Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Meni ovo deluje sasvim OK, a i imam veoma pozitivna iskustva sa ovim brendom i ako ga mnogi ne vole: http://duocom.rs/index.php?c=1080&p=6606
kao drugo ti ostaje onaj SS od 850w
Bas mi je zao, nisi uspeo da nateras Xonar da progovori, ja bih pre zrtvovao HD zvuk umesto slike, ali to je tvoj izbor, samo molim te reci mi sa kog medija pustas HDDTS...?
Napisah i ja "ne postoji savrsen monitor" kao i drugi proizvodi, nazalost, to ti je i jedina mogucnost da se poigras sa onim sto zelis da kupis, mora neko da kupi pre tebe :(
Vidi ovako, ja sam okoreli igrac FPS, klan, takmicenja itd... Svoje vremeno sam imao 3way sli da bi mi imao 300fps, itd, koristio sam 27" tn Samsung i mogu da kazem samo reci hvale, sada imam Dell 24 IPS i takodje se zabavljam istim igrama mogu da izjavim da uopste ne predstavlja problem odziv...
Nemoj da si skroman, dva kucista, cetiri napajanja, misevi, tastature...:d
Kucista bi bila pre jer smo tu izverzirani :p
Hvala CM kancelariji na produzetku, da sam znao da ce tako biti ne bih jos uvek zavrsio ;)
Sve sto si napisao je tako, imam ga vec dve nedelje i u mom slucaju zamenio je model Skate, osetno je brzi i odzivniji, android je 4.0.3, baterija traje i do 3 dana u zavisnosti od upotrebe, ima samo jedno jezgro koje je neko specijalno (ali ja se mnogo ne razumem u to), mislim da nema gorila...
Mozda bi stvarno bilo bolje da je SSD zato sto je to dete, gurne kuciste i ode mast u propast, ali ako se to desi nece misliti na podatke sa HDDa :troll: