Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Meda
Bez ikakvih peceva, radi lose ali nisam imao zamrzavanja i seckanja tog tipa.
@Smith
Igra izgleda lepo, to sto je mrak je druga stvar, kako mozes da kazes da je grafika losa?
Katastrofalno je optimizovana, ali izgleda realno dosta lepo.
17a mu dodje oko 200w jeste sisonik ali, hmmm nisam bas siguran da je to bezbedno na duze staze jer oko 180w vuce napajanje sa tom grafickom (ceo sistem u loadu).
Javice se neko strucniji za napajanja vec.
Inace ovo ce ti bude sasvim ok lc power 600w-h a nije skupo. http://goo.gl/3kjflf
eVO TI KLIP OVE IMAS KORAK PO KORAK SVE POKAZANO.
xF1D74hxAY8
Caps ostao upaljen :)
msi ab prati svasta ali ti za cpu izbacuje za svako jezgro posebno ne cpu0 sto je totalno bezveze.
Ali ako se podesi kao u klipu iznad sve mozed da pratis i da podesis kako god tebi odgovara:
Evo ti primer...