Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Steam
Lep je prizor veruj mi, cak i da nije ips,
a ako navratis ikada na kafu, sok, pivo videces i sam da to gadjenje fuj full hd na vise od 24 je uzas, ne pije vodu.
@maremas
cpu i5 k, ako klokujes, bez k ako neces
ploca od oko 10k sasvim dovoljna
12 gb rama 1600 mhz cl 9 po izboru...
Ako ides na novu ova asus 280 je u 220e budzetu http://goo.gl/9suZSG
Ako ides na polovnu neku 290 sa oglasa u garanciji.
Evo ti razlika 280 vs 290 http://goo.gl/8FEv2N
Ne ide nigde, jer se ne mrda,
treba da je pitanje ako bi morao da ide napred, gde bi isao,
ili
kako je trenutno okrenut, tj. gde mu je doope a gde glava.
Jedino sto sam ja primetio sto se tice ovih kao next gen naslova je da su gladni jako vrama, nista drugo,
ne mora jaci cpu,
treba 6/8 gb rama,
i 3 ili 4 vrama, ostalo sve isti djavo.
ddr3 vs ddr4 je trenutno bacanje para,
a i procesori nisu nesto bog zna sta jaci od ovih na ddr3 platformi.
Pogotovo sto ta platforma ne opravdava cenu nikako.
utWnjA4NzSA
Moj savet ti je i7 hasvel
ploca od nekih 15k dinara po izboru
16 gb ddr3 rama
gtx 970 graficka
napajanje po izboru da...