Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
X6 OC na 4GHz + GTX 295 OC = gasenje racunara, pre toga ventilator na ne znam koliko obrtaja
X6 OC na 4GHz + GTX 470 OC = gasenje racunara, pre toga ventilator na ne znam koliko obrtaja
Da ne pricam o Nehalemu i kloku na 4200HT on, smejurija.
Probano na jos jednom, istom primerku (CFT 750)...
Ako nekoga interesuje Chip Tuning, neka baci PM sta vozi i sta hoce da se radi, nasao sam do *a*a kombinaciju.
Profesionalna usluga, ne radim ja remap, samo mogu za clanove da obezbedim remap po dobroj ceni. ;)
E ako si mi rekao !!!
Uglavnom, ako zelim da mi zivi zamajac, samo bez potpsivanja i flekanja svakodnevnog.
Primio k' znanju, sada mi je mnooogo toga jasnije. Ocekujem te ovih dana da radimo mapu. :D
Samo bih dodao opasku vezano za CDI 220, on je napravljen fabricki sa toliko torka i sa zamajcem prilagodjenim tako snaznom momentu.
Nego sta ces nego ces da ubijes zamajac ako budes potapao sa 1500rpm u svakoj brzini. Nemoj da mesamo nase babe od 10+ godina i zabe od pre godinu dana :D
HP, Lenovo, eventualno Toshiba...
Core i3 minimum svakako, sa nebitno kolikim HDD-om, ako ce da radi sa PS-om, obavezno SSD pa sve na eksterni HDD.
Drugo, u tom rangu je jako tesko naci "normalnu" rezoluciju, osudjeni ste na 1366x768... Heben vam cenovni rang.
Ja sam iz dana u dan ubedjen da se blizi smak svet, na ovaj ili onaj nacin...
Kako ono bese, Maje su imale kalendar do 2012. godine, nakon toga nista...
Mozes, AMD nije alergican na voltazu kao Nehalem i ostali...
Obavezno ubaci memoriju u 2. i 4. slot, pokusaj da upalis sa jednim stapom prvo pa da nastelujes...
Joj koje slatke muke, kad se samo setim :D
Lepo ispalo ovo, nema sta. Sasvim fino, bez previse detalja.
Taman sam hteo da predlozim ime - Crva nije ni bilo, ali se setih da ne otvaras kafanu. :D
:wave: