• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Ne odgovara mi ta varijanta jer bi onda unutrasnjost kucista gledala ka zidu, takva mi je postavka u sobi :)
  2. neSSa

    Water cooling gallery

    Evo malo razonode :balavim:
  3. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Da ne bude da bas za svaki komp koji sastavim kacim po jedan worklog, ovo je ipak nesto sto se izrodilo samo od sebe kao i "CubeX". Posle vise pokusaja projekat "Black&White" je ostao samo "White" sto nece umanjiti vrednost istog, ali "Black" je skalirao i pretvorio se u ovo sto sledi :)...
  4. neSSa

    Fractal Design Arc Midi

    Lep test i kuciste, dizajnirano je da svakome moze da se dopadne, ravne linije itd. Pritom tu su pomerljivi HDD kavez, odlican PWC, itd. Imao sam manjeg brata i zaista bio odusevljen mogucnostima istog. @Shang Tsung, imao sam i "core1000" i "arc mini" , srafovi su indenticni, ali lim nije :)
  5. neSSa

    Tanak vent za kuciste 120x120x12

    Zaboravljate da su po neki put neophodni, a to losiji je subjektivno jer "lepet krila leptira u Japanu, pravi uragan u Americi" :D
  6. neSSa

    Tanak vent za kuciste 120x120x12

    Evo ovde ga imas: http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?p=236929#post236929
  7. neSSa

    CM novitet - Seidon 120M

    Jos jedan u nizu hladjnak po uzoru na Corsair izdanje H serije. link: http://www.coolermaster-usa.com/product.php?product_id=10015&product_name=Seidon%20120M
  8. neSSa

    Caseking.de saradnici

    EMMI povremeno uvozi odande, ali ces morati da ih namolis :)
  9. neSSa

    Artic Cooling Accelero X2 Mod

    Jel ima razlike u temperaturi?
  10. neSSa

    Steamroller [CM Xornet modding competition]

    aaaaaa, sad kapiram :rotf: Mislio sam da ces samo farbati, kad ono :butcher:
  11. neSSa

    Steamroller [CM Xornet modding competition]

    Nisi smirglao misa? Koja je farba u pitanju? :eek: Pretpostavljam da na mestima kojima je ostalo crno dolazi "crveno"?:)
  12. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    Hvala, pomoglo je, naredne nedelje se pravi plocica za LED kolo Hvala, nadam se da nekog nisam pretekao :p A iz vikenda u vikend lagano napredujem:rolleyes:
  13. neSSa

    Od monteboy-a s' ljubavlju!

    Sad vise nemas izgovor za los rezultat :P
  14. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    Hvala, nego imam jedno pitanjce (problem), posto na USBu imam 5v, meni treba 12v za SMD. LE diode su do 3v, pa sam u bedaku sta da radim? Mozda jemo malo strujno kolo?:cool: Da li je neko imao iskustva sa ovim stvarima?
  15. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    Pa da nastavimo, malo nekih dorada, planira se malo dodati elektronike, malo farbe i bice nadam se to-to...
  16. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    To je "Nikon", oduvek je malo lagao sa otvorom blende, zbog malih usta (otvora bajoneta)
  17. neSSa

    Animan postao PADRE!!

    Dobro dosao u klub oceva! :ziveli:
  18. neSSa

    [Rešeno] Nove multimedia sluske, vas predlog

    Evo predloga : http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=12117
  19. neSSa

    Bitfenix Prodigy review

    Nek te lepo sluzi ;)
  20. neSSa

    Black Dwarf - DIY NAS

    Mnogo mi se dopada , za majstora samo :appl::appl::appl::appl:
Vrh