Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ok, sledeći koji krene u pravcu politike i teorije zavera, dobija od mene 2x5 bodova, a kada me bude pitao zašto, dobija još 2x5. Da li treniram strogoću? Da, možemo mi se, pritom sam i 100% u pravu. Dakle, tema je "svemir i nauka", a politika i teorije zavere nek idu na neki drugi forum, ne...
Skoro 37K ljudi nas prati na PCAXE YT kanalu, na svakom skupu je ludo, bukvalno imam fanove, vrište kada me vide :) btw i Atila polako postaje star na YT :)
:sekira:
Isto tako i ja to kapiram, tako se i osećam, tatatatira! :rotf:
Milorad ispala! :cool:
Sajam ce i dalje raditi, ali ja necu biti tu sa kartama, tj necu ici na sajam u nedelju. Ako se javi neki forumas koji je voljan da u subotu preuzme karte pa da vam podeli u nedelju tj da se nadjete sa njim, super! U suprotnom tesko izvodljivo, imam mnogo obaveza u nedelju...
:wave:
Došlo mi da se ućelavim malo.
Ne moras nista da javljas, od 11:30 do 12h sam na ulazu, karte nisu problem, mogu da nabavim koliko god treba.
Jednostavno se pojavite i to je to.
:wave:
Gle, to je ok, da dođeš malo da se družimo i upoznamo, taman ti izvučem malo uši, a kartu ne plaćaš sigurno, neka to bude rođendanski poklon, sredio čika Dule:
c_mcNVhfNB8
:sekira:
Nekako je bilo spontano, ispalo je super, pa ako se svima svidi ubacićemo to kao redovnu stvar na PCAXE YT kanalu:
Video će biti online tačno u 11h za širu javnost (mada će te ga vi verovatno videti prvi ;)):
9WLGjgjOtGE
:sekira: