Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sve je to super ali me jos uvek odvraca garancija od samo dve godine, cak i na top skupe modele,
toliko ja drzim kartu, 2 god, a kad prodajes nesto polovno bez racuna i garancije cena ide oj ha dole i mnogo teze se proda, nego kad imas cist racun duga ljubav napismeno garanciju.
Ako ikada...
Mozda kasnim
The Great gatsby sa Leonardom http://www.imdb.com/title/tt1343092/?ref_=nv_sr_1
od mene 8.5 / 10
onu ribu da ne idem u detalje
koja je neodlucna nema svoje ja i glupava
mrzim skoro isto kao i Dzefrija iz game of thrones :)
ako ti je stvarno bitno da budu crni skroz,
Ofarbas sam rucno za pola sata u crno i ventilator i okvir,
nista ne gubis na snazi ili performansama/buci.
Odradio sam 2x20cm + 1x12cm.
Eto ti Medo lepo resenje bas za tebe,
a ja da nisam uzeo ovog mog CM optimus prajma,
uzeo bih definitivno nesto iz raijintek kuhinje.
Po meni nekako daju najvise za ulozeni novac, sto mene kao i vecinu verovatno, najvise i zanima.
Mislim da ovaj lik tvoju muku muci sa skajpom. Probaj pa javi.
After weeks of frustration, I stumbled on a solution to the low volume problem with my headset. I don't want to claim this will work for everyone, but I'm hoping it will help some of you.
Using Control Panel, go to Sound...
Moji omiljeni likovi, NEISPITANO, jadan nema gde da proba pa ce dati tu stvar 10x jeftinije na svoj rizik,
prijavio sam ga i gle cudom ugasise mu aukciju.
Sad preti tuzbom i meni i limundu :)
" Gore je stajala da je neispravna, a dole da nije ispitana, a i Limundo i ti se spremite za krivicnu...
@Mega skot
Ok ti imas dil pa otvaras pre placanja,
ali ako to ne bude to sto si narucio, ti kazes necu ovo da uzmem,
a on to mora da vrati u istom stanju kako je i preuzeo,
onda ce kurir da ima zescih problema a mozda i izgubi posao jer ce ispasti da on otvara/krade/menja sadrzaj paketa koje...
Ugasi taj mixer koji god da je pa probaj onda.
I jos par banalni stvari da li su pojacane slusalice/zvucnici
kao i sam zvuk u windowsu (ne mixer)
Takodje proveri u samom skajpu da se nije smanjio
Tools/options/Audio/ pa jacina zvuka.