• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Hardware pozajmice

    Hvala, znam ja da ima da se kupi i gde, ali mi bukvalno treba za dve peckice a posle toga bi mi bio ne potreban, pa pitam za pozajmicu ;)
  2. neSSa

    Hardware pozajmice

    Nije hardware ali bi mi trebala pozajmica pistolja koji topi plastiku (plasticne stapove), ili lije plastiku, naravno podrazumeva se da clan bude iz BGa :) to je ovo sa fotke ili slicno
  3. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    treba mi pistolj za plastiku, onaj koji topi plasticni stapic, bio bih zahvalan ako neko iz komsiluka (BG) ima da pozajmi za par sitnih tackica? :)
  4. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    evo nastavka, nadam se skorom i zavrsetku i pored toga sto cu neke stvari morati da ponovo uradim :D
  5. neSSa

    sinda [CM Xornet modding competition]

    :appl: Bravo Sinda, prvi finalni mod :)
  6. neSSa

    ASUS MX279H monitor

    ali ipak ima jednu veliku manu, a to je reflektujuce zastitno staklo preko ekrana :(
  7. neSSa

    ASUS MX279H monitor

    Naravno to si nasao u Srbiji po tacnoj ceni od...? :rolleyes:
  8. neSSa

    ASUS MX279H monitor

    O ovome modelu je rec http://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/PB278Q/ a na ovaj dell sam mislio http://www.itsvet.com/proizvod/dell-u2713hm/comp_comp_monitor/177/3749 Posto Marko rece da ce cena biti nesto malo niza od 70k (slicnog su cenovnog ranga), onda se postavlja pitanje koji je...
  9. neSSa

    Project Hello Kitty

    :appl::appl::appl: bas izgleda lepo, svaka cast na ideji!
  10. neSSa

    ASUS MX279H monitor

    Jeste lep, ali mi ulazi u duel sa cenom Dell modela, a pitanje je koji je bolji?
  11. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Hvala! Vec sam neke izmene izvrsio ali uskoro fotografije... meni se naprimer znak Phobya dopada ali je u ideji jedan SS znak od pleksija preko :) plocica na GPU se ne menja ;)
  12. neSSa

    neSSa [CM Xornet modding competition]

    Meni jeste, definitivno mi bolje lezi u ruci neko u originalnoj varijanti ;)
  13. neSSa

    Dell U2312HM + fleka

    Pa da li si ti lud, na istu letvu komp i tu grejalicu :rotf:
  14. neSSa

    Project Hello Kitty

    Udri neku Candy crvenu, belu sa lepim osvetljenjem, i ja imam cerku, mada malo stariju, ali se secam te mackice koju je zelela i na garderobi, torbi itd...
  15. neSSa

    Rig gallery

    Drzimo se :D
  16. neSSa

    Rig gallery

    @Shang Tsung, Trebao si da procitas i post iznad tog, posto nisam mogao da ga editujem nadovezao sam se :)
  17. neSSa

    Nedostaje deo HDD prostora

    Verovatnoca da HDD ima dve ploce od po 160gb i da je jedna s***ana a da disk hoce uopste da radi? hmmmm...
  18. neSSa

    "Save me" [mod-project]

    Verovatno me zbunio crtez, zbog toga sam i mislio na taj otvor, jel tamo nosis na pvc ili si nasao neku drugu konbinaciju?
  19. neSSa

    "Save me" [mod-project]

    Fina je ideja sakriti ispod ploce rupe za sata, ali onu za 8pin cpu, bih ipak ostavio iznad ploce, jer treba tu provuci jos kojesta... Da bi pvc radio mora da bude metal, na ostalo nece moci, e sad ne znam cime si gitovao, ali pretpostavljam da ima tih limarskih gitova koji mozda imaju u sebi...
  20. neSSa

    Rig gallery

    npr ovako nesto: http://www.youtube.com/watch?v=KqzyKJs-b8w&feature=player_embedded
Vrh