepo ti rekoh - i ako nije euro3, a u euro3 granicama su emisije - odgovara standardu. tako mi je chovek objasnio.

Euro3 je motor koji izbacuje manje od 230 grama ugljen monoksida po predjenom kilometru. Euro2 motori su imali limit od 220, dakle bili su josh rigorozniji po tom pitanju. e sad, Euro3 je doneo smanjivanje emisije ugljovodonika, i azotnih oksida, u odnosu na Euro2. vrednost je bila 0.5 grama za azotne okside i ugljovodonike, a za Euro3 motor je podeljeno posebno - 0.15 azotnih, i 0.2 HC

moja poenta je sledeca - svi Euro2 motori, prilikom uvodjenja Euro3 standarda, a pritom su imali manje od 220 CO gram/kilometar, a pritom odgovarali novim vrednostima azotnih oksida i ugljovodonika - dobili su automatski euro3 oznaku.

dakle - iako je euro3 uveden 2000, neka kola su odgovarala standardu, i sada se kao Euro3 i vode - smo se razumeli sad ? :)
 
S

stalja

Guest
Jel si siguran ti u to???
Nije Stilo u pitanju ali je Bravo,ortak vozi 1.6i 16v i trosi mu u gradu sigurno 10-11l benzina(zavisi od stanja motora),dok ja ti tvrdim,evo sedi sa mnom u moj Bravo 1.9 jtd i ako bude preso 8litara dizela(koji je jeftiniji u od benzina)ja ti ga prepisem:)
Druga stvar:Ako meni ne verujes,proguglaj malo ili idi na Vrelegume forum,ili pikec,ili fandjo i pitaj za savet izmedju bilo kog benzinca i JTD-a i cuces odgovore,JTD svi preporucju jer je neuporedivo bolji(ako ne i najbolji Fiatov motor)e sad jedino ako bas ne gotivis dizel,onda dzaba i da je najbolji;)
Sto se tice servisa veruj mi da nisi upravu;)
Ovo za Kilometrazu Stila tu se potpuno slazemo;),cak dobro je ako su samo 200k,i to ne samo stilo i Fiatova vozila nego svi koji stizu iz Svabije(oni godisnje ubiju od 60000-100000)km bez prolbema,zavisi kolko daleko stanuju od sljake,a i za tu kilometrazu ovi trgovci imaju dobru foru:"*ebana devojka se ne pita kolko je kur*a primila,jer kad god je pitas uvek si drugi,ako je bas iskrena onda si treci";),tako da ja se vise oslanjam na stanje motora nego na ono sto pise na satu
Sto se tice ovog Passata,i meni nesto tu smrdi zestoko:D
Ja rekoh ako ne vozish ko hajduk. Evo malochas sam se vozao sa drugarom koji je uspeo da natera bord da kaze 9l/100km.
Stilo 1.9jtd sa 80konja regularac [bez chipa] :) preshao 130k km [navodno] servisiran u delti.

Isto tako mogu ja da nateram benzinca sa naglim startovima, medjuubrzanjima i sl. da dobacim do 14l.

Ja ne gledam cenu redovnog malog/velikog servisa i tako procenjujem kvalitet motora. Fakat je da ne moze naci normalni jtd motor za te pare.
Ja gledam shta ce sve da te koshta kod stila kad ga uzmesh. Plivajuci zamajac umre na 200k pa imamo dobru cenu servisa koja iznosi i do 500e. Ne rachunam na ostale delove koji su podlozniji.

Takodje katalizator svaki ima a isti treba da se menja posle 100k kilometara [ako se ne menja pochne da se gushi motor jer dotichni vishe ne vrshi funkciju kako treba]

1.6 16v iz brava i iz stila se razlikuju po nekim delovima, sistemima ubrizgavanja i sl. pa samim tim nisu za neko zajednichko poredjenje.

Na fandju i pikecu se ne traze razlike izmedju vozila. Takodje na vrelim gumama je neka budala sa dachijom logan tvrdila da je odradila ,,tuning" tako shto je stavila K/N filter i dobila 30 konja :D Toliko o ozbiljnosti istih.

Ako ocete prave odgovore u vezi automobila trk na www.cbc.rs [nemam veze sa njima ako mislite da nekog reklamiram] Dosta entuzijasta i ljudi koji od toga zive.
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Mislim da je Stilo jedna od najvećih promašaja auto industrije.
Spolja deluje veliki. Kada sedneš unutra zaključiš da je veoma mali. Možda najtvrđi auto sa kojim sam se u životu vozio. Vozio sam se sa ~10 razliitih i 2 su imala čudne vibracije na leru. Čini mi se da su oba bila karavan. Te vibracije prouzrokuju tako odvratan zvuk, da jednostavno nisam moga da se vozim sa zatvorenim prozorima. U pitanju je veoma niska frekfencija od koje mi je cela glava "brujala".
 
S

stalja

Guest
Uf procitah i da je JTD najbolji Fiatov motor :S

To teshko da ce bash tako da ide :) , teshko da ce Italijan uopshte da napravi dobar dizel motor, krenuvshi od Alfe iz 90-tih koje su fabricki troshile ulje pa nadalje :p

No opet mi se spava, pa odo :)
Diskusiju nastavljam sutra :p

@ Vule, ja sam mislio da ti imash ukusa, no sad si me razocarao :)

:wave:
Ako mi kazesh da je TDI najbolji dizel motor izbushicu ti gume na tojoti :D

Mislim da je Stilo jedna od najvećih promašaja auto industrije.
Spolja deluje veliki. Kada sedneš unutra zaključiš da je veoma mali. Možda najtvrđi auto sa kojim sam se u životu vozio. Vozio sam se sa ~10 razliitih i 2 su imala čudne vibracije na leru. Čini mi se da su oba bila karavan. Te vibracije prouzrokuju tako odvratan zvuk, da jednostavno nisam moga da se vozim sa zatvorenim prozorima. U pitanju je veoma niska frekfencija od koje mi je cela glava "brujala".
Standardna boljka dizelasha su vibracije od motora

Kod stila se reshava zamenom nosacha motora koji se nalazi ispod akumulatora [cela zamena koshta oko 4000 din sa rukama]

Btw saabovi 9-3 furaju fiatov jtd :)
 
Poslednja izmena od urednika:

astan

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel c2d T7700
Motherboard:
DELL Latitude D630
RAM:
2x2GB sodimm ddr2 800 Apacer
VGA & cooler:
NVIDIA Quadro NVS 135M (128MB)
HDD:
Seagate ST9500420ASG (500GB, 7200RPM,16MB,SATA2), SEAGATE External FreeAgent Pro 500GB
Sound:
SigmaTel STAC9205X@Intel 82801HBM ICH8-M
Optical drives:
Optiarc DVD +-RW AD-5540A
Mice & keyboard:
MS Wireless Laser Desktop 6000
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 Ultimate x64
Other:
WinFast PalmTop TV

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
206
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Uf procitah i da je JTD najbolji Fiatov motor :S

To teshko da ce bash tako da ide :) , teshko da ce Italijan uopshte da napravi dobar dizel motor, krenuvshi od Alfe iz 90-tih koje su fabricki troshile ulje pa nadalje :p
Joj... :confused:
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.959
Rezultat reagovanja
206
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Pa upravo to ti i kažem... Jedni od najboljih dizel motora današnjice.

Ma, ne, ne želim da ulazim... Inače posedujem i vodim jedan auto forum i dovoljno mi je što se tamo natežem, ovde ću da se opustim :D
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Pa upravo to ti i kažem... Jedni od najboljih dizel motora današnjice.

Ma, ne, ne želim da ulazim... Inače posedujem i vodim jedan auto forum i dovoljno mi je što se tamo natežem, ovde ću da se opustim :D
Upravo tako,i ja dizem ruke:D
Smatram da znam kolko mi je dovoljno i da imam neka iskustva buduci da sam do sad preprodo solidan broj vozila i sredio takodje solidan broj istih,ovo prepustam drugima a ja cu da uzivam i citam teme o WC-u i OC-u:)
 
S

stalja

Guest
Ne znam cemu joj :confused:

Uporedi recimo TDCi, TDi, CDi ili cak i HDi sa bil okojim JTD i mislim da ce ti se sve samo kazati ;)

:wave:
Shiki nube corsa 1.3 tdci je u stvari fiatov 1.3 mjet [naprednija verzija jtd-a]

A po chemu ne valjaju jtd motori? Ne kvare se mnogo ? :cool:

Ajde slupao si se sa fiatom nebrojano puta kako bre to ne valja :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Sad silom prilika vozim auto 1.3 inace u prevozno sredstvo ne ubrajam nishta ispod 2.0, sve ispod su mi zaprezna vozila :D

Ajd pa tako, ne merem ni ja da se natezem :)

