• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Raijintek Metis

    Sve zavisi, ume aluminujum da se lepi za testeru i da pravi probleme, ali sredio bi ja to :butcher:
  2. neSSa

    Raijintek Metis

    tu vec ja stupam na scenu :d
  3. neSSa

    Raijintek Metis

    Ima dovoljno jakih napajanja za jednu high-end kartu a da staju u ovu garazu, npr. SS x660 (pritom je i modularno)
  4. neSSa

    EK predstavlja CoolStream WE 180mm seriju radijatora

    Nije CFM uvek proporcionalan velicini ventilatora, u ovom slucaju se vise vrednuje povrsina za disipaciju toplote koja je jelte veca u odnosu na 120mm radijatore,ali su zato i neke druge zavrzlame kao i FPI radijatora itd... Inace kod ventilatora ako se koriste za LC onda treba gledati i H2o...
  5. neSSa

    Hladjenje podrumom

    a kakav sistem, podnog grejanja? sta kad ne resi vise da hladi kompjuter, onda def moze da ga iskoristi za grejanje podruma, sve u svemu moj savet je da ukalkulises kostanje klasicnog LC sistema koji ti treba i ovog koji planiras da napravis, racunica je majka svih nauka :d Shang@ veruj mi, sve...
  6. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    a do sad je bilo dosadno :P
  7. neSSa

    EK predstavlja CoolStream WE 180mm seriju radijatora

    Iskreno na moje pitanje hoce li biti i drugih formata ovih radijatora, dobio sam odgovor "hoce" ali sam predpostavio na mnogo primenjeniji format za 140mm ventilatore, ovo je i za mene iznenadjenje, posto su obnovili 120mm seriju, dodali ovu 180mm, pretpostavljam da je sledeca obnova bas na tom...
  8. neSSa

    EK predstavlja CoolStream WE 180mm seriju radijatora

    retka su kucista koja koriste ovaj format ventilatora, ali ce se pojedinci koji poseduju ista veoma obradovati!
  9. neSSa

    Hladjenje podrumom

    Ideja je dobra ali nije jeftina, pritom kasnije ne mozes nista od toga prodati itd, moj ti je savet da izbegavas takva custom resenja zbog mogucih problema vec da pribegnes starom triku. Naime ako je podrum vec ispod tvoje sobe, instaliraj klasican LC custom sistem tako sto ces radijatore...
  10. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    konstrukcija...
  11. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    slazem se sa tobom, ali previse su ovo kratke linije, uzecu danas siru ravnu turpiju da finaliziram i malo smirglanja i to je to, gotovo je sa grubostima :)
  12. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    krenulo turpijanje, ove turpije extra odradjuju posao :D
  13. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    jos jedan delic slagalice :flame:
  14. neSSa

    Raijintek Metis

    Jasno mi je to, ali i ovako nije za zameriti, bilo bi lepo da se napravi neko modding takmicenje sa ovim kucistem :d
  15. neSSa

    Raijintek Metis

    Meni se dopada, mane bi lako resio ;)
  16. neSSa

    Čekamo X99 plojke

    ocekuj sve oko nove godine ;)
  17. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    ajde bre Steam, primam se ;), kad turpijas aluminijum sta se dobije, opiljci i sitna prasina? ne prokuvavaju, max do 70c pri loadu, ventovi na 55%
  18. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Dimastech parts ;-)
  19. neSSa

    Asus ROG ARES III Dual 290X

    pridruzujem se :like:
  20. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    kisa me ubi pa ne stizem da odradim ove hexagone (ne zelim da radim to unutra zbog aluminijumske prasine koja moze da osteti druge elektronske uredjaje), zato sam se bacio na zabavu :D
Vrh