Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Iskreno ne zuri mi se nigde, cekam jos neke delove kao sto je dual top za pumpe i jos neka iznenadjenja, nadam se prvom testu LC sistema pocetkom sledeceg meseca ako bog da zdravlja i srece:)
Vidim da je pao malo tanji lim, prilikom savijanja je tobio talase, budi pazljiv kad to radis i to cini velikim povrsinama i laganim pritiskom (pretpostavljam da je rucno ko u mom slucaju), cime si otvarao kruzne rupe za ventilatore, pretpostavljam da ovo sve ide na PVC, sto nisi pazario Vandal...