• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    @NATO, da si malo bolje pogledao fotografije video bi da je anticiklon tu, kod mene kopije ne prolaze, a i cena im za malo pa ista kao i original BP...
  2. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    nije, danas sam premeravao, ici ce neke nize, custom varijanta
  3. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    reserovar, Bitspower...
  4. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    "SS bench" nasao novog vlasnika, zelim mu puno uzivanja i rada na njoj :)
  5. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    znam da nisam svestan svoje besvesti :d , ali volim da se zabavljam ;)
  6. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    napisao si "irigacuju" pa te nisam razumeo, za ovo drugo znam ;), pa naravno da mi ne smeta kad ce ici "top" :)
  7. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    sta je to? nemam bastu ali bi voleo da je imam :)
  8. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    twins...
  9. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    uvod ce biti dug i bolan, hehehe :butcher:
  10. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    hehe, pa sto sam busio obe strane onda, zar ne vidis cetiri rupe :d
  11. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Rupe su ispale dobro, malo pikanterije i sitnis :D
  12. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Ako mislis na Prodigy, onda navali, super je za rad, budi mastovit :)
  13. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    rupice od 20mm...
  14. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    a nije sponzorstvo :)
  15. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    tadaaaaaa :D
  16. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    noodi hvala, ja se modingom bavim iz sopstvenog zadovoljstva i hobija, nagrade koje su dosle do sada a i u buduce su samo visnja na vrhu tog kolaca u kome uzivam svakodnevno, naravno da kolac moze da bude i bez takvog ukrasa a na kraju se kvalitet uvek prepozna. Jos jednom hvala svima onima...
  17. neSSa

    ASRock Balkan Giveaway

    Cestitam :wave:
  18. neSSa

    Raidmax darovanje!

    Raidmax je zakon!
  19. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    drugi deo...
  20. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    krenuli su radovi...
Vrh