Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@nikolanixy , lepo si se zabavio dugom expozicijom na prvoj, samo gledaj da tvoja senka sledeci put ne bude u kadru ;)
@Vule, pretpostavljam sa prozora? :)
Stigao TV LG 47LM640s, na poklon i Magic remote, sve ostalo :balavim::balavim::balavim: mogu reci da smo sedeli dva sata ispred njega i uzivali u 3d sadrzaju be ztreptanja.
Hvala svima na savetima, uzdravlje!
Hmmm da, i cena mu je malo jaca, ali mislim da HD-DTS ne ide kroz HDMI 1.3, i tu se onda javlja problem...
Sve u svemu zaista elegantno ali ipak malo skupo resenje, kome treba 3D i digitalni audio izlaz morace da potrazi nesto drugo :)
Lepo odradjeno, svaka cast na realizaciji :appl:
nekada davno mi je padala ista ideja napamet (kad je NFS bio top race game), ali u nedostatku zivotnog prostora, nisam se usudio :)
prodao bi ti kad bi ja imao neku alternativu, ali nazalost nista mi se ne svidja sto je u ponudi kod nas, ili ono i sto bi zeleo ne moze se naci u Serbistanu :)
ma ovako mi zgodnije, ja sam strastveni FPS igrac vec godinama, nema razlike izmedju ovog i u2412 koji je uspravan, igrao do malo pre, sve je i vise nego dobro
Naravno da postoje ali ja nisam video 650w+ a da je pasivno i modularno, tako da mislim da ce ovo biti zaista novina u tom pogledu ali i tesko da ce se naci na nasem trzistu :d