• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Koji monitor?

    Covek je rekao "naj bolje za 200+e", ovo je to, kako god dalje :)
  2. neSSa

    Project: The Apple

    Svaka cast za izbor MB, imam je i prezadovoljan sam :)
  3. neSSa

    Koji monitor?

    Ovo ti je malo preko 200e, a bolji je od svih navedenih ovde do sada :) http://www.emmi.rs/monitor-monitor-24-dell-u2412m-ips-led.11.html?productId=17950
  4. neSSa

    Novi član Fractal Design Arc porodice: Arc Midi R2

    Hmmm da, i ako isti likom, dosta napredniji mladji brat, prilagodili su ga LCu sto mi se dopada ali cena bi uvek mogla biti niza :)
  5. neSSa

    Powercolor Radeon 7990 i Devil13

    Jako lepa karta i naravno dobar test, trebali ste samo da ubacite u rezultate i neku nvidiu(gtx690) i da do kraja isprati sa rezultatima single 7970 i gtx680, medjutim najveca steta je sto niste obe povezali u cf i dali neki rezultat :), to bi tek bilo ludilo ono sto sam primetio po rezultatima...
  6. neSSa

    Project --Monochromatic 2013-- (Worklog)

    Pa dobro reci mi zasto si skinuo te prihvate? :) kako ces montirati gornji filter?
  7. neSSa

    Grupno naručivanje iz Performance-PCS

    Mozda nesto oduzmem a mozda nesto i dodam, ali je to-to za sada :)
  8. neSSa

    [MOD] Silverstone PS05

    Bravo, bas ne gubis vreme :appl:
  9. neSSa

    Project: The Apple

    Svaka cast za poduhvat, lako je njega rastaviti jer je sve ma inbus, moraces da pravis podlogu za atx, ali siguran sam da ce se isplatiti jer je kuciste preloepo :)
  10. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Eeee spameri, ja se jos primio pa ne razumem :rotf:
  11. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Ne razumem te, kako mislis gde je?
  12. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Cistio foto opremu pa da napravim neku fotku ;)
  13. neSSa

    Thermaltake Bigwater 760 Pro

    hmm, samo kuciste je isto, sistem res i pumpa isto, rad jeste gusceg saca ali sa fotki se ne vidi bas najbolje, regulaciju broja obrtaja su izbacili na front panel, ali zato je blok barem po izgledu daleko lepse resenje od proslog izdanja, onaj prosli se sa Phenom II 955 OC na 3,9 borio sa...
  14. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    Kakav je ovo glow preko fotke? Pegla je sjajan detalj :), a Honda se vozi :D
  15. neSSa

    Project: The Wood Brothers

    Hmmm, ipak sam ocekivao da radijator bude unutra, ali sto rece Steami videcemo kako ce se uklopiti nakon farbanja ;)
  16. neSSa

    [Scratch Mod] Portable Arcade Cabinet <worklog>

    Bas lepo, koliko sam sakapirao, ubacujes i monitor, to je divno, ideja je fenomenalna, all-in-one, kao stare makine po "fliperanama" gde sam i ja mladost proveo, Animan ti je dao dobru ideju za kolaz bocnih strana ;)
  17. neSSa

    SSD - najbolja kupovina

    ^ Cene ce uvek biti sve "nize i nize", ali ce uvek biti i novih uredjaja koji ce biti "bolji i bolji", pitanje je u stvari sta tebi treba? :)
  18. neSSa

    CM Storm Xornet modding takmičenje - Glasanje

    1.Steamroller (7) 2.sinda (5) 3.OCz (2) Dajem prednost farbi ;)
  19. neSSa

    Nova godina i nove zanimljivosti iz Thermaltake-a

    Ohh napokon neka kucista sa normalnim i smirenim linijama "Urban", taman sam pomislio da odose u propast ali ovo je lepo :)
  20. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    :ziveli::ziveli::ziveli:
Vrh