• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Ma iskreno zuri mi se da zavrsim ovo, pa reko da skratim postupak :d, bice pikanterije ali kad krene sklapanje
  2. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Odneto sve na plastifikaciju, prozor pripremljen, bocne plastike prefarbane, top odradjen, slede detalji...
  3. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    Evo pripremljeno je osvetljenje unutar misa, ostaje samo jos da ga pozicioniram, zasta mi teba jedan alat koji cu morati da pozajmim :d
  4. neSSa

    Novi Cooler Master HAF "XB"

    ^mala ispravka HAF 932 :)
  5. neSSa

    Novi Cooler Master HAF "XB"

    "Standardno HAF kuciste"? i dalje te ne razumem...
  6. neSSa

    Novi Cooler Master HAF "XB"

    Ja ne vidim da se razlikuju ?
  7. neSSa

    "Save me" [mod-project]

    Bravo, bas me raduje jer sam se nekada lozio na ovo kuciste, kasnije imao njegovog veceg brata. Misim da ce "silver" biti extra :)
  8. neSSa

    [MOD] Black & White

    Da ne skrenemo sputa, nabavljen danas "smooth" plexy, cekaju se jos neke sitnice i krece sklapanje :)
  9. neSSa

    Grupno naručivanje iz Performance-PCS

    :balavim::balavim::balavim:
  10. neSSa

    [MOD] Black & White

    MOra da smo iste skole pohadjali :D
  11. neSSa

    Novi Cooler Master HAF "XB"

    "Prozori" hehehehe, :butcher: ce bude sredjeno :rotf:
  12. neSSa

    Novi Cooler Master HAF "XB"

    Evo jednog vrlo interesantnog kucista iz CM radionice, zaista nesto nesvakidasnje za ovog proizvodjaca. Ne znam da li ovo postaje trend ali me raduje sto se ideje menjaju :) http://www.youtube.com/watch?v=BVMkGv1uXTE&
  13. neSSa

    [MOD] Black & White

    ^^ Amin :D , citas mi misli ili je nesto drugo u pitanju ;)
  14. neSSa

    Rig gallery

    Bas mi drago, i jedva cekam da vidim tvoju ideju koju nameravas da ostvaris sa ovim ipak "mini" lepotanom :wave:
  15. neSSa

    Rig gallery

    Ma sve je super, samo znas ono kad ocekujes jedno a ono tras, inace kako ti se svidja mini uzivo?
  16. neSSa

    Rig gallery

    Pa zar mi nisi najavio nesto drugacije? :wtf:
  17. neSSa

    [MOD] Black & White

    hehe, pa ipak je ovo dupla jaka karta :d, na ploci koja ima samo jedan jedini PCIe slot
  18. neSSa

    [MOD] Black & White

    Ne bi mogao samo 240rad da ohladi CPU i dual GPU (mogao bi ali uz malo jace temperature), morao je i 140rad da bude ubacen u konbinaciju da bi voda imala smisla :)
  19. neSSa

    [MOD] Black & White

    Trebalo bi da olade, ali komponente se i onako nece klokati tako da sam ubedjen da ce sve biti OK :)
  20. neSSa

    [MOD] Black & White

    Kao sto vidis, na slikama, dva su radijatora, 140 i 240 :zvizdim:
Vrh