Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Da na to sam mislio a i dalje smatram da bi retko ko imao sve to, sa druge strane ja sam se dugo mucio da nabavim tako nesto i na kraju napravio "CubeX" za mnogo manje para nego sto ovo kosta a pritom moze i vise da stane.
Sry za valutu, ovih dana mi samo dolari u glavi zbog znas vec cega :d
@deluxe , ovo je odgovor :)
To sto ti je taman, znaci da ces ga napuniti hardwerom?:D
Siping ce biti veci cenom nego samo kuciste!;)
500$ da ti stigne u Srbiju, nadaj se....:rotf:
Da to je jos jedan lep "sifornjer" iz poznate radionice, koji retko ko iz Srbije moze da napuni haredware-om:(
http://www.caselabs-store.com/merlin-sm8/
Plastika je izuzetnog kvaliteta, zilava i odaje utisak da ce dugo raditi! To mi je malo i zadalo muka pri rastavljanju ukljestenih elemenata ali sve slike govore. Da napomenem da se jos jedan srafic sakrio ispod nalepnice :mad: ...
Unapred hvala CM kancelariji i PCAXE forumu na podrsci u...
E pa ljudi da pocnemo, imam malu tremu sto sam prvi postovao :P.
Mis je zaista fantastican, pakovanje je super i podseca na skupljeg brata iz iste familije :). Tasteri su meki ali i malo dublji. Nisu podrzane neke specijalne funkcije u izgledu pa cu zato pokusati da to nadomestim ;).
Evo...