• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Carina i slične vratolomije

    Nisu ga ni otvarali, samo zalepili njihovu traku na jednom mestu onako ovlas, ***ala ih racunica :mad:
  2. neSSa

    Carina i slične vratolomije

    Pokupio malo pre paket, na cifru od 19000din, kada su mi preracunali iz dolara u din, carinu i sve troskove sam platio 6500din, odrase mi kozu sa ledja :(
  3. neSSa

    Carina i slične vratolomije

    Pa rekli mi da je sutra na isporuci, i to najverovatnije izvestaj pa da preuzmem u mojoj isporucnoj ptt, ali videcemo pisacu ovde sta i kako me izaslo i proteklo :)
  4. neSSa

    Carina i slične vratolomije

    Ovo valjda znaci da ce uskoro isporuka ?
  5. neSSa

    Carina i slične vratolomije

    Odradio porudzbinu sa FrozenCPU, stigla na carinu 6.maja , ni danas je nisu proceduirali zbog kako kazu guzve i novih radnika koji se ne snalaze, s'obzirom da je zakonski rok od 5 dana prosao sta ciniti dalje?
  6. neSSa

    FD Arc Mini

    Kad dovlacis, uzmi sa vec ugradjenim plexi prozorom ;)
  7. neSSa

    Nova kućišta iz Cooler Master-a

    N200 sa tom cenom i mogucnostima je pun pogodak za siroke mase :)
  8. neSSa

    Asus p8z77v deluxe drugi pci-e slot problem ili ne???

    Moguce da jeste, ali probaj da ubacis samo jednu karticu i nju stavi u taj slot, ako je i tada ne vidi, ne postoji drugi razlog do defektnog slota ...
  9. neSSa

    Speedmaster (29), Razer (24)

    :birthday:
  10. neSSa

    PSU 1000W+

    +1 , ako lova nije problem...
  11. neSSa

    Kako ohladiti HDD u CM Cosmos 1000 kucistu?

    I jedno i drugo, sve zavisi kako ti to shvatis, meni je preveliko CII ali mozda nekom i odgovara...
  12. neSSa

    Kako ohladiti HDD u CM Cosmos 1000 kucistu?

    TO kuciste sam modovao i jedino resenje je da se na front panel uvedu 2x120mm vent koji duva preko HDD kaveza, cak i tako prvi ce biti hladjen ali svi ostale slabije, ovo sto imam kao resenje je najbolje jer svi dobijaju podjednako vazduha ali ipak ne dovoljno, jer temp su mi bez klime oko 40c...
  13. neSSa

    Kako ohladiti HDD u CM Cosmos 1000 kucistu?

    OHladices tesko, ja imam samo 3 gornja hdda dole sam isekao i izbacio zbog radijatora za LC odozdo jedna 14ica duva u hdde i gore 12ica izvlaci i opet su temperature visoke, u ovakvim tropskim uslovima samo klimatizacija pomaze :)
  14. neSSa

    drfedja (36)

    Srecan rodjos :birthday:
  15. neSSa

    Pomoc oko custom vodenog hladjenja

    Koji CPU i GPU planiras? Smes, samo ne ocekuj neke preterano niske temperature (bice sigurno nize nego sa vazdusnim) pa samim tim ni neki veliki OC temperaturni potencijal.
  16. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Neeee, na vazduhu, blok cekam da stigne, imas ranije okaceno ja mislim ako ne evo opet kako to izgleda na vodi, a ovo gore je rezultat od druge karte koju sam uzeo za CF pa dok ne stigne blok...
  17. neSSa

    Project Redefine

    Super, pobornik sam lepog ali korisnog, nadao sam se da je tako kako si napisao a ne samo estetski :)
  18. neSSa

    Pomoc oko custom vodenog hladjenja

    Link ka mestu za koje znam da ima sam ti i ostavio, a za dalje si se kao sto vidis snasao sam.
  19. neSSa

    Pomoc oko custom vodenog hladjenja

    Ni ja ne znam koji su Madjarski tako da bi i ja morao da googlam, sto sam ti lepo i napisao u postu iznad... Ako si ocekivao da ja trazim umesto tebe, to je bezveze, ali kao sto napisah imas link ka Slovackoj i potrazi u Madjarskoj ako umes i znas kako... I da "kontam", tj. shvatam ;)
Vrh