Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja sam napredovao najbolje uz koriscenje steroida, aminokiselina i proteina. Pre 6 godina.
Za dva meseca 15kg mase i misica, malo li je... Eto, najbrze se napreduje tako, sve ostalo je napredak ali jako spor. Ali ga ima.
Ajde sad, move on, idemo dalje...
Ma jok, smanjis ga ko covek na minimum, necujan je bio onda kad sam pazario...
TunicTower sam morao da cekam mesecima, pa sam kupio ovaj shljasteci, ne cuje se na minimumu. Ne veruj rivjuovima, pogotovu za tisinu. Zato ja sve probam pa dam ocenu.
Cesto se i zahebem. :D
Imao sam ja ovaj, samo mu isturpijaj dno i dobro zategni. Lepo radi posao, ima cak i potenciometar pa mozes da stelujes kao hoces. Bar sam ja imao davne 2006. godine.