• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Vaš kutak :)

    takodje rucni rad :) (star nekoliko godina)
  2. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    turpije su tu...
  3. neSSa

    MSI predstavlja pet novih X99 matičnih ploča

    MSI X99S SLI PLUS :like:
  4. neSSa

    Project: Killer

    Ploca je pravi slatkis, svaka cast!
  5. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    nekad je moglo po apotekama... hvala, trebace vremena za ovaj, ali lagano... mislim da ce ovako biti ok, cekam turpije u ponedeljak pa da krenem :)
  6. neSSa

    Treba mi monitor 27 incha, 2560x1440

    imam oba ispred sebe upravo, i sve je u plusu i kod jednog i drugog, mada preferiram "veci" koji je ipak za nijansu manje agilan za FPS igre
  7. neSSa

    XtraFlo 120 slim za izbacivanje vazduha i adapteri

    neka ti Steam objasni kako, evo ovde imas tutorijale: http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=11262
  8. neSSa

    Treba mi monitor 27 incha, 2560x1440

    Imam, valja, extra monitor za pro rad u fotoshopu itd, mozda bi ga zamenio za 2x Dell U2412m :rolleyes: (cisto i ja da probam igranje na tri monitora :rotf: )
  9. neSSa

    XtraFlo 120 slim za izbacivanje vazduha i adapteri

    smanji mu brzinu na 60%, efekat ce biti isti uz manje buke ;)
  10. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    nemam a nikada mi nije ni trebao, za sta je tebi potreban?
  11. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    bojica
  12. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    prethodna verzija ovih aktuelnih, generacijski sa gtx480 :)
  13. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    mala ceta, ali odabrana ;-)
  14. neSSa

    Antec - Atom - Mid9 - Akcija

    bas lep gest, svaka cast :sekira:
  15. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    aaaaa znaci pratis na casu ;)
  16. neSSa

    Apple PowerMac G5 Modding

    znaci masina se zahuktava, samo napred :)
  17. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    pa to, zatvoreni krug vode :d
  18. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    aj kad smo kod fitinga ;)
  19. neSSa

    Rig gallery

    kada sam radio prozore na crnim kucistima uvek sam isao ne dosta tamniji plexi, barem se to da ispraviti, nije greda ;)
  20. neSSa

    Rig gallery

    Belo svetlo je zaista idealno za ove ROG konbinacije (a i za neke druge) dolaze komponente do izrazaja u svojim pravim bojama, i ja sam ga furao u SSblack modu, mmmmm milina :)
Vrh