Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Cek malo,
ako mu daju gtx 670 onda je sve kul, to je platio, to je crklo, to je i opet dobio, kako je to u redu,
a nije ako mu daju kartu iste snage iz novije serije tipa gtx 760 ili slicno onda to nikako nije u redu?
Zamisliste samo da imaju gtx 670 u prodavnicama, koliko bi joj bila cena...
AC serijal mi je jedna ogromna propustena prilika za fenomenalnu igru.
Igra se trudi da ti govori da je sunjalica, senke itd.
A u otvorenoj borbi si bukvalno bog otac mega dominiras cak i sa button mash-om,
cemu susnjanje kad mnogo vecu prednost imas u otvorenoj borbi?!
Ponasanje protivnika...
Super je sto neZNAS (odvojeno) da nam kazes koju graficku imas pa da ti kazemo odakle i koje drajvere da skines,
a meni deluje da ti imas nesto prastaro sto samo i samo podrzava dx9, ili gresim?
Assassin's Creed - 5 jer je nesto novo na trzistu iako je sama igra prosek, mesavina princ of persia u gta okruzenju/sand box
Assassin's Creed II - 2 sminka starog naslova
Assassin's Creed Brotherhood - 2 sminka starog naslova
Assassin's Creed Revelations - 2 sminka starog naslova
Assassin's...
- Pojavio se fix za widescreen smaranje. Samo skinete ovo:
http://www.flawlesswidescreen.org/index.php/Flawless_Widescreen#FWSDownload
Instalirate program i onda instalirate Evil Within plugin, ostavite u pozadini da radi i startujete igru.
Voila, full screen pogled bez zoomiranja i uklonjen...
@Cma
Neces imati problema 99% kako god da uradis.
Ja imam 3 razlcita stapa od 2 gb i jedan od 4 gb,
sve je kingston na 1600mhz cl9 neki je genesis neki blue a nikad nista podesavano ceprkano cackano,
nikad plavi ekran ili zamrzavanje.
Sve na auto od prvog dana.