Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
4 gb rama je vise nego dovoljno za surf i klasicno koriscenje,
Uzmi najjaci cpu sto mozes da iskopas za tvoju plocu i to je to. 95w quad pa koji nadjes http://goo.gl/oMSXXd
Otkud ti to napajanje, ako znas poreklo i vlasnika kako i zasto je stiglo kod tebe i sta ti on kaze?
A ako si kupio na buvljaku od Mite cigana ili sa limunda za male pare,
nije dzabe prodato za te pare, tj bilo bi skuplje da je ispravno ili moze da se popravi...
Dobro bre ljudi nije problem, samo cu izasla i gotovo, kao da ovde niko nema gusarski softver :)
Inace igra je zakucana na 30 fps-a ali ima i za to resenje:
Right click on the game’s title/icon, select Properties, and navigate to the General tab. Enter the text “+com_allowconsole 1 _” (without...