Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ček, kako je HBM tehnološki zaostao? Ja bih rekao da je NV tu tehnološki zaostala.
I zašto PS4 i XBOX One ne koriste Intel i NV rešenja?
Razlog zašto plavi beže zelenim je pre svega ovaj:
http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=638
Naravno, to je sada na nivou "pojeo vuk magarca". Ali...
Ja mislim da treba svi da pročitate link koji je ostavio Atila tj Steamroller ;)
P.S. Svi mogu vrlo lako da završe kao 3DFX, takva je ova industrija, a ATI nije završio, ATI je kupljen i postao ogranak AMD-a.
:wave:
Ljudi, počećemo da kažnjavamo za insinuacije. Momak lepo pita,a vi se sa svime bavite osim sa odgovor na pitanje. Nemoj posle da se isčuđavate kada popijete poene za ovako nešto.
:sekira:
Oni pre svega treba da transformišu svoj brend na drugi način - da se pojavljuju na socijalnim mrežama, tj da imaju oficijalne kanale, FB stranicu, instagram i sl.