Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Skidao sam svakakve kulere i procesore, nikad nisam iscupao cpu iz soketa zajedno sa kulerom,
ono sto uvek uradim je malo levo desno rotiranje u mestu, dod ne pukne pasta i ne oseti se promena u otporu, pa tek onda cupanje na gore i nikad problem.
@Micri
Koji ti je steam username?
@Jzma
Meni je kec ubedljivbo najbolji zbog lokacije i likova, samo ostrvo i taj asajlum su kao jedan zivi lik/osoba.
+ svi oni audio fajlovi od pacijenata i samog osnivaca asajluma su extra stvar.
Uzivaj!
@DR4C0Ni4N +1
Isto i ja mislim, a crno nam se pise definitivno...
Mi ovde na ovih par foruma, a ima nas sve ukupno oko 500-600 ljudi smo koliko toliko strucni volimo hardver / igre itd,
a to je beda kad pogledas kolika je Srbija i koliko stanovnika ima, kad je prosecan ceo komp sa monitorom...
Open grave dobar film, ali bas dobar, drzi paznju svaki sekund ne kazem da je nesto fenomenalno ali je stvarno dobar,
veoma misteriozan, veoma se lepo odmotava klupko / radnja, ja bih mu dao 8.5/10
http://goo.gl/kqPtQ2
Hangover 3 onako, par smesnih scena i to je to, genralno ako ima bilo sta pametnije zaobici,
jedino prvi deo valja ovi ostali su dosta losiji a realno i nepotrebni (drugi deo)