Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Kako se ti na ovo naviknes meni stvarno nije jasno,
ne vidis nista, sve suzeno, pola ekrana crno, ovo ne bi bilo ok ni na ultra wide monitorima, opet bi imao crno gore i dole...
Resenje za losu optimizaciju engina koji je inace koriscen za vulfenstajn i radio je lepo u 60 fps-a
oni ne mogu...
Aj ti je igraj i uzivaj kad u sred krkljanca fps ide na 15, kao i nekim totalno random mestima
(a to je sve samo ne retko jednom u sto godina, nego veoma cesta pojava)
Ovo je definitivno uzelo titulu najlosija optimizacija za PC ikada, katastrofa, totalno neigrivo sve na low sve na max igra radi isto.
A fps ide ponekad i na 15-20 kasnije u 6 chapteru...
Istu stvar pricaju ljudi i sa i7 + gtx 970 :)
Stigao sam do 6 chaptera i tu postaje neigrivo, sve na low sve smanjeno fps ide od 50 do 20, totalno nevezano za detalje i rezoluciju, u kombinaciji sa fps 30 i fps 60.
Ocajno katastrofalno optimizovana igra, tesko shajze, igra kao igra nije losa, vristi resident evil 4 i 1 iz nje jer je radio...
Treba vam ovaj fajl: http://goo.gl/OaXM3l
(kad se otvori stranica, kliknete na EW.bat)
Kada skinete taj fajl stavite ga u direktorijum gde vam je igra
(bitna stvar je da je u istom folderu kao i EvilWithin.exe)
Nakon toga ne startujete igru na klasican exe nego taj EW.bat file
Kada se igra...
Ovo je odvojeni fix za full screen, da nema onih crta gore i dole da nije kaubojski format. To radi provereno 100% kod mene na dve masine.
A konzolu ja ne mogu da startujem nikako,
a sve sto sam nasao je konzola ali u original steam verziji...
@Cma
Ja sam jedan od tih sto radi preko interneta, a ajde malo izguglaj kako radi paypal, za dzabe?
Uzimaju 0% proviziju na transakcije, a svi ostali vam kradu oko 15% za nista?
Nista strasno se realno nije ni desilo, imate druge vrste iste usluge,
da li ce vam uzeti 3 000 ili 4 000 na 50 000...