Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sta sam lose rekao ili neistinito?
Sto gomila lenstina koji ne znaju sta je hladnjenje, a sta ram, nece ucestvorvati jer ih mrzi da nesto guglaju ili procitaju?
Takvi ni ne zasluzuju da ista osvoje, ne?
I treba da je ovako, bar malo da pogledas nesto ili guglas, oterace gomilu ******, vec vidim komentari na klipu:
meni je ovo previse komplikovano, ako ako, odustali oni koji ni ne zasluzuju niti ce znati da koriste tu graficku.
Pusti sad sve ostalo koristi ti sad taj svezi windows neko vreme pa vidi kako se ponasa,
ne moras nista da flesujes je nista novo od hardvera nisi ubacivao.
Pa mozda je tvoja masina jaca od njegove, a i tvoja je inace suvise slaba za bilo kakvo da kazem prihvatljivo igranje.
To sto je nesto novije ne znaci nista, i7 procesor prve generacije je i dalje oj ha bolji od i3 poslednje/novije generacije...
@ElemenT
Box = iz kutije = onaj koji dolazi uz procesor.
Ti Kuleri su uglavnom jako bucni i ventilator duva direkt na kuler i procesor i rasprsuje toplotu svugde po kucistu.
Hlade taman toliko da se cpu ne pregreva ali buke uvek ima. OC je jako mali sa ovim kulerima.
Aftermarket = posebni...
Ja licno naginjem na fx 6300 nego na x8 procesore.
Jer ako se ide na FX x6 i 970 chip set plocu, ostaje dosta vise novaca za graficku.
A ako se ide na x8 cpu od AMD-a i jacu plocu, realno je bolje onda uzeti bilo koji i5 i srednju plocu.
Sve zavisi od budzeta.
Napajanje uzmi nesto krsteno...
Ako uzimas novu, nemoj,
uzmi polovnu 270x sa oglasa sa racunom i garancjom mnogo bolja kupovina u svakom pogledu,
brza jaca karta, 2 gb rama itd.
Ako bas mora nova iz radnje idi na jeftiniju verziju ali sa 3 god garancije.
Te karte se ne greju tako da je svako nereferentno hladjenje vise...