• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    :cool:
  2. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    @nikolanixy , lepo si se zabavio dugom expozicijom na prvoj, samo gledaj da tvoja senka sledeci put ne bude u kadru ;) @Vule, pretpostavljam sa prozora? :)
  3. neSSa

    Samsung vs LG

    Hvala :) Jeste, sve je bilo korektno ;)
  4. neSSa

    Samsung vs LG

    Stigao TV LG 47LM640s, na poklon i Magic remote, sve ostalo :balavim::balavim::balavim: mogu reci da smo sedeli dva sata ispred njega i uzivali u 3d sadrzaju be ztreptanja. Hvala svima na savetima, uzdravlje!
  5. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    sada jesam, pa me mozes zvrcnuti, inace obisao sam sve svetske Shopove i svuda je OUT of stock :(
  6. neSSa

    Sapphire Edge HD4 Mini PC

    Hmmm da, i cena mu je malo jaca, ali mislim da HD-DTS ne ide kroz HDMI 1.3, i tu se onda javlja problem... Sve u svemu zaista elegantno ali ipak malo skupo resenje, kome treba 3D i digitalni audio izlaz morace da potrazi nesto drugo :)
  7. neSSa

    Sapphire Edge HD4 Mini PC

    slika ok, ali da li moze i HD zvuk? sry na to sam mislio :)
  8. neSSa

    Sapphire Edge HD4 Mini PC

    Onda'k tesko 3D :cool:
  9. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Vidim da si informisan, u nekom trenutku morace da se pojavi a onda ima vise nacina da se dodje do njega ;)
  10. neSSa

    Sapphire Edge HD4 Mini PC

    Hvala, interesantno je za HTPC u slucaju da moze da reprodukuje 3D mkv, koja verzija HDMI prikljucka je u pitanju?
  11. neSSa

    Sapphire Edge HD4 Mini PC

    Interesantno, i dopada mi se,aaaa sad par pitanja da li je procesor dual-core? moze li da pusti 3d sadrzaj?
  12. neSSa

    ASRock CeBIT 2013 - Mini PC Home Theater Serija

    Interesantno je kuciste, ali tesko da ce postati "ikona", ili bukvalno hoce ali samo za na zid :D
  13. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Hvala! Ahh tesko triple, ali jos jedna sigurno u narednom periodu :)
  14. neSSa

    Project: Playseat

    Lepo odradjeno, svaka cast na realizaciji :appl: nekada davno mi je padala ista ideja napamet (kad je NFS bio top race game), ali u nedostatku zivotnog prostora, nisam se usudio :)
  15. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    prodao bi ti kad bi ja imao neku alternativu, ali nazalost nista mi se ne svidja sto je u ponudi kod nas, ili ono i sto bi zeleo ne moze se naci u Serbistanu :)
  16. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    ma ovako mi zgodnije, ja sam strastveni FPS igrac vec godinama, nema razlike izmedju ovog i u2412 koji je uspravan, igrao do malo pre, sve je i vise nego dobro
  17. neSSa

    "SS black" Cosmos - mod

    Stigla prinova u vidu Dell u2713, izuzetan monitor :D
  18. neSSa

    Grupno naručivanje iz Performance-PCS

    Uplaceno :wave:
  19. neSSa

    Enermax noviteti na Cebitu

    Naravno da postoje ali ja nisam video 650w+ a da je pasivno i modularno, tako da mislim da ce ovo biti zaista novina u tom pogledu ali i tesko da ce se naci na nasem trzistu :d
Vrh