Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Premerio ja, tu su, par stotinki razlike, deluje drugacije.
U Bravo/Brava kolima je bolji dozivljaj brzine i zvuk motora dolazi do izrazaja. Otuda i sinhronizacija brzine naseg mozga sa zvukom motora.
Tvoj automobil ima 142ks na tocku iliti izmedju 165 i 170ks na motoru... Znas ko mi je rastumacio danas :)
Alfa ima 200ks na motoru, pa izracunaj koliko je to dok stigne na tockove. :*
Ako malo bolje pogledas, Alfa ima skoro isto ubrzanje, samo je start dosta meksi i nakon 100km\h Alfa linearnije ubrzava od Brave.
Moze Alfa dosta bolje da se isalta, ovde je skoro pa obican start sa 1500rpm ;)
Ne proklizava lamela, nego je odvrnut boost :D
Salu na stranu, sada je ispod haube egrela konjica, mora da proklizava onde gde mu je najveci moment, dotrajala lamelica :)
Kada se sklapa ili nadogradjuje racunar, prvo i osnovno pravilo je kvalitetno napajanje.
Sada je 2011. godina i hvala Bogu imamo daleko bolji izbor nego pre par godina. Jos i garanciju dobijamo.
Kupovina Seasonic, Corsair ili nekog drugog brandname napajanja nije vise luksuz, vec potreba koja...
Pa nije ti neki odgovor, prodaces te dve, pa ces hteti neku dvoglavu :D
Skupi jos malo evrica pa uzmi nesto krsteno, napajanje se kupuje jednom u par godina ;)