Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Presao asasina 4 na 100% sinoc :)
A Borderlands kad se igra solo ili u dvoje ili vise xp se ne deli vec svako dobija kao i da igra single player, protivnici skaliraju i mnogo su jaci sto je vise igraca tako da uvek dobijate isti xp.
Kad se predje jednom igra maximalni lvl sa svim mogucim...
r9 270 BEZ X - http://goo.gl/ALtjkr za x nek doda jos oko dve crvene.
procesor FX 6300 - http://goo.gl/4jxlL
500 gb hdd - http://goo.gl/A9frG
Kuciste Thermaltake Versa II Black - http://goo.gl/QyaHy
Napajanje 600W LC Power SilentGiant, LC6600GP2 V2.3 - http://goo.gl/ZC72E
ploca 970 MSI...
U tu custom fiziku ne ulazim niti se razumem,
ali ovo je cest bug da vsync u igri ne radi lepo a onaj iz drajvera radi lepo.
Zato je meni u drajverima stavljen uvek ON, a u igrama gasim.
Odluceno je, optimus P760 LG L9
Ljudi, polovni fon ne da moze,
dakle, ne moze jer nemam 200e u kesu na ruke, nego rate, kredit, cekovi bla bla.
Nevezano sad za mene, nego inace, ako neko kaze budzet nemojte da ga probijate
sem za nesto stvarno sitno, i ako neko nece polovno ili ne moze...