Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Vec je bilo rasprava na tu temu, i koliko se ja secam nece se uvoziti taj model, ostaje ti ceona brusilica i malo pleksija pa da napravis ono sto zelis :wave:
Smatram da je lepse i bolje kada je sve ravnomernije popunjeno nego da negde zvrji prazan prostor, ali ukusi su razliciti a ovde ja udovoljavam sebi :p
Ocigledno nisi imao prilike da vidis uzivo ovo kuciste pa pogresno sudis, mada je mozda i moja greska sto ga nisam i sam bolje predstavio, ali ne placa me CM za to :)
Silno gresis u konstataciji, a u ovom kucistu tesko da moze da ima buke ;), a vazduh nema otpor jer je HDD prostor isperforiran...
Montiranje 280rad, gumice kao odstojnici i radi smanjenja vibracija (kojih nema ali ajde), fitinzi, senzor temperature i kako ce sve to otprilike da izgleda :)
Koliko razumem preko DVI nemas nikakve probleme pa ni pomenutu fleku? Onda je def do VGA ulaza/izlaza koji i ne moras da koristis.
Ja odavno ne koristim VGA a na monitoru iz potpisa odmah sam isao na DVI tako da nisam neki reper za problem ali je moguce da su losi kontakti na monitoru kod...