• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Rig gallery

    @maestroBG , pa zar ne moze memorija da svetli plavo?
  2. neSSa

    Trooper windowed sidepanel

    Vec je bilo rasprava na tu temu, i koliko se ja secam nece se uvoziti taj model, ostaje ti ceona brusilica i malo pleksija pa da napravis ono sto zelis :wave:
  3. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Nema potrebe za PP jer ovaj radijator optimalne rezultate daje na malim obrtajima ventilatora :)
  4. neSSa

    [MOD] Black & White

    Nema, uvezeno svega 2 komada na inicijativu mene i jos jednog :(
  5. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Smatram da je lepse i bolje kada je sve ravnomernije popunjeno nego da negde zvrji prazan prostor, ali ukusi su razliciti a ovde ja udovoljavam sebi :p
  6. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Ocigledno nisi imao prilike da vidis uzivo ovo kuciste pa pogresno sudis, mada je mozda i moja greska sto ga nisam i sam bolje predstavio, ali ne placa me CM za to :) Silno gresis u konstataciji, a u ovom kucistu tesko da moze da ima buke ;), a vazduh nema otpor jer je HDD prostor isperforiran...
  7. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Objasni?
  8. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Onda bi tu bio prazan prostor koji ne bih mogao da iskoristim.:cool: Inace drive bay su svi iskorisceni.;)
  9. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Pa isekao sam donji deo da bi spakovao ovaj montrum od radijatora, ali gornji ipak ostaje a i treba mi ;)
  10. neSSa

    Cooler Master predstavlja HAF XB

    ^^ Apsolutno, a pritom pomerljivo i lagano :)
  11. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Montiranje 280rad, gumice kao odstojnici i radi smanjenja vibracija (kojih nema ali ajde), fitinzi, senzor temperature i kako ce sve to otprilike da izgleda :)
  12. neSSa

    Cooler Master predstavlja HAF XB

    Samo sam se salio :), video sam ga jos u Duletovom gepeku ;), a sto se stocica tice proizvodjaca jako postujem...
  13. neSSa

    "Save me" [mod-project]

    Hmmm interesantno, a zasto si se odlucio za taj korak?
  14. neSSa

    [MOD] Black & White

    Jeste
  15. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Tako sam i planirao, bez mnogo secenja i pecenja :cool:
  16. neSSa

    [MOD] Black & White

    Bistro oko ;)
  17. neSSa

    Dell U2312HM + fleka

    Koliko razumem preko DVI nemas nikakve probleme pa ni pomenutu fleku? Onda je def do VGA ulaza/izlaza koji i ne moras da koristis. Ja odavno ne koristim VGA a na monitoru iz potpisa odmah sam isao na DVI tako da nisam neki reper za problem ali je moguce da su losi kontakti na monitoru kod...
  18. neSSa

    Cooler Master predstavlja HAF XB

    Picture or did not happened :troll:
  19. neSSa

    ASUS P8Z77-I Deluxe Mini-ITX

    ma opustencija, ploca je nikad manja i nikad veca zver :)
  20. neSSa

    Cooler Master predstavlja HAF XB

    Cisto usporedbe radi :)
Vrh