Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Rezervisana su dva promo chipa za vas dvojicu.
U Beogradu se radi sve, Zvezdara ili Krnjaca, sta god Vam je lakse. Nakon skidanja mape ista ide na obradu pa se nakon par sati vraca nazad u kola. :)
Poslacu Vam PM za kontakt.
Nije problem sto se tice popusta. Fabricku mapu mozete dobiti na flesku ili bilo koji prenosni medij, nema problema.
Chip tuning je najstetniji po psihu vozaca. Kada postanete svesni da je automobil brzi, bolje potezete, tesko je obuzdati zelju za dodavanjem gasa.
Ako ostanete umereni kao i...
Ako je u pitanju Opel Corsa C, moze da se uradi.
Dobitak - fabrika 75hp 165 Nm, nakon remapa 97 hp 215 Nm.
http://www.novaspeed.rs/usluge/chip-tuning/opel/303-opel-corsa-c.html
:wave:
Samo lagano, nema smisla da se nesto budzeno trka sa necim fabrickim sa istom snagom :)
Dobar je dCi, taman sa 100-105ks ide kako treba, zivahno i srecno.
Skini plasticni oklop, iskljuci ventilator i zavezi plasticnim vezicama neki ventilator od 120mm i utisaj ga maximalno.
Iskoristi hladnjak koji je vec na njoj, samo skini oklop. Ionako je 9600GT slab "grejac", ovo ce biti taman da se hladi. :)
Ma kakva bre izolirka i gluposti, idi u radnju gde si kupio lap i trazi prelaz sa tri pina na dva normalna.
Ako nemaju, idi u prvu radnju gde prodaju elektro opremu i trazi taj prelaz.
Ma to je moj post "dja" verovatno...
Nisam mislio da vredjam ili bilo sta, samo mi nije jasno kako moze da ti se "dja" nesto sto nije bas najbolje?
Pogotovu kada imas dobar izbor procesora i sijaset ploca za iste...