Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Na prvom mestu svima zelim zdravlje za ostalo cemo lako.
Oni koji imaju manje para da ih imaju vise, onima koji ih imaju dovoljno da ostane tako.
bitno je da smo tu i da se pomazemo/druzimo.
Oni koji su bez devojaka da ih pronadju, oni koji ih imaju i koji su srecni da ih dobro cuvaju i cene,
a...
Moguce :)
Odlicna je karta tu nema sta, samo kazem da za moj ukus ovo je besmisleno sa ova dva gpu-a i ovom cenom, (znam da je napisano u textu da nije dobra za ulozeno/dobijeno)
ali sigurno je ne bih odbio da je dobijem na poklon :)
Odlicna tastatura za taj novac, prosek je 400-500 din, toliko 90% ljudi daju za tastaturu ili miseve,
daleko je ovo od proseka, pogotovo kod nas.
Nek te sluzi u zdravlju!
Ja realno ne bih no 60% mogucnosti koristio, a i da mi trebaju sve zive mogucnosti i opcije ploce opet mi to malo mnogo para, al dobro ko voli nek izvoli.
Moja nije noob :)
Borderlands, asasin svi zivi delovi i dodaci, svi zivi GTA delovi, saints row , simsi naravno, betmen prvi deo,
bioshock svi delovi, i jos gomila drugih starijih igara. Sve uredno odigrala solo sama.