Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ma šala je super! Evo i ja da se malo našalim, he he he :D
Glavna gx-x ideologija:
Hoću da kakim, ustvari neću!
Podkategorije:
Moje mišljenje je bitnije od tvog mišljenja!
Dovoljno je samo jednom nešto napisati, a ustvari bolje je ponoviti nešto 100x!
Baš me briga, a ustvari baš me i nije...
Biće ti instant jasno kada budeš probao prvi put sam da nešto slično uradiš ;) Treba tu dosta vremena, cimanja i sl. A Nixa je jednostavno sazreo ;)
:wave:
Necemo vise da tagujemo tako ljude, jer smo skapirali da to radimo zbog voajera :D
Novi slogan PCAXE skupova: Ne budi voajer, dođi na skup! :cool:
Ko je bio bio je, ko nije, ne moramo nista da mu objashnjavamo ;)
:sekira: