Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Dule
A za " mislim da ti tvoj karakter to ne dozvoljava " uvredu ako se ne zivinis jer si preterao (nema potrebe koliko god da je neki tamo film glup ili pametan tako da se obracas bilo kome, jer i ljudi sa strane primecuju a kamoli onaj kome se obracas)
Dobices misomor u palacinke sledeci...
Ja hejtujem kursadzije, a ovo je film sa jako puno propusta, nikakvo hejtovanje.
Beli vitez stize uskoro da hejtuje hejtere kursadzija jer je to tako kul kad si hipster :)
"mislim da ti tvoj karakter to dozvoljava"
Meni je film dobar dosta dobar, ali bio bi mnogo bolji da su pokrpili katastrofalno ogromne rupe i nelogicnosti.
Dakle ja ga preporucujem da ga svi gledaju, tera na mozganje,
a ovaj film je meni sve ono sto je gravitacija htela da bude.
Moj karakter mi ne dozvoljava?!
Sto se vredjamo sad, sta ti to znaci?
Ja sam glup, ogranicen, prost, suzeni pogledi?!
Cemu ovako neukusan komentar?!
Aj mi samo ovo objasni:
@Jezdo
Pise na IGN-u odmah ispod naslova:
By Luke KarmaliGrand Theft Auto Vis set to release on PS4 and Xbox One on November 18 and on February 31 on PC, with a host of changes and improvements in tow.
@Dule, ne kapiram sta je smesno, super je ideja kao i gluma, ali jako puno propusta i nelogicnosti, nazalost.
Mnogo se desava i jako brzo dok gledas film i nemas vremena da razmislis, zato sam i rekao, nakon filma malo padne generalni lep utisak.
Volim najvise na svetu da jedem spagete, ali...
Interstelar je odlican film, napeto, zanimljivo, uzbudljivo, drzi te celo vreme,
ali ali ali...
Kad se zavrsi i imas malo vremena da krenes da varis nelogicnosti i propuste onda ti malo zao sto je super zabava
ali sa jako jako puno nelogicnosti propusta i gluposti...
Sve u svemu vredi pogledati.
Treba ti
net framework
c++ / vcredist_x86.exe ili vcredist_x64.exe
poslednji drajveri za graficku
i direct X
Kad sve to instaliras javi se da li ti sve radi ok.
980 je jako malo procenata jaca od 970 ali je debelo skuplja i to debelo debelo,
bacas pare na 980, kupi 970 i uzivaj.
Da li ova smesna razlika stvarno vredi 30 000 dinara? http://goo.gl/GdXBcv