Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@NATO, da si malo bolje pogledao fotografije video bi da je anticiklon tu, kod mene kopije ne prolaze, a i cena im za malo pa ista kao i original BP...
noodi hvala, ja se modingom bavim iz sopstvenog zadovoljstva i hobija, nagrade koje su dosle do sada a i u buduce su samo visnja na vrhu tog kolaca u kome uzivam svakodnevno, naravno da kolac moze da bude i bez takvog ukrasa a na kraju se kvalitet uvek prepozna.
Jos jednom hvala svima onima...