• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Pa zameni kartu za onu kojoj blok odgovara, to ces lakse uciniti nego da nabavis blok za tvoju kartu :)
  2. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Nema tu odokativno i takve metoda, idi na sajt HK i proveri da li ima tvoje karte u spisku podrzanih za tvoj blok...
  3. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    zar nije neko odavde sa foruma prodavao ovaj blok???
  4. neSSa

    12CM LED?

    ^naravno, inace vec sam ga raskupusao, zamenio diode, uradio sleeve i ubacio u novi "mod"
  5. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Bez obzira sto preferiram ovu kolor konbinaciju, znacilo bi kada bi ubacio neki beli izvor svetlosti, inace zaista lepo odradjeno i sa komponentama
  6. neSSa

    MDPC no.44

    Hvala Medo, bora bora nisam imao zadnje namere nego da se oprevdam ljudima zasto sam zauzet ;)
  7. neSSa

    12CM LED?

    Znaci ti si taj sto zloupotrebljava suprugu :)
  8. neSSa

    Komp se pali sam od sebe?!

    bas fino i kolegijalno, nek te lepo sluzi Hasa...
  9. neSSa

    12CM LED?

    Ja kod nas nisam video da ima igde da se pazare 9cm led ventovi, posto sm ih i ja jurio za jedan mod, zato sam i otisao na 8cm od CMa, kojih takodje opet nigde nema da se kupe trenutno :(
  10. neSSa

    Komp se pali sam od sebe?!

    Bezi iz kuce :eek:
  11. neSSa

    TT Kandalf >> Rising Phoenix

    Bas si lepo preuredio kuciste :) Da li su to "neopren" creva za LC?
  12. neSSa

    Komp se pali sam od sebe?!

    Proveri ti power prekidac na kucistu? Desavalo mi se da na nekim kucistima oni prave problem, sto zbog losih prekidaca i zbog lose zalemljenih zica, jednostavno sami od sebe daju kontakt i komp se ukljuci...
  13. neSSa

    MDPC no.44

    Znam da nije MDPC ali trudim se maximalno, dajte malo podrske :d http://www.hwgurus.com/forum/f64/project-ss-mini-%5Bhw-gurus-case-modding-natjecanje-2013%5D-3035/
  14. neSSa

    Q&A

    Platu si dobio, a za diplomu nikad nije kasno :d
  15. neSSa

    MDPC no.44

    Naj bitnija je licna satisfakcija u svemu, i ono sto radis gledaj da moze i da se koristi :)
  16. neSSa

    MDPC no.44

    Sad posto si video kako to rade losi moderi u svetu a imas prilike da listas jer ima jako mnogo strana, molim te reci mi koliko si blizu jednom MDPCu?
  17. neSSa

    MDPC no.44

    Npr, cristal tube umesto creva koja se prostiru pod pravim uglovima, razni led display pokazatelji, izrada kompletnih stranica kucista i pregrada na CNCu (ili rucno) sa preciznim uklapanjem radi promene enterijera i exterijera u nesto ne svakidasnje itd... se sve radi da bi se privukla paznja i...
  18. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    hehe, malo sarkazma nije na odmet. Uostalom videcemo kad sve sklopim kako ce se pokazati, iskreno najveci problem vidim u GPU bloku koji je bas restriktivan pa je pitanje kako ce se pumpa nositi sa sirinom creva itd... sama disipacija je ok osobito sto ce rad biti u PP sistemu ventilatora.
  19. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    'Ste mracni, nije ovde prica o OC potencijalu, jeste za test i probu sa drugim radijatorima itd... ali u slucaju moda kojem je namenjeno se gledaju druge stvari ;) Inace, ako cemo da racunamo CPU 77w, GPU 200w, 240rad = ~800w, pa vi racunajte :wave:
  20. neSSa

    [Hlađenje] Cooler Master Eisberg 240L

    Ali nista OC , sve stock :)
Vrh