Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne moze da se poredi ogromna slika na jednom ekranu i pljostani prikaz gde opet blenes u samo srednji ekran
a periferni vid bacas na druga dve ekrana. Sto ljudi idu u bioskop? :)
Kakvi crni monitor od 27 vs tv od 42, dodje ko ******irani mladji brat.
Ja imam 6870 i gtx 670, povezivao oba kompa na tv i na monitore
nema teorije da provalim ikakvu razliku u nekom kao kvalitetu prikaza.
Mozda je malo drugacije kalibrisana slika,
sharpnes brightnes saturation gama bla bla, pa vam deluje kao, uuuu al je ovo bolje.
Bogme, mnogo nesto sisoja pucketa i cvili,
to je malo sramota kad se pogleda cena u odnosu na ostale,
a sisoje je najbolje sto postji na svetu, LC Power je najgori moguci kinez za njih,
da je Isus sad ovde, on bi koristio Seasonic napajanja... :)
Svi bi polovno sa garancijom ali da je dzabe,
duplo ili jos jeftnije od cene nove komponente, da, oce to...
Zasto je 80e ludost za 6850 asus i to sa garancijom
koja se inace kolje sa 7770 koja kosta 100e?
Taj tvoj i7 bez grancije sad vredi koliko, 20/30e?
@activated1
I ja sam juce imao problema nisam imao puno vremena da se zezambilo kasno.
Instalira se u isti direktorijum gde si i osnovnu igru turio.
save game ti ne radi jer si radio upgrade igre,
pa je save dirktorijum na drugom mestu, tj igra ga cita sa drugog mesta,
dok sejvovi i dalje...