Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Lepa recenzija. Dopada mi se uredjaj, osobito pristupacna cena, USB "host" je super pozeljan ali u danasnje vreme quad-core tableta i telefona, mislim da je ipag singlecore cpu slab za nesto zahtevnije (obrada fotografije)
best buy ce biti uredjaj po ovoj ceni sa dual-core procesorom :)
Voleo bih da obrazlozis zasto nikako belo?
ja pritom mislim da ovako crveno osvetljenje sve se stopi u istu crvenu i jednostavno se stope i detalji, sa belim osvetljenjem ces dobiti na kontrastu i detaljima :)
na kraju probaj nista te ne kosta;)
Koliko sam razumeo ovaj h100 sa "i" je bolji samo po ventilatorima ili se varam, u svakom slucaju cestitam na prinovi, upravu si crni budziri na sredini kablova bodu oci :)
meni se bas dopada, dobar test i odlicne fotografije iz kojih se moze dosta videti, osobito interesantno za one koji bi malo da se i pograju ( :butcher: ) ovim kucistem :)
Molim vas bez tenzija, ovo je Ivanova dobrovoljna (ne profitabilna) akcija kojom izlazi nama u susret, da bi se sve ovo ostvarilo moraju da se sloze mnoge kockice. Nekome je potrebno malo vise vremena jer daje i malo vise novca pa treba da izvaga da li mu je sve ovo rentabilno ili ne, ali nije...
Kablove i konektore ovde jako tesko, nesto toga i ima u mprincu i kalco ali nije to-to. Jedino ostaje narucivanje od preko. Ako vam trebaju te sitnice ima ih na PPCS a trenutno se prikupljaju clanovi sa svojim zeljama za grupno porucivnje pa ako vam nesto treba evo linka ovde sa foruma...
:appl: bravo za tutorijal, bas mi se dopada ovo sa paracordom, cini mi se i elegantnije resenje od MDPCa. Koji je to paracord, ovde kod nas nalazim neki sa oznakom 550, znam da je to oznaka za izdrzljivost medjutim ne mogu da odredim da li je on dobar za singlebrade sleev tankih zica?