EDIT: Jesam kosio travu po Misheluku ali nisam lupao auto to je velika razlika :D
 

astan

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel c2d T7700
Motherboard:
DELL Latitude D630
RAM:
2x2GB sodimm ddr2 800 Apacer
VGA & cooler:
NVIDIA Quadro NVS 135M (128MB)
HDD:
Seagate ST9500420ASG (500GB, 7200RPM,16MB,SATA2), SEAGATE External FreeAgent Pro 500GB
Sound:
SigmaTel STAC9205X@Intel 82801HBM ICH8-M
Optical drives:
Optiarc DVD +-RW AD-5540A
Mice & keyboard:
MS Wireless Laser Desktop 6000
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 Ultimate x64
Other:
WinFast PalmTop TV
Videh u Bulevaru kod "Kluza" Peugeot 307 2.0 hdi 2001. kao bombona izgleda na ime kupca 5800 eur.
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Videh u Bulevaru kod "Kluza" Peugeot 2.0 hdi 2001. kao bombona izgleda na ime kupca 5800 eur.
TO je EXTRA cena:)
Mada po mom laickom misljenju ne treba jos kupovati auto,treba sacekati jos malo(mesec-dva)jer siguran sam cene ce ici jos dole(vec su cene pale mnogo a sigurno ce ici jos),tako da kad bih ja morao sad da kupim auto,ja bih cekao:)
Cak i da mi treba sad gomila kesa da se vadim iz dugova ne bih prodao svoj auto,jer sad ne mogu da dobijem ni priblizno kolko vredi,a po svemu sudeci bice jos gore,tako da za kupce ovo vreme koje ide je meka:),dok je za prodavce obrnuto:D
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Cak i da mi treba sad gomila kesa da se vadim iz dugova ne bih prodao svoj auto,jer sad ne mogu da dobijem ni priblizno kolko vredi,a po svemu sudeci bice jos gore,tako da za kupce ovo vreme koje ide je meka:),dok je za prodavce obrnuto:D
On vredi josh manje nego shto su sada cene ;)
To shto kod nas Golf II koshta 3000-3500 evra, to samo moze u Srbiji i nigde drugde, toliko treba da koshta Punto 2005 godishte ;) a ne Golf iz '87...

Tako da za mesec/dva ce cene doci na onaj nivo koliko vrede, a ne ko sad jedno 30% veca cena (tj zarada dilera) ...

:wave:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
On vredi josh manje nego shto su sada cene ;)
To shto kod nas Golf II koshta 3000-3500 evra, to samo moze u Srbiji i nigde drugde, toliko treba da koshta Punto 2005 godishte ;) a ne Golf iz '87...

Tako da za mesec/dva ce cene doci na onaj nivo koliko vrede, a ne ko sad jedno 30% veca cena (tj zarada dilera) ...

:wave:
Tacno tako Shiki;)
Slazemo se,to sam i ja napisao u postu koji si citirao:):wave:
 

driver

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.04.2009.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Macbook 5,2
CPU & cooler:
i7 930, Freezer Xtreme
Motherboard:
Asus P6T Deluxe V2
RAM:
18 GB
VGA & cooler:
260GTX
Display:
Samsung 2333HD
HDD:
128 SSD + 2TB + 1TB + 640GB + 2x500GB 2.5"
Case:
Matrix
Optical drives:
LG Bluray
Mice & keyboard:
Apple Aluminium + Magic Mouse
Internet:
16mbit
OS & Browser:
Mountain Lion + Safari
Sad silom prilika vozim auto 1.3 inace u prevozno sredstvo ne ubrajam nishta ispod 2.0, sve ispod su mi zaprezna vozila :D

Ajd pa tako, ne merem ni ja da se natezem :)

EDIT: Jesam kosio travu po Misheluku ali nisam lupao auto to je velika razlika :D
Evo ja vozim 1.6 sa 1250kg, aj dodji na crtu sa bilo kojim atmosferskim 2.0 nejapancem ? :cool:

A inache dobar thread, slichan onom o pikadu i botjanju :D Nemac je nemac, Ferrari je najbrzi, Mercedes je najkvalitetniji, Francuzi su najudobniji :D Pa svaki klinac koji ide po sajmovima automobila, fotka mobilnim i divi se "koliko je graviran" to "zna", samo shto je realnost "malo" drugachija ;)
 
Poslednja izmena:

driver

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.04.2009.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Macbook 5,2
CPU & cooler:
i7 930, Freezer Xtreme
Motherboard:
Asus P6T Deluxe V2
RAM:
18 GB
VGA & cooler:
260GTX
Display:
Samsung 2333HD
HDD:
128 SSD + 2TB + 1TB + 640GB + 2x500GB 2.5"
Case:
Matrix
Optical drives:
LG Bluray
Mice & keyboard:
Apple Aluminium + Magic Mouse
Internet:
16mbit
OS & Browser:
Mountain Lion + Safari
***iga, ne moze edit :)

na auto moto svetu neki lik reche da ce uskoro biti onemogucena registracija automobila sa volanom na desnoj strani, valjda neshto zbog svetla koja ti idu u susret ...
Kakva bre svetla, pa desni volan je isto kao da poluslepog pustish u saobracaj, ugrozava i sebe i ostale, oduvek je to trebalo da bude zabranjeno.
 

Srđan

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
125
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^Koji je auto u pitanju?I je l' atmosferski 1.6 stock?
 
Vrh