• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    airbrush

    Oduvek su mi se dopadali "mod" elementi na temu igara, odlicno si rasporedio "feature" po celom kucistu tako da je kao celina izvanredno, vidi se da si likovno nadaren, bilo bi lepo videti ga sa komponentama unutar kucista :)
  2. neSSa

    Project: Big Wet Brother

    Shvatam ja da je "sve zarad lepote" ali oko tehnickih stvari ne treba rizikovati, farba ce ti se ljustiti itd, i nadajmo se da neces imati problema... Srecno u svakom slucaju :)
  3. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Kuciste ti je generalno bilo OK sredjeno, videcemo kako ces dalje napredovati :)
  4. neSSa

    Project: Big Wet Brother

    Bas si se lepo zabavio, ali imam jedno pitanje i da te uputim u smeru kojim bi trebalo razmisljati. Da li si ti to farbao unutrasnjost reservoara :eek: ? razmisli o posledicama toga i odradi nalepnicu za GPU previse je monotono (preporucujem da zamaskiras Nvidia znak) :wave:
  5. neSSa

    Grupno naručivanje iz Performance-PCS

    Ivane svaka cast i ovaj put na trudu, zao mi je sto nisam ucestvovao iz tehnickih razloga ali bice prilike nadam se! @JA90, napokon si nabavio to vodenooo ladjenje, sa srecom da te sluzi i nemoj da ga teras po dzombama :)
  6. neSSa

    12CM LED?

    Excalibur preporucujem kao vent koji ima izuzetno jak CFM i fenomenalno hladi ali je na max RPM bucniji (imam jos jedan), sto se tice SickleFlow takodje ih imam vise komada u kucistu i mogu reci da sa umerenom brzinom od 1200rpm odlicno hlade i nisu bucni, dok na max rpm jesu ali je onda pravi...
  7. neSSa

    Farbanje

    Srafove pricvrsti tamo gde im je inace mesto, samo nemoj ih zavrtati do kraja nego par milimetara pre da bi prah svuda zasao ;)
  8. neSSa

    Water cooling gallery

    +1 :)
  9. neSSa

    Water cooling gallery

    neoprenska creva, ko je proizvodjac? Jel to onaj TT 360 rad u pitanju?
  10. neSSa

    Grupno naručivanje iz Performance-PCS

    ovo je jace od mene :troll:
  11. neSSa

    Project --Monochromatic 2013-- (Worklog)

    Prijatelju ovo izgleda super, prosto me teras da se poigram sa mojim core1000, kako planiras da resis HDD, jesi sacuvao onaj himuro ili nesto novo?
  12. neSSa

    Project --Monochromatic 2013-- (Worklog)

    Tri puta meri, jednom iseci :) Bas mi se dopada, samo nastavi :wave:
  13. neSSa

    LG 27

    Ako je za igre i filmove onda ok, za posao trazi neki 2600x1440. Ne znam koja je cifra u pitanju ali proveri da li se gadja sa Shimian-om?
  14. neSSa

    OCZ Fatality 1000w

    Sta bi, niko nikakav predlog, pomoc ili resenje?:cool:
  15. neSSa

    PCAxe QuietPC naručivanje

    Kablic stigao, sve proslo OK, hvala puno :wave:
  16. neSSa

    OCZ Fatality 1000w

    U potrazi za novim napajanjem koje mi se najvise uklapa za lagano zavrsavanje SS-black moda, naisao sam na ovo i mnogo mi se dopada a i skratilo bi mi mnogo muka oko sleevovanja kablova, uklapa mi se u kolor semu itd... Da li neko zna ko je i da li uopste postoji uvoznik (posto je jedno vreme...
  17. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Covek mi se obratio za moj oglas napajanje tt1500w i nudi mi plocu iz ovog sistema u zamenu za moje napajanje, jer ta ploca vredi mnogo itd... Nisam mogao da odololim da ne okacim da mogu i drugi da vide sta sve dozivljavam na tom KP inace ovo je PS te strane u slucaju da oglas bude obrisan :)
Vrh