• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    PCAXE FB Game Giveaway vol2

    A nisi ni sa gramatikom :) " facebook i ja nisam u dobrim odnosima "
  2. Dexter013

    plazma ili lcd za igranje

    Ne moze da se poredi ogromna slika na jednom ekranu i pljostani prikaz gde opet blenes u samo srednji ekran a periferni vid bacas na druga dve ekrana. Sto ljudi idu u bioskop? :) Kakvi crni monitor od 27 vs tv od 42, dodje ko ******irani mladji brat.
  3. Dexter013

    Projekt " R.O.G Reactor "

    Pazi da ti ne ispadne to kartonsko kuciste :)
  4. Dexter013

    PCAXE FB Game Giveaway vol2

    Ako opet dobijem Betmena, poklonicu ga nekome :)
  5. Dexter013

    ASUS Z87-A i Z87-K

    K model best buy za te novce.
  6. Dexter013

    ATI VS NVIDIA kvalitet slike.

    Ja imam 6870 i gtx 670, povezivao oba kompa na tv i na monitore nema teorije da provalim ikakvu razliku u nekom kao kvalitetu prikaza. Mozda je malo drugacije kalibrisana slika, sharpnes brightnes saturation gama bla bla, pa vam deluje kao, uuuu al je ovo bolje.
  7. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    iaZdV23QjTI
  8. Dexter013

    ATI VS NVIDIA kvalitet slike.

    I ko je sad u pravu? :)
  9. Dexter013

    plazma ili lcd za igranje

    Ja vise gotivim lcd, a primetices i da je mnogo manji izbog sto se tice plazmi uopste.
  10. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

  11. Dexter013

    ATI VS NVIDIA kvalitet slike.

    Ja ne znam kako vidite razliku na desktopu i slicno koja je graficka u pitanju crvena ili zelena. Bice da se tripujes malo.
  12. Dexter013

    plazma ili lcd za igranje

    Gledaj da nije fox vox i slicni, gledaj da je full hd, ganjaj bar 40/42 inca i uzivaj sa igranjem.
  13. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    Eto medo prevario si ljude, kako te nije sramota? 20e vise si im uzeo...
  14. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Bogme, mnogo nesto sisoja pucketa i cvili, to je malo sramota kad se pogleda cena u odnosu na ostale, a sisoje je najbolje sto postji na svetu, LC Power je najgori moguci kinez za njih, da je Isus sad ovde, on bi koristio Seasonic napajanja... :)
  15. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    Svi bi polovno sa garancijom ali da je dzabe, duplo ili jos jeftnije od cene nove komponente, da, oce to... Zasto je 80e ludost za 6850 asus i to sa garancijom koja se inace kolje sa 7770 koja kosta 100e? Taj tvoj i7 bez grancije sad vredi koliko, 20/30e?
  16. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Americki zidovi od kartona i sper ploce... Ovde se ta ne bi lepo provela :)
  17. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    Stavi 150e opusteno, pa kad neko namirise, ce da pita moze jeftinije a ti mu kazes moze aj za tebe 140e, pa ako oce jos malo, 135e je poslednja cena.
  18. Dexter013

    Assassin's Creed IV: Black Flag

    @activated1 I ja sam juce imao problema nisam imao puno vremena da se zezambilo kasno. Instalira se u isti direktorijum gde si i osnovnu igru turio. save game ti ne radi jer si radio upgrade igre, pa je save dirktorijum na drugom mestu, tj igra ga cita sa drugog mesta, dok sejvovi i dalje...
  19. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    Ebes amfas, profil je prava stvar. Da ne kacim sve slike posebno evo ukratko ovako, lepa prica i jos lepse slike http://goo.gl/Q4Fl6K
  20. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Nista ja na ovom snimku ne vidim. A imas 100% gmail nalog , uploaduj na youtube lakse i tebi i nama da gledamo.
Vrh