Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
FrozenCPU jedva iskopah jedan i opet ga nema a kosta me ko *****
Sta god da radis zadrzi eleganciju ;)
Hvala, za napajanje cekam cover koji ce biti ludilo plexy hexa itd... ali mislim da je bolje za napajanja tehnoloski da budu dole zbog hladjenja
Da grafike su def i tako ce i ostati...
^ nemam ja nikakav problem sto se tebi ne svidja, ali ti objasnjavam zasto nema "belog" tona u mojoj konbinaciji, jednostavno ovo je SSmode gde je jedino belo osim mozda nekih sitnih detalja osvetljenje :)
Mislim da cu ici na SMD iako imam onu NZXT varijantu led osvetljenja u slivovanom...
Crna, bela i njihovi tonovi nisu boje ;),
jedina boja koju imam je crvena, ne kazem da nesto belo ubaciti i ne bi bilo lose (bice belo osvetljenje), ali nije mi cilj da glumim ROG ludilo niti ista slicno. Moja ideja je ipak zadrzati suptilnost i eleganciju i prepoznatljiv imidz :)
Pa mogu ti...
Drugari treba mi pomoc i predlog, kupujem za caleta tablet pa mi treba par saveta (posto nisam skolovala za to :d).
Kao sto se vidi iz naziva to je okvirna cifra (koji euro gore ili dole), pozeljno je da bude "dual core", sto veci ekran (oko 9"), kamera za Skype i ako nema SIM barem da ima...
Sa bilo kojom single kartom neces moci da teras tu rezoluciju na nekim vrhunskim podesavanjima, zato i postoji SLI i CF ;)
Naravno to onda povlaci i PSU,grejanje itd... >Ali osecaj je brrrrrrm :)
Ako hoces sve to u jednoj karti onda pojuri 690 ili 7990.
Moje iskustvo - 6990 vozi na toj...
+1, mada je fixna zizna daljina za koju ne znam da li ti zadovoljava potrebe i manuelno se uostrava snimani objekat pa ne ynam koliko si vest?
(fixni objektivi u enterijerima profesionalno najbolje odradjuju posao zbog manjeg broja grupa sociva koje kvare sliku:D)
a tripod obavezno!!!
ne...
Ahhh, kao prvo "jare i pare" ne idu zajedno. On ima u startu veliki problem krop faktora na chipu fotoaparata koji je veliki tako da smanjuje postojeci vidni ugao objektiva za 1.6x.
Neki "dovoljno" sirokougaoni objektiv za enterijer bi u njegovom slucaju bio 16-35/2.8 ali on daleko prelazi...
Bogami meni GENE postaje mala, nije da ne moze da radi posao ali ....
I po meni za jednu kartu je sasvim ok GENE edition, jer sto bi skuplje placali full ATX ploce kad i ove male imaju apsolutno iste mogucnosti osim prosirivosti PCIE
Igra je fenomenalna, sve sljakenzi extra i ova moja jedna se uspesno bori sa 2600x1440, presao sam je i mogu da preporucim ...
(toliko sam u kuci pricao o ovoj igri da sam danas od zene dobio zanimaciju u vidu obe knjige Metro 2033 i 2034 koje planiram da procitam na predstojecem odmoru :D)
Zasto?
Inace fine ploce, sa verovatno nizom ceno neko prethodna serija, ali ce me ovog puta zaobici jer taj skok mi je ne potreban :)
Mislim da ce "zuta" boja biti in sledecih par godina, jer vidim da je svi proizvodjaci furaju, mada meni se ne dopada, ali nije lose za promenu :rolleyes: