Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
U dvojci su sredili malo kontrole pa imas levi i desni klik za pucanje ili vigore/moci.
Ta igra nevezano za tehnicke da kazemo zaostale stvari i dan dans je domaci za sve AAA naslove.
Jeres za bioshock 3 / infinitive...
IGRAJ! :)
Jos jedan + za gtx 760, nije skupa a odlicno radi posao, a mozes odmah da je uzmes.
E sad, uzasno brzo zastareva tehnika i gubi na ceni.
Nikad ne uzimati ono treutno najskuplje, vec nesto malko ispod, zlatnu sredinu.
Na ultra mozes sve da igras i sa kartom od 100e ali ces imati 20 fps-a
a ni...
Extremno dobre karte za svoju cenu, pogotovo r7 260x.
Cak i obicna 260 bez x tuce svog cenovnog konkurenta.
Ugase se filteri i obori po neki detalj sa ultra na high
i eto ugodnog igranja sa 50fps-a, za male pare.
Milina.
@ilbb
Ma nije ni morala da ga brani, to je receno neko kao logicno objasnjenje zasto bi uopste i sutirala/terala macku.
A mozda je zena samo drk0sh tezak, sve u svemu meni drago kako se zavrsilo, jer samo ljudi umeju da budu zli, zivotinje ne. One barem nikad nista ne rade nazao drugom zivom...
Sta je sutira/tera koji moj, macka ocigledno nije prva bila agresivna,
zena kao stiti svog psa ili sta vec, koji inace moze da udje i unutra...
Nek ju je i izgrebala,
ali samo obratite paznju kad ju je bacila kako se okrece i vrti macka a kako se i u kom smeru docekala na noge :)
Ja ne znam dal sam mator i da li ima jos dinosaurusa kao ja,
ali ova igra je jedna od najbojih ikada na segi megi II,
ko je igrao zna o cemu govorim, a par Ruskih fanova i amaterskih programera je odradila nakon jako puno vremena remake.
Igra je na stimu za 6e http://goo.gl/sgrHif
a ima i...
Igraj sve side misije koje mozes u tom trenutku, pauziraj main quest,
dakle sve apsolutno sto se pojavljuje na mapi (sem onog sakupljanja data pack-ova)
Kad nemas vise sta da radis igraj story misiju/main quest.
Tako sakupljas XP/levelujes i budzas i sebe i gedzete a otkljucavas bitne stvari...
@Zbun
Imas vec video, ako si propustio eve ti opet ovde:
iSB5OjftmyE
A to nije bio maximum pa ni blizu maximuma
nego cisto na brzaka savrsen kombo od pocetka do kraja za youtube...