Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ovo za taxiste ja bih sredio za jedan dan da imam odresene ruke, ali to je kad bi neko stvarno hteo da se resi...
- Oboje su poceli da se sprdaju :)
R8TimAXV3RA
ja bih ovako, oc cpu (ne extremno, oc jedan gpu (ne extremno), ne sa dve graficke da radis nista nego samo jedna naravno, pusti linx/prime i furmark u isto vreme na pola sata,
ako se ne ugasi, ispravno je realno.
Ja licno IPS i te fore mi ne znace nista, ali bas nista, nemam nikakvih zamrki na klasicne led monitore.
A naravno i cena je drugacija dosta, covek ne rece nikad budzet.
I ja bi to lc kuciste + napajanje ali ga nema nigde.
Nije gamer, ali da moze posle recimo 3 godine da ubaci nesto i malo osvezi masinu,
ali da ne mora onda da menja napajnje ili plocu/dodatni trosak, i da opet tera tako upgradovan jos 3 godine.
Daleko je ovo ponasanje od gamerskog :)
Kuciste manje vise, ali to napajanje u kompletu sa kucistem je zavrsio trajno posao za bilo kakav upgrade na jaci procesor ili solo graficku od 150e kasnije.
Ko se ne razume i smara ga, evo ovde http://goo.gl/VvgiP6
Ljudi prave sta ocete koje god duzine koje god boje, na molex na kako oces, sve na tacnu, a i nije skupo.
EDIT: Link - OVDE
Drugar ima neki prastari krsh, single core cpu i slicno je unutra, od pre 7-8 godina je masina. Kaze zeza ga sad i youtube i sve zivo, a budzet mu je veoma nategnut oko 35 000 din. Hteo bi da se igra ponekad ali ne smeta mu da sve bude na low cak i rezolucija da je mala (ima neki 4:3 monitor)...
Evo i ja moram da se zahvalim kolegi Steamroleru/Atili, za gumice (ne te higijenske) koje idu na Kemisha za kacenje drugog ventilatora jer fabricki stizu samo za jedan fan.
Tast ce biti jako zadovoljan, jer mu je estetika uzasno bitna.
Ima par plavih led CM ventilatora i uzeo je raidmax plavi...